alexaa

با سفر به این شهر ارزان خرید کنید

خرید در پوکت

گردشگران بسیاری از ایران به تایلند سفر می کنند. اگر به این کشور زیبا می روید حتما از پوکت هم بازدید کنید. پوکت از جزیره هایی است که به دلیل مناطر طبیعی بینظیر، سواحل و امکانات غواصی خود طرفداران بسیاری دارد. نرخ بالای گردشگر به این جزیره باعث شده که در آنجا مراکز خرید زیادی ساخته شود. با الی گشت همراه شوید تا شما را با مراکز خرید ارزان پوکت آشنا کنیم.

مطالب مرتبط:
لذت خرید از بازارهای شبانه پوکت
تجربه بهترین سواحل تایلند در جزیره پوکت

در این نوشته قصد نداریم که نامی از مراکز خرید لوکس پوکت بیاوریم چون خرید از آنجا معمولا برای گردشگران مقرون بصرفه نیست می خواهیم شما را با اوت لت سنترهای پوکت آشنا کنیم. اوت لت ها در واقع فروشگاه های حراجی ای هستند که در آن ها اجناس برند که مد روز نیستند ولی از نظر کیفیت بسیار مناسب هستند با قیمتی ارزان تر بفروش می رسند

قیمت ارزان اجناس در این پاساژها باعث شده که بسیاری از مردم خرید خود را تنها در این مراکز انجام دهند. این مراکز برای افرادی که قصد خرید ندارند و تنها برای مغازه گردی به این پاساژها می آیند نیز پرطرفدار است

مرکز خرید پریمیوم اوت لت پوکت

این مرکز خرید با ۱۸۰۰ متر مربع مساحت در خیابان بای پس قرار دارد و به شما تضمین می دهد که در این مرکز خرید لباس ها و وسایل ورزشی برند را با تخفیفی ویژه داشته باشید. بغیر از برندهای تایلندی، برندهایی مثل لی، لاکوست، نایک و … با تخفیفی بیش از ۷۰% عرضه می گردند. با توجه به گرمای هوای تایلند، طراحی خاص و جذاب این مکان باعث شده که دمای آن همیشه خنک باشد. فروشگاه هایی مخصوص کودکان هم این بازار وجود دارد که لباس، وسایل بازی و وسایل آموزشی برای کودکان عرضه می کند. در این پاساژ یک فروشگاه اخنتصاصی برای گلف وجود دارد که گلف بازها و کسانی که علاقه به گلف دارند می توانند در آنجا تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای بازی گلف را با تخفیفی ویژه خریداری کنند پس این فرصت را از دست ندهند.

مرکز خرید پریمیوم

برای کسانی که به دنبال صنایع دستی و سوغات تایلند هستند کارد و چنگال، کارهای چوبی، وسایل تزئینی، دامن تایلندی سنتی پنبه ای و ابریشمی، کیف دستی و …برای خرید موجود می باشد. این مرکز از  آنجایی که از مراکز ارزان است از برندهای خیلی لوکس و معروف چیزی برای فروش ندارد و به طور کلی در این مکان ۳۰۰ برند مختلف کالا عرضه می کنند که ۹۰ درصد این برندها بین المللی هستند. مرکز خرید پریمیوم  با بیش از ۳۰ سال تجربه متعلق به خرده فروشان مد و تولید کنندگان پارچه و لباس می باشد و توسط آن ها اداره می شود.

این مرکز هر روز از ساعت ۹ صبح تا ۲۱ شب باز می باشد و شعبه های مختلفی در سراسر تایلند دارد.

اوت لت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد