بلیط هواپیما

۴ دلیل برای سفر به آفریقا

مردمان آفریقا

سفر به قاره سیاه، آقریقا

بالاخره آفریقا توانست، از ترس بیماری «ابولا» نجات پیدا کند، این موضوع صنعت گردشگری این قاره را در سال ۲۰۱۵ به نابودی کشاند. سازمان گردشگری جهانی UNWTO اعلام کرد که صحرای جنوبی آفریقا، منطقه‌ای است که سریعترین رشد را (در زمینه گردشگری) در سراسر جهان داشته است. رشدی سیزده درصدی در چهار ماه اول ۲۰۱۶ داشته که این میزان به مراتب بیشتر از میانگین ۵ درصدی جهانی است.

مطالب مرتبط:
۵ تفریحی که در آفریقای جنوبی نباید از دست داد
۵ نکته ای که باید در سفر به آفریقای جنوبی بدانید
آفریقا

شروین باندا، مدیر شرکت African Travel، طی یک نظرسنجی دلیل تمایل بیشتر مردم برای سفر به آفریقا را به این شرح بیان کرده است:

  • سفر به آفریقا جزو فهرست آرزوهای بیشتر مردم قرار دارد. سفر به آفریقای جنوبی، تجربه‌ای منحصر به فرد است که نمی‌توان آن را در جایی دیگر تجربه کرد. متمایز بودن سفر به آفریقا، حقیقتی آشکار است که با هیچ سفر دیگری قابل مقایسه نیست.
  • آفریقا، سرزمین عجایب است. سرزمینی، سرشار از فرهنگ‌های گوناگون. در تورهای آفریقا، طیف برنامه‌های گردشگری با هزینه‌های مختلفی که به توریست‌ها ارائه می‌شود بسیار گسترده است. برای مثال، توریست‌ها می‌توانند با انتخاب تور اوگاندا و تازانیا، هم از گوریل‌ها و شامپانزه‌های اوگاندا و هم از مهاجرت بزرگ سالیانه گاومیش‌ها در تانزانیا دیدن کنند.
  • با سفر به آفریقای جنوبی، می‌توانید پنج حیوان بزرگ و با اهمیت این سرزمین را ببینید، که شامل شیر، بوفالو، کرگدن، فیل و گربه وحشی می‌شود. همچنین در فصل پرآب شدن دلتای بوتساوانا، سیاحت در این منطقه بسیار جذاب است. زمانی که در این دلتا سیل براه می‌افتد، رفتار حیوانات کاملا تغییر می‌کند. تکاپوی حیوانات شکارچی برای شکار، بسیار زیبا و دیدنی است.
  • علی رغم اینکه اکثر مردم تصور می‌کنند که دیدنی‌های تمام قاره آفریقا یک نواخت و یکسان است اما هرکدام از کشورهای آفریقایی زیبایی و جاذبه‌های توریستی منحصر به فردی دارند.
نکات ضروری برای سفر به قاره آفریقا
نکات ضروری برای سفر به قاره آفریقا
نامیبیا، سرزمین پیوند بیابان و اقیانوس
نامیبیا، سرزمین پیوند بیابان و اقیانوس
آخرین تصاویر «ملکه فیل ها» قبل از مرگ!
آخرین تصاویر «ملکه فیل ها» قبل از مرگ!
چگونه کلیمانجارو را فتح کنیم؟
چگونه کلیمانجارو را فتح کنیم؟