چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت بخریم؟

بیمه مسافرتی الی گشت

برای رفتن به هر مقصد خارجی و یا گرفتن ویزای کشورهای خارجی همچون کشورهای حوزه ی شینگن همه ی افراد احتیاج به گرفتن بیمه ی مسافرتی دارند. این قانون برای همه ی کسانی که می خواهند به مقاصد خارجی سفر کنند لازم و اجباری است و تمامی شرکت های هواپیمایی معتبر، نمایندگی فروش بیمه های معتبر را دارند تا هم خدمت رسانی به مشتریانشان را آسان تر انجام دهند و هم در تورها و پکیج های مسافرتی خود، مسافرانشان را شامل خدمات این امر مهم و ضروری در سفر نمایند. یکی از بهترین و مطمئن ترین راه هایی که برای دریافت بیمه در هنگام سفر به شما پیشنهاد می کنیم، بیمه مسافرتی الی گشت است. شرکت هواپیمایی الی گشت یکی از مطمئن ترین بیمه های مسافرتی ایران را در اختیار مسافران خود قرار می دهند. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، بیمه مسافرتی الی گشت را مورد بررسی قرار دهیم.

بیمه مسافرتی الی گشت

همه چیز درباره ی بیمه مسافرتی

مطالب مرتبط:
نکات مهمی که باید درباره خرید بیمه مسافرتی بدانید!
برای خرید بیمه مسافرتی چه اقدامی باید انجام دهیم؟
چه نیازی به بیمه مسافرتی بوده و چگونه آن را انتخاب کنیم؟

در ابتدا می خواهیم قبل از این که به این سوال که چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت خریداری کنیم را پاسخ دهیم؛ بیایید تا مروری بر این داشته باشیم که بیمه مسافرتی اصلا چیست و چرا تهیه ی آن قبل از سفر خارجی اهمیت دارد؟ بیمه ی مسافرتی در واقع برگه ای است که باید در قبال خرید آن مبلغی را بپردازید و در عوض از خدماتی بهره مند شوید که ممکن است در صورت وقوع در سفر، شما به آن نیاز پیدا کنید و در زمان وقوع چندین برابر ان را پرداخت نمایید. خیلی ها فکر می کنند که بیمه ی مسافرتی تنها باعث افزایش هزینه های قبل از سفر آنان است و هیچ وقت در طول مدت سفرشان آن قدر بد شانس نخواهند بود که اتفاقی برایشان بیافتد که نیازی به بیمه ای همچون بیمه مسافرتی الی گشت داشته باشند!

با توجه به این اصل که حادثه هیچ وقت خبر نمی کند، برای هر کسی خرید بیمه ی مسافرتی قبل از سفر خارجی کاملا الزامی است. شرکت هایی که ارائه کننده ی خدمات بیمه در طول سفر افراد هستند در ۲۴ ساعت روز بدون تعطیلی حتی در ایام تعطیل کار می کنند و بدون اعمال محدودیت های سنی، به واسطه ی شرکت های خدماتی و بیمه ای بین المللی به مسافران خود خدمات ارائه می دهد. درباره ی بیمه ی مسافرتی باید این نکته را بدانید که این بیمه به دو بخش مختلف تقسیم می شود که اصولا و تلویحا شما با هر دوی این موارد با عنوانی به نام بیمه ی مسافرتی روبرو هستید. این دو بخش عبارتند از بیمه ی سفر و بیمه ی پزشکی مسافر. این که هر دوی این موارد را در زمان انتخاب و خرید نمایید یا یکی از بین این دو را؛ چندین حالت مختلف دارد.

این که یا هر دو را انتخاب نمایید و یا یکی از بین این دو را که معمولا بر اساس وضعیت جسمانی فرد مورد انتخاب قرار می گیرد و یا حتی این که طرح و بسته ای را انتخاب نمایید که این موارد را به صورت کامل با هم پوشش بدهد. شما می توانید تمامی خدمات مورد نیاز خود در بیمه را انتخاب نمایید و در نهایت خودتان بیمه ی مسافرتی خود را مدیریت نمایید. در ضمن شما می توانید برای خرید بیمه مسافرتی از طریق وب سایت آنلاین الی گشت نیز اقدام نمایید.

