معرفی بهترین آژانس مسافرتی تهران

آشنایی با بهترین آژانس مسافرتی تهران

انتخاب یک آژانس مسافرتی خوب از مهمترین عوامل تاثیرگذار در سبک سفر شما محسوب می شود. زمانی که شما تصمیم به سفر می گیرید انتخاب بهترین زمان سفر، بهترین شرکت ها برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل برای کسانی که چندان در این زمینه اطلاعات کافی ندارند کار نسبتا سختی است. از همین رو در چنین شرایطی نیاز به یک آژانس مسافرتی معتبر و خوب مورد نیاز است، اما یک آژانس مسافرتی چه ویژگی های باید داشته باشد تا بتوان آن را انتخاب کرد! ما در این مطلب قصد داریم تا درباره ویژگی های بهترین آژانس مسافرتی تهران صحبت کنیم.

بهترین آژانس مسافرتی تهران
مطالب مرتبط:
چطور از سایت الی گشت پرواز رزرو کنیم؟
چرا هتل را از الی گشت رزرو کنیم؟
چرا بلیط قطار را از الی گشت رزرو کنیم؟

بی هیچ مقدمه ای می خواهیم برویم سراغ اصل مطلب، بهترین آژانس مسافرتی تهران چه ویژگی هایی دارد؟ سوالی که برای کسانی که می خواهند اقدام به خرید بلیط هواپیما، رزرو تور مسافرتی یا حتی رزرو هتل در شهر مقصدشان بنمانند وجود دارد.

شاید بگویید که ما می توانیم در اینترنت حسابی جستجو کنیم و از هر کدام بهترین ها را برای خودمان انتخاب کنیم، که البته این هم یک روش برای سفر کردن است، اما هماهنگی های لازم برای تحویل هتل، ترانسفرهای فرودگاهی که شما را از فرودگاه به هتل می رسانند و یا حتی راهنمایی که در تمام طول سفر همراه شما است و همانند یک ویکی پدیای همراه هر سوالی که داشته باشید را پاسخ بدهد، از جمله مزایایی است که تنها یک آژانس مسافرتی خوب می تواند در اختیار مسافران خود قرار دهد.

خوب تا اینجای کار متوجه شدیم که یکی از مهمترین ویژگی هایی که می توان برای بهترین آژانس مسافرتی نام برد، ایجاد هماهنگی های لازم برای سفر مسافران می باشد. اما آیا این تنها مزیت یک آژانس مسافرتی است؟

سابقه کاری و رضایت مشتری از جمله مهمترین فاکتورهایی است که قرار گرفتن یک مجموعه گردشگری به عنوان بهترین آژانس مسافرتی تاثیرگذار باشد. مجموعه گردشگری الی گشت یکی از گزینه هایی است از آن می توان به عنوان بهترین آژانس مسافرتی تهران نام برد و دلیل آن هم سابقه ی درخشانی است که تمامی طول سال های فعالیت خود در زمینه گردشگری داشته است.

با الی گشت بیشتر از همیشه آشنا شوید

معرفی بهترین آژانس مسافرتی تهران

معرفی بهترین آژانس مسافرتی تهران

برخی از افتخارات آژانس مسافرتی الی گشت

اخذ گواهینامه ISO10004

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت به عنوان بهترین آژانس مسافرتی تهران موفق به کسب گواهینامه ی ISO10004 (سیستم مدیریت در پایش و اندازگیری رضایت مشتری) شده است. این مجموعه گردشگری با اولویت قرار دادن رضایت مشتریان خود همواره در جهت بالابردن کیفیت خدمات هوایی، زمینی و گردشگری بوده است.

صدور گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ مطابق با روش های اجرایی ممیزی و صدور گواهینامه TUV NORD Iran انجام شده است و ممیزی های مراقبتی مقرر را به همراه خواهد داشت.

