با اپلیکیشن‌های اینستنت گوگل چقدر آشنا هستید؟

تا حالا به این فکر کرده اید اپلیکیشنی را بدون نصب، تست کنید؟!

اما برنامه های اینستنت گوگل چه هستند؟ شما می توانید برنامه ها را بدون نصب، بررسی و تست کنید.

قضیه ی اپلیکیشن های لحظه ای (Instant Apps)  از اینجا شروع می شود که بدون نیاز به نصب اولیه شما قادر خواهید بود آن برنامه را اجرا کنید. این تقریبا شبیه آن چیزی است که لینکهای تحت وب در اختیار ما می گذارند.  اما اگر بدنبال آن هستید که به درستی بر روی حساب کاربری مخصوص شما کار کند، باید بگوییم که ممکن است این اپلیکیشن های لحظه ای، کمی با مشکلات فنی مواجه شوند. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

اینستنت گوگل
مطالب مرتبط:
۶ تا از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس را بشناسید
اپلیکیشنی برای خلق و ادغام کاراکترهای سه بعدی با محیط

برای دستیابی به استفاده‌ی لحظه‌ای، کاری که اندروید می‌کند این است که نه تمام اپلیکیشن، بلکه تنها بخش کوچکی از کدها و محتوای لازم (مثل تصاویر، فونت‌ها و …) را از درون آن اپلیکیشن مشخص دانلود می‌کند. در واقع شما با این کار در حال استریم اپلیکیشن‌ به دستگاه خودتان خواهید بود؛ درست مشابه کاری که برخی سرویس‌های گیمینگ آنلاین انجام می‌دهند. اگر گوگل بتواند به همان شیوه‌ای که ما تصور می‌کنیم، موفق به انجام این کار شود؛ این قابلیت، یک ویژگی فوق‌العاده خواهد بود. با وجود اینکه هم‌اکنون این سرویس به‌عنوان یک بسته آزمایشی برای برخی کاربران در حال انتشار است و تعداد محدودی از اپلیکیشن‌ها نیز از آن پشتیبانی می‌کنند، اگر قصد اطلاع از قابلیت دسترسی به این ویژگی روی دستگاه خود دارید، کافی است کارهای زیر را انجام دهید.

۱. به این آدرس در گوشی یا تبلت خود بروید: تنظیمات –> گوگل

۲. فهرست instant apps را بیابید، آن را فعال کنید و با شرایط استفاده از سرویس برای حساب کاربری دلخواه موافقت کنید.

۳. در حال حاضر ۴ گزینه که از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند در دسترس هستند: Wish, BuzzFeed, Periscope و Viki. ابتدا با اپلیکیشن Wish – که ظاهرا در این لحظه پایداری بیشتری دارد – شانس خود را بیازمایید و آن را جستجو کنید.

۴. در قسمت جستجو، درست بعد از لینک پلی استور، یک گزینه مبنی بر استفاده از اپلیکیشن Wish به‌عنوان یک اپلیکیشن لحظه‌ای به شما نمایش داده می‌شود. آن را فشار دهید و بلافاصله بدون انجام عملیات نصب، استفاده از این اپلیکیشن را آغاز کنید.

اینستنت گوگل
خوش خبری توئیتر
خوش خبری توئیتر
تلگرام هم تماس صوتی خودش را راه اندازی خواهد کرد
تلگرام هم تماس صوتی خودش را راه اندازی خواهد کرد
اپلیکیشن موبایل الی گشت
اپلیکیشن موبایل الی گشت
این ها بهترین دستگاه های تصفیه کننده آب در طبیعت هستند
این ها بهترین دستگاه های تصفیه کننده آب در طبیعت هستند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code