دلایل خرید بیمه مسافرتی الی گشت

بیمه ی مسافرتی های مختلفی همچون بیمه ی مسافرتی الی گشت در طول سفر برای پوشش مواردی همچون: سانحه های هوایی، پوشش تمامی هزینه های پزشکی در طول سفر، پوشش هزینه های وسایل و چمدان های گمشده، هزینه های کنسل کردن سفر و بسیاری از خُسران ها و ضررهایی که ممکن است در طول یک سفر برای کسی پیش بیاید را در بر دارد. این پوشش گسترده ی بیمه هم در خارج از کشور و حتی در داخل کاربرد دارد. در واقع آژانس هواپیمایی الی گشت با انتخاب بهترین کارگزاران و شرکت های بیمه در ایران که به ارائه ی بیمه های مسافرتی اقدام می ورزند، بهترین خدمات را برای مشتریان و مسافرانش و همچنین کسانی که این شرکت را برای ارائه ی خدمات در امور مختلف سفر خود انتخاب کرده اند، با احترام فراروان به مشتریان و منابع مالی و معنوی آنان، اسباب رضایت خاطر افراد در سفرهایشان را پیشاپیش به وجود آورده است.

درباره ی اوراق بیمه ای که برای شما صادر می گردد باید بگوییم که بیمه نامه های مختلف با سقف پوشش های مختلفی در اساسنامه ی شرکت ها وجود دارند. در واقع مقدار بیمه نامه ی شما بستگی به مبلغی دارد که شما در قبال بیمه نامه ی خود در نهایت انتخاب می کنید و می پردازید. طبیعتا طرح بیمه ای که موارد تحت پوشش آن بیشتر باشد، قیمت و هزینه ی بیشتری نیز دارد. لطفا به این امر اساسی توجه داشته باشید که شما در زمانی که اقدام به خرید پرواز و هتل می کنید، باید بیمه نامه را هم به همراه آن بخرید.

البته در زمانی هم که می خواهید تا برای دریافت ویزاهای کشورهای مختلفی مثل کشورهای حوزه ی ویزای شینگن اقدام کنید، باید بیمه ی مسافرتی خود را هم به همراه مدارک احراز هویت و درخواست ویزای خود ارائه دهید. درباره ی این بخش به این دو نکته توجه داشته باشید که اولا که جدا از پاسخ ویزای شما که مثبت باشد یا منفی و یا حتی لغو سفر شما به هر علتی، مقدار هزینه ای که برای دریافت ویزا پرداخت کرده اید به شما باز نخواهد گشت و در ثانی؛ حتما تاریخ آغار بیمه ی شما باید با تاریخ درخواست شروع شفر شما یکسان باشد.

همه چیز درباره ی بیمه مسافرتی

استانبول WEATHER

توجه داشته باشید که بیمه مسافرتی الی گشت و یا هر بیمه نامه ی دیگری که از دیگر شرکت های خدمات مسافرتی و یا حتی شرکت های بیمه که قصد خرید آن را دارید و آن را دریافت خواهید کرد، ممکن است یک سفره و یا حتی چند سفره باشند. لازم به ذکر است که طبیعتا بیمه ی مسافرتی تک سفره خدمات یک بازه ی زمانی کاملا محدود را در بر می گیرد. بنابراین واجب است که به این نکته توجه داشته باشید که درباره ی بیمه ی مسافرتی که خریداری می کنید باید نسبت به هدفتان از سفر هم مناسبتی وجود داشته باشد.

این مناسبت بین هدف سفر و بیمه نامه ی شما هم مقدار زمان بیمه، مقدار پوشش، هزینهه و بسیاری از موراد دیگر را در بر می گیرد که در زمان استفاده از بیمه ی مسافرتی خود، کارآیی آن کاملا به کارتان می آید. در این زمینه برای شما مثالی می زنیم. بالاتر گفتیم که ممکن است که بیمه مسافرتی های مختلف بر اساس هزینه های کشورهای مختلف، سطح و مقدار متفاوتی دشاته باشند.