هدف گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۴ (سیستم مدیریت در پایش و اندازه گیری رضایت مشتری)

در حقیقت هدف از تدوین این روش اجرایی، تعیین رویه ای جهت سنجش و پایش رضایت و دریافت بازخورهای مشتریان بمنظور:

  • ارزیابی عکس العمل مشتری نسبت به محصولات فعلی و یا جدید
  • به دست آوردن اطلاعاتی در مورد جنبه های خاص سازمان مانند فرایند پشتیبانی، رفتار پرسنل و سازمان
  • به دست آوردن دلایل شکایت مشتری
  • بررسی دلایل کاهش سهم بازار
  • پایش روند رضایت مشتری
  • مقایسه رضایت مشتریان با سازمان های دیگر و مشابه و …
  • و تعیین راهکارهایی جهت افزایش رضایت و وفادارسازی مشتریان می باشد.

کسب رتبه یک فروش پروازهای ترکیش در سال ۲۰۱۸

مجموعه گردشگری الی گشت به لطف همراهان همیشگی خودش توانست رتبه یک فروش پروازهای ترکیش در سال ۲۰۱۸ را از آن خودش کند. شرکت هواپیمایی ترکیش مانند همیشه با شعار “جهان خود را گسترش دهید” یا به زبان انگلیسی Widen your world در سال ۲۰۱۸ آژانس های همکار خود را دسته بندی کرده و به برترین آن ها لوح تقدیری اعطا نموده، که از بین آن ها الی گشت رتبه اول را کسب کرده است.

کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۷

در هجدهمین همایش «روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان» که در سال ۹۷ برگزار شد، شرکت مسافرتی الی گشت مفتخر به کسب تندیس برتر حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۷ نیز شد. سازمان حمایت از مصرف کنندگان همه ساله همایشی با همین عنوان برگزار می نماید و به شرکت هایی که در زمینه رعایت حقوق مصرف کنندگان امتیاز مورد نظر را کسب نموده باشند، گواهینامه و تندیس اعطا می کند.

بهترین آژانس مسافرتی تهران

اما اینکه بخواهیم تنها به افتخارات یک آژانس مسافرتی اکتفا کنیم، شاید کمی منطقی به نظر نیاید از همین رو لازم است که به خدمات و کیفیتی که آن آژانس برای بسته های سفری خود چه خرید بلیط هواپیما، رزرو تور مسافرتی و … ارائه می دهد، نیز توجه کافی را داشته باشید.

بهترین آژانس مسافرتی تهران

بهترین آژانس مسافرتی تهران در واقع آژانسی است که کار خود را دقیق و با برنامه انجام دهد به گونه ای که مسافر از سفر خود نهایت رضایت را داشته باشد.  به طور مثال  یک آژانس مسافرتی خوب باید در مورد تمام موارد از جمله نحوه پراخت و هزینه های سفر، پشتیبانی های هنگام سفر، و تغییر احتمالی برنامه سفر اطلاعات کافی را به شما بدهد.

 

بهتر است آژانسی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما برنامه مناسبی ایجاد کند.

در ادامه این مطلب از مجله ی گردشگری الی گشت قصد داریم تا درباره ویژگی های بهترین آژانس مسافرتی تهران «الی گشت» صحبت کنیم.

ویژگی های بهترین آژانس مسافرتی تهران

فراهم آوردن تسهیلات برای مسافران

شاید یکی دلایلی که می گوییم الی گشت بهترین آژانس مسافرتی تهران است، بعد از گسترده بودن خدماتش در زمینه خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل سیستم جامع رزرواسیون آنلاین این مجموعه باشد.

الی گشت با دارا بودن جامع ترین سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل خارجی و داخی، رزرو تور مسافرتی، خرید بیمه مسافرتی و همچنین اپلیکیشن کاربردی خود شرایط را برای مسافران جهت خرید خدمات سفری بیش از پیش آسان کرده است.

ارائه بلیط ارزان هواپیما لحظه آخری

قاعدتا برای هر مسافری خرید بلیط ارزان هواپیما یکی از اولویت های ممکن محسوب می شود. اما برای اینکه بلیط ارزان هواپیما نسیبتان شود می بایست حسابی از اخبار آژانس مربوط مطلع باشید که برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم که در شبکه های اجتماعی، باشگاه مشتریان شرکت الی گشت عضو شوید و همچنین SMS های تبلیغاتی آن را جدی بگیرید.

