بهترین کارهایی که در ایتالیا می توانید انجام دهید

بازدید از مکان های مهم و بهترین تفریح هاتی که می توانید در ایتالیا انجام دهید.


در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
با کمترین پول به ایتالیا سفر کنید
با این نکات چشم بسته به ایتالیا سفر کنید
ونیز ایتالیا

بازدید از کارناوال ونیز:

در کشور ایتالیا، قبل از ماه فوریه و انجام مراسمات عید پاک کارناوالی برگزار می شود که در آن، مردم از لباس های مبدل استفاده می نمایند. لازم به ذکر است که مدت زمان برگزاری این مراسم ده شبانه روز است. این سنت دیرینه به قرن ها پیش بازگشته و یکی از بزرگترین مراسم ها و جشنواره های ایتالیا به شمار می رود. اگر شما از سرمایه ی کافی برخودار هستید، می توانید در یک بالماسکه ی سنتی نیز شرکت نمایید. سعی کنید بودجه ی خود را برای بازدید از کارناوال ونیز کنترل نمایید، زیرا همان طور که قبلا گفته شد گشت و گذار در ایتالیا بسیار گران خواهد بود.

بررسی و کاوش در ونیز:

علاوه بر کارناوال، ونیز نیز یک محل عالی برای گردش است. همان طور که که قبلا اشاره شد بازدید از این منطقه بسیار گران است، به طوری که تجربه ی سواری گوندولا و یا یک شام رومانتیک می تواند هزینه های هنگفتی را شامل شود. برای سرو نوشیدنی های ارزان و یا استفاده از کلوپ های شبانه، به محله های یهودی نشین قدیمی مراجعه نمایید.

خرید در میلان:

تقریبا هر کس پایتخت مد در ایتالیا را می شناسد. از شهر پر زرق و برق میلان نیز دیدن نمایید. لازم به ذکر است که این شهر از مناظر دیدنی چندانی برخودار نمی باشد، به طوری که بازدید از آن بیش از یک یا دو روز زمان بر نخواهد بود.

برج پیزا

بازدید از شهر شگفت انگیز پمپی:

شهر پمپی یکی از مکان های باستانی است که توسط یک آتشفشان نابود شده و تماما بر زیر خاکستر مدفون گردید. از این به اطراف شهر رفته و بقایای به مانده (گلدان ها، اجساد) دیدن فرمایید. در این شهر، نقاشی های دیواری بسیار زیبایی به چشم می خورد که با رنگ های زیبا تزئین شده اند. بازدید از این مکان ها، یک روز کامل به طول خواهد انجامید.

کشف رم:

شهر رم یک مکان فوق العاده از خیابان های کوچک و تاریخی است. این شهر دارای مکان های بسیار دیدنی است که بازدید از همه ی آن ها، مستلزم چندین سفر مختلف است. محله ی یهودی نشین (Trastevere)، یکی از مکان های پر بازدید در رم است که مواد غذایی ارزان، کافه های بزرگ، و خیابان های کوچک پیچ در پیچ آن توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است.

عکاسی در پیزا:

برج کج پیزا یکی از بهترین جاذبه های گردشگری در این شهر است. بسیاری از مردم به این برج کج تکیه نموده و به هنر عکاسی می پردازند. مغازه های سوغاتی فروشی از وجود توریست های خارجی (بازدیدکنندگان برج) استفاده نموده و به فروش بیشتر می پردازند. توصیه ی من این است سر خود را پایین انداخته و تنها به عکاسی بپردازید. فرصت های خود را غنیمت شمرده و از مکان های مختلف دیدن نمایید.

رم

بازدید از سیه نا:

بیشتر مردم به سیه نا علاقه نشان داده و دلایل موجهی را برای آن ذکر نموده اند. این منطقه، یکی از شهرهای به جا مانده از قرون وسطی است که کوچه های پرپیچ و خم آن در اطراف میدان “پیازا دل کامپو” قرار دارند. در طول تابستان، از این مکان برای برگزاری مسابقه های اسب سواری استفاده می شود.

پیاده روی در چینکو تره:

این منطقه از پنج روستای مختلف تشکیل شده است که بیشتر آن ها در سواحل غرب ایتالیا واقع شده اند. در اطراف این شهر تاکستان ها و کوه های بسیار زیادی به چشم می خورد. این منطقه ی روستایی از جاذبه های توریستی بسیار زیبایی برخوردار است. پستوهای باور نکردنی و تازه، غذاهای دریایی، و شراب های دستی از جمله مواردی است که به وفور در این منطقه یافت می شود. هر شهر از ویژگی های منحصر به فردی برخودار است. از این رو، از هر پنج روستا دیدن نمایید. این منطقه ی زیبا برای تبلیغات و بازاریابی بسیار مناسب است.

گردش در ساحل آمالفی:

ساحل آمالفی در قسمت جنوبی چنکو تره قرار دارد. بازدید از این منطقه به مراتب کمتر است اما می توان گفت زیبایی این منطقه بسیار بی نظیر است. محله های موجود در دامنه ی کوه، سواحل زیبا، و آب های لاجوردی از جمله شگفتی های این منطقه به شمار می روند.

دوچرخه سواری، اسکی و قایق سواری در ایتالیا
دوچرخه سواری، اسکی و قایق سواری در ایتالیا
در کارناوال ونیز ایتالیا چه می گذرد؟ + ویدئو
در کارناوال ونیز ایتالیا چه می گذرد؟ + ویدئو
معرفی هتل تریسته ونیز | ۳ ستاره
معرفی هتل تریسته ونیز | ۳ ستاره
موزه ماکسی در رم، بزرگترین موزه هنرهای معاصر ایتالیا
موزه ماکسی در رم، بزرگترین موزه هنرهای معاصر ایتالیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code