با این اپلیکیشن هزینه های خود را مدیریت کنید

اپلیکیشن Money Lover دخل و خرجتان را مدیریت می کند.

با گذر از دوران نوجوانی و به پایان رسیدن دوره پول تو جیبی ها، دیگر زمان آن است که هزینه های خود رابه بهترین نحو مدیریت کنید. با کمی غفلت متوجه می شوید پولتان تمام شده، مخصوصا اگر کارمند باشید، مجبور میشود تا حقوق بعدی با جیب خالی سر کنید.

اگر دستتان به خرج باشد، ممکن است ریز خرج و مخارجتان را فراموش کنید، مخصوصا در سفر حتما به آن نیاز پیدا خواهید کرد، به این دلیل که شما بودجه ی مشخصی دارید و نیازمند مدیریت بیشتری هستید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

طبیعتا زمانی که میزان دریافتی هر ماه و میزان خرج‌های ثابت مانند قسط یا هزینه شارژ اینترنت را به صورت ثبت شده داشته باشید می‌توانید تصمیمات جدی‌تر و بهتری در زمینه‌ی خرج کردن پول باقی مانده بگیرید. در اپلیکیشن Money Lover شما می‌توانید با ثبت پول‌های دریافتی و خرج شده مدیریت کاملی روی هزینه‌های خود داشته باشید.

اپلیکیشن مدیریت هزینه
مطالب مرتبط:
۶ تا از بهترین اپلیکیشن های ویرایش عکس را بشناسید
اپلیکیشنی برای خلق و ادغام کاراکترهای سه بعدی با محیط

اولین موضوعی که در کار بار Money Lover خودنمایی می‌کند ظاهر زیبا و روان برنامه است. پوسته‌ی متریال Money Lover یکی از بهترین طراحی‌ها را در میان اپلیکیشن‌های مشابه دارد و همه چیز در آن به صورت کاملا گویا و منظم طراحی شده است به طوری که با وجود امکانات و بخش‌های مختلف در برنامه، استفاده از آن برای کاربر مبهم نخواهد بود. در Money Lover می‌توانید مخارج روزانه و ماهانه‌ی خود را ثبت کنید تا برای مثال در پایان بتوانید از مبالغ خرج شده در ماه مطلع شوید تا بدانید که نیاز به صرفه جویی بیشتری دارید یا راه درستی را می‌پیمایید.

اپلیکیشن

خوشبختانه برای هر رقم ثبت شده می‌توانید توضیحاتی را درج کنید تا در آینده متوجه شوید که هر رقم خرج یا دریافت شده مربوط به چه موضوعی بوده است. به لطف قابلیت همگام سازی برنامه نیز می‌توانید اطلاعات درج شده در اپلیکیشن را همیشه و حتی در پلت‌فرم‌های دیگر نیز در دسترس داشته باشید. Money Lover برای اندروید، آی‌او‌اس و ویندوز موبایل منتشر شده است.

ویژگی ها

طراحی زیبای رابط کاربری
امکان ثبت توضیحات برای مبالغ ثبت شده
وجود نسخه های مختلف برای اندروید و آی او اس و ویندوزموبایل

معرفی ۴ هدفون ایده آل مخصوص گردشگرها
معرفی ۴ هدفون ایده آل مخصوص گردشگرها
راهکارهایی جهت عکاسی هنرمندانه از سواحل
راهکارهایی جهت عکاسی هنرمندانه از سواحل
هر چیزی که باید در باره خرید لوازم الکترونیکی در سفر بدانید
هر چیزی که باید در باره خرید لوازم الکترونیکی در سفر بدانید
با تکنولوژی جدید می توانید در تابستان هم اسکی کنید
با تکنولوژی جدید می توانید در تابستان هم اسکی کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code