بلیط هواپیما

بهترین مراکز خرید در سنتوزای سنگاپور

مراکز خرید سنتوزای سنگاپور

جزیره سنتوزا در سنگاپور با سواحل زیبا و جاذبه های گردشگری ای مثل یونیورسال استودیوز، بیشتر به عنوان محلی برای تفریح شناخته شده است و نسبت به منطقه داون تاون که دارای مجموعه ای از مگامال ها و خرده فروشی های مختلف است رقیب خوبی برای خرید به حساب نمی آید اما در این جزیره هم مراکز خرید مختلفی وجود دارد که تعدادی از آن ها ارزش بازدید و خرید را دارند. می خواهیم بهترین مراکز خرید سنتوزای سنگاپور را به شما معرفی کنیم، الی گشت را همراهی کنید.

سنتوزا در سنگاپور

وایوو سیتی (Vivo City)

مطالب مرتبط:
اوت لت های سنگاپور، جایی برای خرید ارزان
خرج و مخارج سفر به سنگاپور

شاید وایوو سیتی در خود جزیره سنتوزا نباشد ولی دروازه ای برای ورود به سنتوزا به حساب می آید. وایوو سیتی بزرگ ترین مرکز خرید در کل سنگاپور است به همین دلیل هر چیزی را که برای خرید تصور کنید می توانید در زیر سقف این مرکز خرید آن را پیدا کنید. این مرکز، سینمایی بزرگ، آمفی تئاتر، زمین بازی برای کودکان، گالری های هنری و تعداد زیادی کافه و رستوران دارد. اگر می خواهید به این مرکز بروید بهترین راه این است که اول در آن خریدهای خود را انجام دهید و سپس در بخش جنوبی آن سوار بر اسکای ترین شده و به جزیره سنتوسا بروید. وایوو سیتی هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب باز است.

وایوو سیتی

مجموعه Quayside Isle

Quayside Isle  مجموعه اس از رستوران ها، کافه ها و مغازه هایی است که درست در کنار خلیج سنتوسا قرار دارد. با این که بیشتر مردم برای رستوران ها و کافه هایی که چشم انداز پانورامایی زیبایی از مارینا دارند به اینجا می آیند اما این محل گزینه های خرید مناسبی هم دارد. این مرکز در خلیج سنتوسا در لبه شرقی جزیره قرار دارد و برای رسیدن به آن می توانید از اتوبوس های رایگانی استفاده کنید که هر روز مسافران را به اینجا می آورند. این مرکز هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا نیمه های شب باز است.

مجموعه Quayside Isle

فروشگاه سیلوسو پونت (Siloso point)

اگر به یکی از سواحل زیبای سنتوسا بروید و بعد متوجه شوید که با خود حوله یا دمپایی نیاورده اید چه می کنید؟ مرکز خرید سیلوسو پونت محلی است که می توانید در آنجا هر وسیله ای که برای شنا نیاز دارید مثل عینک شنا، حوله، لباس شنا، دمپایی و … را پیدا کنید. در بسیاری از سواحل معروف جنوب شرقی آسیا می توانید این فروشگاه ها که در کنار ساحل قرار دارند را پیدا کنید. سنتوزا با این که نسبت به دیگر سواحل معروف این ناحیه کمی متفاوت است اما یکی از معدود محل هایی است که وسایل مربوط به شنا در آنجا فروخته می شود. حتی اگر همراه خود همه چیزهای لازم برای شنا را هم آورده بودید ولی باز هم به این فروشگاه سر بزنید چون وسایل بازی های ساحلی آن واقعا جذاب هستند. این فروشگاه در وسط ساحل سیلویو قرار دارد و برای رسیدن به آن می توانید به راحتی سوار بر اتوبوس های رایگانی شوید که در دور این جزیره رفت و آمد می کنند.  این فروشگاه هر روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب باز است.

راک شاپ (The Rock Shop)

اگر به هتل هارد راک در سنتوسای سنگاپور بروید می توانید بازدید کوتاهی به فروشگاه راک شاپ داشته باشید. از این فروشگاه می توانید تی شرت های برند، کلاه و همه سوغاتی های این شهر را تهیه کنید. این فروشگاه هر روز از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰ باز است.

متبع: singapore-guide.com

جاذبه هایی دیدنی از شهر مدرن سنگاپور(قسمت اول)
جاذبه هایی دیدنی از شهر مدرن سنگاپور(قسمت اول)
عکس امروز نشنال جئوگرافیک
عکس امروز نشنال جئوگرافیک
درختان غول پیکر سنگاپور
درختان غول پیکر سنگاپور
خوشمزه ترین ها در خیابان های سنگاپور
خوشمزه ترین ها در خیابان های سنگاپور