بلیط هواپیما

بهترین مراکز خرید در استرالیا

معرفی بهترین مراکز خرید سیدنی

سیدنی یکی از دوست داشتنی ترین شهرهای دنیاست که هر بار که سفری به آن ترتیب دهید شورو هیجانی تازه شما را فرا می گیرد. با رفتن به سیدنی کارهای زیادی هست که می توانید انجام دهید؛ می توانید غذاهای خوشمزه اش را امتحان کنید، روزها را در ساحل بگذرانید  و یا به تماشای تاریخ این شهر مشغول شوید. اما اگرمی خواهید یادگاری های اینجا را با خود به خانه ببرید بهترین راه خرید کردن است. این شهر مراکز خرید زیادی دارد که تعدادی از آن ها را معرفی می کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

سیدنی

مرکز خرید وست فیلد وارینگاه ( westfield Warringah)

مطالب مرتبط:
چرا صخره های مرجانی استرالیا تا این اندازه معروفند؟
راهنمای سفر به استرالیا

اگر می خواهید به خرید بروید بهترین جا برایتان مرکز خرید وست فیلد وارینگاه است اینجا مرکز خرید سرباز و سرپوشیده بزرگی دارد و در آن می توانید اجناسی با برندهایی مثل دیوید جونز، تارگت و … خرید کنید. اینجا ۵۰ مغازه و یک زمین بازی دارد که می توانید کودکتان را در آنجا بگذارید و خودتان با خیال راحت به خرید مشغول شوید.

مرکز خرید وست فیلد وارینگاه

اوت لت الکساندرا (Alexandria outlets)

اینجا بهشتی برای خرید دوستان است که در آن شانس این را دارید تا از بین همه برندهای مورد علاقه خود بهترین خرید را انجام دهید. سوار قطار شوید و به میدان گرین بروید این بهترین راه برای گشت و گذار در بین همه مغاز هایی است که در طول خیابان Mcevoy قرار گرفته اند. در اینجا می توانید برای خرید برندهایی مثل پوما و نیو بالانس تخفیف های قابل توجهی بگیرید. می توانید برای استراحت مدتی را به کافه ای دنج و یا رستوران بروید و برای گشتن همه مغازه هایش یک نصف روز زمان بگذارید.

مرکز خرید هاربور ساید (Harbourside)

مرکز خرید هاربور ساید دقیقا در لبه آب قرار دارد و چشم اندازهای فوق العاده زیبایی را در مقابل چشنانتان به نمایش در می آورد. چشم اندازهای خیره کننده بندر و نمای شهری از این مرکز مطمئنا نفس را در سینه تان حبس می کند.

مرکز خرید هاربور ساید

بازار گلب (Geleb)

بازاری که در آن مد و طراحی های زیبا با هم پیوند خورده اند؛ می توانید ساعت ها در این بازار گشت و گذار کنید بدون اینکه ذره ای گذر زمان را متوجه شوید. بازاری پر از خلاقیت که برای درک بهترش باید ساعت ها در آن چرخ زد در اینجا خلاقیت طبیعی  هنرمندانی به نمایش درآمده که در تخصص و مهارت پدیده هستند. در این بازار می توانید زیورآلات و جواهراتی هنرمندانه بخرید  و از دیگر کارهای هنری دیدن کنید. اگر به موسیقی علاقمند هستید شنبه ها به این بازار بروید چون در آن موسیقی زنده رایگان برگزار می شود.

بازار گلب

بیرکن پونت هد اوت لت (Birkenhead point  )

اگر می خواهید در حالی که برای خرید بیرون رفته اید از دیدن تماشایی بندر لذت ببرید اینجا بهترین جاست، جایی که در آن می توانید مد، غذا و لایف استایل را در کنار هم داشته باشید. در اینجا می تونید بهترین برندها را با تخفیف بالای ۷۰ درصد خریداری و در کافه هایش قهوه های خوش طعم میل کنید.

منبع: thrillophilia.com

معرفی هتل رویال پسفیک سیدنی | ۴ ستاره
معرفی هتل رویال پسفیک سیدنی | ۴ ستاره
سقوط مرگبار هواپیما روی یک مرکز خرید در ملبورن
سقوط مرگبار هواپیما روی یک مرکز خرید در ملبورن
طبیعت گردی در پارک ملی کانانگرا واقع در کشور استرالیا
طبیعت گردی در پارک ملی کانانگرا واقع در کشور استرالیا
هیجان های نفس گیر کوهستان آبی در استرالیا
هیجان های نفس گیر کوهستان آبی در استرالیا