بلیط هواپیما

بعد از دیدن این تصاویر چمدانتان را می بندید

زیباترین مکان های روی زمین

آیا تا به حال شده که تصاویری ببینید و ندانید واقعی اند یا خیالی؟ از دریاچه های صورتی رنگ گرفته تا دروازه ی جهنم، مادر طبیعت هنوز هم چیزهای زیادی برای نشان دادن دارد تا ما را بیشتر از همیشه حیرت زده کند. تا حالا از مقاصد گردشگری مشهور چیزهای زیادی دیده و شنیده اید و حتی به آنها سفر کرده اید. اینبار الی گشت قصد دارد تا متفاوت تر از همیشه باشد و شما را به دنیای جذابی از جاذبه های خاص و دنیای  زیباترین مکان های روی زمین ببرد. حدس می زنیم با دیدن این تصاویر چند لحظه ای میخکوب شوید و چشم بر هم نزنید و حتی بعد از دیدن آنها تصمیم بگیرید بلیط سفرتان را بخرید و به یکی از آنها سفر کنید!

Deadvlei در نامیبیا

مطالب مرتبط:
آمریکا را با دیدنی های جذابش بشناسید
۴ بنای فوق العاده دیدنی با معماری گوتیک

به نظر شما این یک تصویر واقعی است و یا فقط یک تابلوی نقاشی است؟ Deadvlei به معنای «باتلاق مرگ» است و دلیل این نامگذاری، درختان مرده ی سیاه رنگ، شن های پرتغالی رنگ و سایه های دیوانه واری است که از گذر آدمها روی خاک آن نقش می بندد و این ها آرزوی هر عکاسی می تواند باشد.

Deadvlei نامیبیا
Deadvlei در نامیبیا

غارهای کرم شب تابی در نیوزیلند (Glowworm Caves)

آیا نورهای روشن دوران کودکی تان را به یاد می آورید؟ احتمالا بله! در کشور نیوزیلند در منطقه ی Waitomo غاری وجود دارد که دقیقا آنها را چه بسا بهتر و زیباتر به یاد شما می آورند. غاری پر از کرم شب تاب که منظره ای رویایی را بوجود آورده اند.

پاموک کاله در ترکیه (Pamukkale)

پاموک کاله به معنای «قصر پنبه ای» درترکیه، یکی از زیباترین مناطق طبیعی جنوب غربی این کشور است که هزاران سال است وجود دارد. احتمالا تعجب کردید اما همانطور که گفته شد، این یک جاذبه ی طبیعی است و ساخته ی دست بشر نیست!

پاموک کاله در ترکیه

کاپادوکیه در ترکیه (Cappadocia)

این منطقه در کشور ترکیه، به دلیل تاریخچه و جغرافیای جذاب، خانه های غاری و کوه های دودکش مانندش مشهور است، بالن سواری در این منطقه هم یکی از دلایل دیگری است که توریست ها را جذب می کند.

کاپادوکیه در ترکیه

درخت آرگانیا در مراکش (argania tree)

یکی از عجیب و غریب ترین تصاویر این فهرست مربوط به درختی به نام آرگانیا در مراکش است. این درخت نوعی میوه تولید می کند که بزها عاشق آن هستند. آن ها تا اندازه ای خواهان این میوه هستند که از درخت بالا می روند تا آن را بخورند. در مواقع زیادی هم از آن بالا به پایین سقوط می کنند!

درخت آرگانیا در مراکش

دریای ستاره ها در مالدیو (Sea of Stars)

این تصویر زیبایی که می بینید، توسط پلانکتون های موجود در دریا که تحت شرایطی خاصی از خودشان نور ساطع می کنند، بوجود آمده است و شکل یک شب پر ستاره به این دریا داده است.

دریای ستاره ها در مالدیو

خیابان بائوباب در ماداگاسکار (Avenue of the Baobabs)

بله این درختان واقعی اند! بکر بودن ماداگاسکار باعث شده تا حیات وحش بی نظیری در آن اتفاق بیفتد.

زیباترین مکان های روی زمین | درختان بائوباب

قلعه ی Neuschwanstein در آلمان

یکی از زیباترین قلعه های روی این کره ی خاکی در یکی از زیباترین و سبزترین کشورهای دنیا. واقعا ایده ی ساخت این قلعه ی خیالی متعلق به چه کسی بوده است؟

قلعه ی Neuschwanstein در آلمان
حس آرامش در گوشه گوشه ی جهان + ویدئو
حس آرامش در گوشه گوشه ی جهان + ویدئو
شهر زیرزمینی کاریز کیش، هنر ایرانیان در ۲۵۰۰ سال پیش
شهر زیرزمینی کاریز کیش، هنر ایرانیان در ۲۵۰۰ سال پیش
با عبور از پل معلق کاپیلانو در کانادا اوج هیجان را تجربه کنید!
با عبور از پل معلق کاپیلانو در کانادا اوج هیجان را تجربه کنید!
پارک ملی کالاهاری در آفریقای جنوبی
پارک ملی کالاهاری در آفریقای جنوبی