با این قطارهای لوکس به سفرهای رویایی بروید!

سفرهایی رویایی با قطارهای لوکس

اگر بخواهید با ترن سوئیت پرسرعت شیکی – شیما سفری چهار روزه از توکیو به هوکایدو داشته باشید فقط در مسیر رفت یا برگشت باید ۱۰ هزار دلار هزینه کنید. این قطار که در ماه می ۲۰۱۷ اولین سفر خود را انجام داد قطاری لوکس است که توسط «کن کیویوکی» طراحی شده و سوئیت های دوبلکس، رستوران های منحصربفرد و سالن های مخصوص برای تماشای مناظر بیرون از ویژگی های منحصربفرد آن است. بلیط های اولین سفر این قطار لوکس که از شهرهای زیبای شرق ژاپن می گذرد به سرعت فروش رفت و این نشان می دهد که این قطار در بین مردم محبوبیت خاصی دارد. به غیر از قطار لوکس ژاپن، در کشورهای دیگر هم از این قطارهای منحصربفرد پیدا می شود با الی گشت همراه باشید تا سفر با قطارهای لوکس را بیشتر بشناسید.

قطار آفریقای جنوبی

ترن سوئیت شیکی – شیما (Train suit Shiky-Shimaژاپن

مطالب مرتبط:
چطور از سوار شدن در قطارهای هند جان سالم به در ببریم؟
قطار سواری در هند

ژاپن که از قبل، قطارهای پرسرعت شینکانسن را هم داشت حالا قطار لوکس دیگری به نام ترن سوئیت شیکی – شیما را هم راه اندازی کرده است. در این قطار، سنت و تکنولوژی به صورت کاملا متناسب در کنار همدیگر استفاده شده اند. کابین دو طبقه شامل سوئیت های دوبلکس، رستوران ها و حمام های لوکس است که باعث شده این قطار، ویژه ترین قطار دنیا باشد. خودتان را تجسم کنید در حالی که سوار بر این قطار لوکس هستید و در سکوی مخصوص آن مناظر بیرون را نگاه می کنید از میان جنگل های آرام بگذرید و به بازدید از چشمه های آب گرم، عبادتگاه ها و قلعه های شرق ژاپن بروید. کرایه این قطار لوکس برای هر نفر ۴۵۱۰ دلار است.

ترن سوئیت شیکی – شیما

قطار گرند هیبرلیان یلموند (Belmond Grand hibernian)، ایرلند

برای طراحی اتاق های ویژه این قطار از خانه های گرجستانی ایرلند الهام گرفته شده است. با وجود اینکه این قطار در سال گذشته فعالیت خود را شروع کرد اما به سرعت به قطاری محبوب برای سفرهای رویایی تبدیل شده است. این قطار، ۲۰ کابین مختلف دارد که هر کدام از آن ها به نام یکی از شهرهای ایرلند نامگذاری شده و در هر کدام امکاناتی به اندازه هتل های لوکس قرار دارد. اگر به دو رستوران این قطار بروید غذاهای منویی که در جلوی شما قرار می گیرد با توجه به هر منطقه ای که قطار در آن قرار دارد تغییر می کند. اگر خودتان را به سفرهای ۲ تا ۵ روزه این قطار برسانید می توانید به شهرهایی مثل دوبلین، کورک، بلفاست سفر کنید و از مناظر خیره کننده طبیعت ایرلند لذت ببرید. کرایه قطار برای هر نفر ۳۲۲۰ دلار است.

قطار گرند هیبرلیان بلموند

رووس ریل (Rovos Railآفریقای جنوبی

این قطار با دکوراسیون قدیمی و واگن های چوبی خود، نمایی بسیار جذاب دارد در سفر با این قطار می توانید از جاههایی مثل کیپ تاون و آبشارهای ویکتوریا بگذرید و از امکانات لوکس آن استفاده کنید. در رستوران، انواع غذاهای لذیذ آفریقایی که توسط مشهورترین سرآشپرهای دنیا تهیه می شوند سفری باورنکردنی را برای شما رقم می زنند.کرایه این قطار برای هر نفر ۱۲۷۰ دلار است.

رووس ریل

بلموند آندیان اکسپلولر(Belmond Andean Explorer)، پرو

این قطار که طبق برنامه باید اولین سفر خود را در ماه می ۲۰۱۷ انجام دهد قطار جدید آمریکای جنوبی است که قرار است در سفر یکی دو روزه خود از پرارتفاع ترین مسیرهای پرو بین کوزکو، دریاچه تیتیکاکا و شهر ارکیپا که در لیست میراث جهانی یونسکو قرار دارد عبور کند. اگر خودتان را به سفر با این قطار برسانید می توانید از تفریحاتی مثل تور شهری، قایق سواری، صرف ناهار در جزیره ای زیبا در بزرگ ترین دریاچه آمریکای جنوبی و بازدید از نقاشی های ۸ هزار ساله غار سومبی لذت ببرید. در قطار امکانات زیادی در اختیار شما قرار می گیرد؛ می توانید بر روی سکویی باز بروید و در سالنی مخصوص، مناظر بیرون را نگاه کنید و یا در کافه آن در حالی که به نوای موسیقی گوش می دهید نوشیدنی های خوش طعم میل کنید.

منبع: housebeautiful.com

تماشای زیبایی ها در پارک پروانه های کوالالامپور
تماشای زیبایی ها در پارک پروانه های کوالالامپور
موزه ای با طعم قهوه در دبی!
موزه ای با طعم قهوه در دبی!
از پربازدیدترین موزه های جهان بیشتر بدانید
از پربازدیدترین موزه های جهان بیشتر بدانید
دانستنی های شهری دیدنی بنام مارسی ; فرزند ارشد مدیترانه
دانستنی های شهری دیدنی بنام مارسی ; فرزند ارشد مدیترانه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code