سابقه فعالیت شرکت الی گشت

مجموعه گردشگری الی گشت از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود در صنعت گردشگری را آغاز کرد و در تمام سال های فعالیتش رضایت کامل مسافران را مهمترین اولویت کاری خود قرار داده است. این مجموعه با فراهم آوردن امکان رزرو ۲۰۰۰۰ هتل در سراسر جهان و همچنین خرید بلیط هواپیما از ۹۰۰ ایرلاین معتبر و بین المللی بهترین شرایط را برای مسافران خود فراهم آورده است تا بدون هیچ گونه محدودیتی اقدام به رزرو بلیط هواپیما خارجی یا داخلی و همچنین رزر هتل در منطقه از هر شهری که مدنظر داشتند نیز بنمایند.

برخورد مناسب و حرفه ای کارکنان

یکی از مهمترین فاکتورها برای کسانی که می خواهند به یک مجموعه اعتماد کنند، برخورد مناسب و حرفه ای است که کارکنان آن شرکت دارا هستند. از همین مجموعه گردشگری الی گشت از مجرب ترین کارشناسان فروش و پشتیبانی برای ارائه خدمات به مسافران خود استفاده کرده تا رضایت ۱۰۰% را از طرف مشتریان خود بدست بیاورد.

شما در هر زمان از شبانه روز که برای خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و یا خرید تور مسافرتی با مشکلی روبرو شدید تنها کافی که با شماره ۸۵۴۰ تماس بگیرید تا مشاوران سفر الی گشت شما را به بهترین نحو راهنمایی کنند.

ارائه تورهای با کیفیت و قیمت مناسب

تورهای مسافرتی یکی دیگر از خدماتی است که نحوه برگزاری آن یکی از عوامل تاثیرگذار در «خوب یا بد» شناخته شدن آن آژانس مربوطه می باشد.

مجموعه گردشگری الی گشت در طول سال های فعالیت خود با ارائه بهترین خدمات در تورهای مسافرتی خود و همچنین انتخاب بهترین زمان برای اجرای آن تور توانسته رضایت ۱۰۰% مسافران خودش را بدست بیاورد.

با رزرو تور مسافرتی در الی گشت سفری خاطر انگیز برای خود رقم بزنید.

مجموعه گردشگری الی گشت به عنوان بزرگترین مجری برگزارکننده ی تور مسافرتی در ایران همواره آماده به خدمات رسانی و برگزاری تور مسافرتی با بالاترین کیفیت به هر نقاط جهان است.

برای خرید تور مسافرتی از سایت الی گشت تنها چند کلیک با رسیدن به مقصد مورد نظرتان فاصله دارید.

  • محبوبترین تورهای مسافرتی عبارتنداز:

تور استانبول، تور آنتالیا، تور کوش آداسی، تور آنکارا، تور دبی، تور تایلند (تور بانکوک، تور پاتایا، تور پاتایا بانکوک، تور پوکت، تور پوکت بانکوک)، تور مالزی (تور کوالالامپور، تور پنانگ، تور لنکاوی، تور مالزی سنگاپور)، تور چین (تور پکن، تور پکن شانگهای، تور پکن شانگهای هانگزو)، تور هند (تور دهلی آگرا جیپور، تور گوا

خرید بلیط هواپیما + رزرو هتل

در سایت الی گشت شما امکان خرید بلیط هواپیما + رزرو هتل و همچنین “انتخاب خدمات تور مسافرتی نظیر راهنما، بیمه مسافرتی و …” را به طور جداگانه هم دارید که در این صورت نیاز است با مشاوران سفر الی گشت قبل از خرید تماس بگرید.

 

جهت رزرو تور نوروز ۹۹ هم اکنون می توانید از طریق وب سایت الی گشت یا اپلیکشن الی گشت اقدام کنید.

چند نکته برای انتخاب بهترین تور مسافرتی!!!

