تجهیزات سفر: بالش مسافرتی بولرست

درباره بالش مسافرتی بولرست

یکی از کاربردی ترین تجهزات سفر، بالش مسافرتی است که انواع مختلفی از آن تا حالا ارائه شده اند که شاید هیچ کدام به اندازه ی بالش مسافرتی بولرست راحت نباشند. برای آشنا شدن با این بالش مسافرتی و ویژگی های آن همراه الی گشت باشید:

بالش مسافرتی بولرست
مطالب مرتبط:
سالید گری، نسل جدید کوله پشتی برای سفر
با برنامه GlassWire مصرف اینترنت خود رامدیریت کنید

 

بالش مسافرتی بولرست (Bullrest) نوعی بالش مخصوص سفر با اندازه ی کوچک و کاملا مناسب برای حمل است که به طرز قابل توجهی باعث راحتی و آسایش بیشتر مسافران می شود. یکی از ویژگی های خاص این بالش این است که در آن از مموری فوم استفاده شده است که باعث می شود تا بالش بتواند به راحتی قالب گردن شخص شود.

در مرکز این بالش، یک روزنه برای جابه جایی هوا وجود دارد. بولرست رنگ های متنوعی دارد و در رنگ های آبی، سبز و نارنجی تولید می شود و مزیت بسیار بزرگی که دارد این است که جدای از فراهم کردن راحتی بیش از اندزه، هم کوچک و جمع است و هم دست و پا گیر نیست.

محافظ مقاومی که در این بالش طراحی و جاسازی شده است، باعث می شود تا سایز آن به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند و علاوه بر این، راحتی بالش های دیگر را هم حفظ کند.

جا به جایی بولرست

بولرست و طراحی ارگونومیک

بالش های سفری دیگری که تا حالا طراحی شده اند، یک اشکال بزرگ  دارند و آن هم این است که سر را به جلو فشار می دهند که این امر در دراز مدت می تواند باعث آسیب به سر و گردن و به خصوص مهره های گردن شود. بالش بولرست به دلیل نوع طراحی ارگونومیکی که دارد، سر را در حالت مناسبی قرار می دهد و از وارد شدن فشارهای اضافی به آن جلوگیری می کند.

بولرست با بقیه فرق دارد

جدای از طراحی و سایز و مزایای دیگر، حتی کارکرد بولرست هم با بقیه فرق دارد. بالش های مسافرتی قدیمی تر جدای از اینکه سنگین ترند، به سادگی از وسط خم می شوند و می توان آن ها را تا کرد. این موضوع به مرور زمان باعث غیر قابل استفاده شدن بالش می شود و باعث می شود تا از هم بپاشد. اما در بولرست، مموری فوم به کار رفته در آن باعث می شود تا بتوان آن را به اندازه ی سر تغییر سایز داد که این موضوع هم باعث می شود تا مهره های گردن حالت مناسبی اشته باشند و از سر و پس سر محافظت شود.

طراحی بولرست

بالش مسافرتی بولر ست از آن دسته نجهیزات سفر قابل شستشو است و می توان آن را به راحتی یا یک دستمال نم دار و صابون تمیز کرد. اندازه ی این بالش ۱۲۷ × ۱۲۱ × ۱۸۳ میلی‌متر  است و ۱۹۳ گرم وزن دارد.

میزان بار مجاز هواپیمایی ایران ایر چقدر است؟
میزان بار مجاز هواپیمایی ایران ایر چقدر است؟
روش هایی برای استقامت در پروازهای طولانی مدت(بخش سوم)
روش هایی برای استقامت در پروازهای طولانی مدت(بخش سوم)
هیچ وقت به این نقطه از سوئد سفر نکنید!
هیچ وقت به این نقطه از سوئد سفر نکنید!
۴ روش جالب حمل و نقل در گوشه کنار جهان
۴ روش جالب حمل و نقل در گوشه کنار جهان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code