اصولا مواردی که تحت پوشش بیمه ی مسافرتی به صورت عمومی قرار می گیرند عبارتند از: مرگ و میر تصادفی، وقفه در سفر، سرقت، آسیب و یا گم کردن اموال، موارد پزشکی و اتفاقاتی از این قبیل که ممکن است برای هر کسی و در هر سفری اتفاق بیفتد. البته باید این نکته را از قبل بدانید که برخی از بیمه نامه ها موارد اختیاری را هم تحت پوشش خود قرار می دهند. به

طور مثال در صورتی که فرد بیمه کنند دارای بیماری های تنفسی و یا عروقی، متقاضی برای رفتن به کشورهای در حال جنگ و یا درگیری و در خواست بیمه ی مسافرتی برای همچین مقاصدی، ورزش های های ریسک همچون پاراگلایدر و مواردی از این قبیل که باید قبل از صدور نهایی بیمه نامه اعلام گردند تا هم شرکت بیمه در اطلاع باشد و هم مشاوره ی درستی به بیمه شونده داده شود. در ضمن؛ اگر شما در طول سفرتان از بیمه ی مسافرتی خود استفاده کردید می توانید که هزنیه ی خسارت وارد شده و یا هزینه ی صرف شده را نهایتا تا ۱ ماه بعد از بیمه ی خود دریافت نمایید.

چرا بیمه ی مسافرتی خود را از الی گشت بخریم؟

دلایل خرید بیمه مسافرتی الی گشت

نوبتی هم که باشد دیگر نوبت به بررسی بیمه مسافرتی الی گشت می رسد. از آن جایی که ممکن است تا در صورت بروز اتفاقی در سفر، مسافری دچار مشکل گردد و برای رفع مشکلش پرداخت مبلغ زیادی را متحمل شود، آژانس هواپیمایی الی گشت اقدام به ارائه ی بیمه ی مسافرتی به مسافرین عزیزی که تورها و یا خدمات پروازی و مسافرتی این شرکت را انتخاب می نمایند، کرده است. حتی در این زمینه شرکت الی گشت اقدام به ارائه ی بیمه ی مسافرتی رایگان در تمامی تورهای مسافرتی خود به مقصدهای مختلف نموده است. شرکت هواپیمایی الی گشت برای بازه های زمانی مختلفی مثل ۷، ۱۵، ۲۳، ۳۱، ۴۵ روز و ۲، ۳ و ۶ ماه و همچنین ۱ سال اقدام به ارائه ی بیمه نامه ی مسافرتی می نماید.

خرید بیمه از الی گشت

همچنین یکی از دیگر عواملی که باعث تمایز بیمه مسافرتی الی گشت با دیگر شرکت های خدمات هواپیمایی می شود این است که بیمه ای که به مسافران ارائه می نماید، بیمه ی تحت پوشش بیمه سامان است. به این خاطر که شرکت هواپیمای الی گشت برای حقوق مسافرین و همچنین رضایت خاطر آن ها احترام زیادی قائل است، همیشه سعی در جلب و تهیه ی بهترین خدمات مسافرتی در سطح بین الملل برای مسافرین و کسانی که این شرکت را برای خدمات مسافرتی انتخاب می کنند؛ داشته است. از این رو مسافران محترمی که اقدام به تهیه ی بیمه ی مسافرتی الی گشت نمایند، شامل کیفیت خدمات و پشتیبانی بسیار بالایی می گردند. در ضمن شما می توانید تا به صورت آنلاین بیمه مسافرتی الی گشت را از وب سایت و یا اپلیکیشن این شرکت خریداری نماید.

بیمه سامان

با آرزوی سفری خوب و بی حادثه برای شما!✈

سؤالات متداول در رزرواسیون آنلاین الی گشت
سؤالات متداول در رزرواسیون آنلاین الی گشت
سفرنامه پوکت از زبان الی گشت
سفرنامه پوکت از زبان الی گشت
صفحه الی گشت مگ در اینستاگرام راه اندازی شد
صفحه الی گشت مگ در اینستاگرام راه اندازی شد
اپلیکیشن موبایل الی گشت
اپلیکیشن موبایل الی گشت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code