به طور معمول یک تور مسافرتی خوب باید تناسبی بین قیمت و خدماتی که ارائه می دهد داشته باشید، از همین رو شما می توانید با مقایسه امکانات و کلیه موارد رفاهی ، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در میان تورهای خارجی می توان به تور استانبول، تور آنتالیا، تور کوش آداسی، تور آنکارا، تور دبی، تور تایلند (تور بانکوک، تور پاتایا، تور پاتایا بانکوک، تور پوکت، تور پوکت بانکوک)، تور مالزی (تور کوالالامپور، تور پنانگ، تور لنکاوی، تور مالزی سنگاپور)، تور چین (تور پکن، تور پکن شانگهای، تور پکن شانگهای هانگزو)، تور هند (تور دهلی آگرا جیپور، تور گوا) که از بهترین تورهای مسافرتی خارجی هستند، اشاره کرد.

تخفیف های شگفت انگیز بر روی تورهای مسافرتی

در تمام ایام سال مجموعه گردشگری الی گشت برای شما پیشنهادهای شگفت انگیزی از تور اقتصادی گرفته تا تور لوکس ولاکچری  در نظر دارد تا بتوانید بهترین های جهان را در بهترین زمان ممکن ببینید. توجه داشته باشید که برای اطلاع از ارائه تخفیف هایی که بر روی محصولات سفری از طرف شرکت ارائه می دهد حتما صفحات اجتماعی این مجموعه را دنبال کنید. به این ترتیب شما می توانید یک تور استانبول ارزان یا بلیط هواپیما ارزان به مقصد مورد نظرتان و … را بخرید.

اغلب در ایام خاص یا فصل های کم مسافر شرکت ها اقدام به ارائه تخفیف هایی بر روی محصولات خود می نمایند.

معمولا در انتخاب تور مناسب باید به امکانات آن توجه  بیشتری  کنید. همچینن نحوه ارائه خدمات و امکانات باید با قیمت آن تناسب داشته باشد. بنابراین برای انتخاب تور مناسب، این مورد را در نظر بگیرید. شما می توانید با مقایسه امکانات و کلیه موارد رفاهی ، بهترین گزینه را انتخاب کنید. در میان بهترین تورهای ایرانی و خارجی می توان به تورهای تور زیارتی مشهد، تور سیاحتی کیش و تور خارجی ارزان گرجستان اشاره کرد.

سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت

رزرو هتل خارجی با امکان پرداخت ریالی

سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت به منظور رفاه حال هر چه بیشتر مسافران خود امکان رزرو و پرداخت هزینه هتل در هر نقطه از جهان را به صورت ارزی یا ریالی فراهم آورده است.

همچنین می توانید از تمامی تخفیف هایی که هتل های جهان در فصل هایی خاص از سال ارائه می دهند نیز مطلع شوید.

در سایت الی گشت شما این امکان را دارید که با رزرو اتاق با شرایط کنسلی متفاوت را دارا هستید. به طور مثال در زمان رزرو هتل شما می توانید هتلی که انتخاب کرده اید را حتی تا یکروز قبل از سفر نیز کنسل کنید بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای!

بلافاصله بعد از رزرو هتل مورد نظرتان واچر هتل به صورت آنلاین برایتان صادر می شود و می توانید پرینت آن را در دست داشته باشید.

در صورتی که با مشکلی در هنگام رزرو هتل مواجه شدید می توانید با مشاوران سفر الی گشت که به طور ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات به شما هستند با شماره ی ۸۵۴۰ تماس بگیرید.

بهترین آژانس مسافرتی تهران

سفرنامه پوکت از زبان الی گشت
سفرنامه پوکت از زبان الی گشت
چرا نوروز امسال با الی گشت به هند سفر کنیم؟
چرا نوروز امسال با الی گشت به هند سفر کنیم؟
راهنمای گشت های شهری تور روسیه با الی گشت
راهنمای گشت های شهری تور روسیه با الی گشت
کارت های جدید باشگاه مشتریان Tour & Rewards
کارت های جدید باشگاه مشتریان Tour & Rewards

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code