ماجراجویی های مرگبار در ارتفاعات هولناک + تصویر

ترسناک ترین ارتفاعات دنیا

در این کره ی خاکی، میلیاردها انسان ها که هر کدام علایق و سلیقه های مختلفی از هم دارند، زندگی می کنند. بعضی از آن ها به دنبال سفر به یک جای آرام و ساکت ترجیحا جزیره ای آرامش بخش با آب های فیروزه ای و نیلگون اند، بعضی ها به دنبال مناطق خشک و خشن کویری و…. و بعضی ها هم در جستجوی آدرنالین! بله هستند انسان هایی که صدها و هزاران کیلومتر به دنبال آدرنالین به مناطق دیگر سفر می کنند، افرادی که عاشق این هستند کارهایی انجام دهند که هیجان انگیز باشد، کارهایی انجام دهند که واقعا انجام بعضی هایشان شجاعت می خواهد و هر کسی نمی تواند. یکی از بهترین کارهایی که باعث بالا بردن سطح آدرنالین می شود، بالا رفتن از ارتفاعات است. اگر دوست دارید تا با تعدادی از ترسناک ترین ارتفاعات دنیا و در واقع تعدادی از ماجراجویانه ترین فعالیت های جهان آشنا شوید، با الی گشت همراه شوید:

 ارتفاعات گرند کانیون، مسیر شیشه ای

مطالب مرتبط:
خودتان را برای این ماجراجویی ها در فیلیپین آماده کنید
تجربه ترسناک آسمانخراش نوردی در روسیه

بدون شک گرند کانیون را می توان یکی از بهترین، شگفت انگیز ترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری دنیا دانست. چیزی که باعث شده تا این مکان در فهرست ترسناک ترین ارتفاعات دنیا قرار بگیرد، خود منطقه نیست بلکه اتاقک شیشه ای است که بر فراز دره ی آن و در ارتفاع ۱۲۰۰ متری دره ساخته شده است و مطمئنا یکی از برترین های دنیای هیجانات است. موقع ورود به این اتاقک دوربین تان از شما گرفته می شود.

ارتفاعات گرند کانیون

اسکای واک چین، قدم روی راهروی باریک شیشه ای بر فراز کوه

یکی دیگر از دلهره آوترین و تسناک ترین ارتفاعات دنیا را می توان در پروژه ی اسکای واک چین تجربه کرد، تصور کنید بر فراز کوه های تیانمن معروف و در حالی که در ارتفاع ۱۴۳۲۵۶ متری از سطح زمین هستید، بر روی یک مسیرشیشه ای بسیار باریک قدم بزنید! اسکای واک این کشور واقعا از آن دست کارهایی است که هر کسی جرات انجام آن را ندارد.

اسکای واک چین

صخره ترول تونگا (Trolltunga)

یکی از دیدنی ترین صخر ای کشور نروژ، ترول تونگا نام دارد، جایی در ارتفاع ۱۱۰ متری بالای سطح دریا که منظره ی نفس گیر آن کافیست تا در فهرست ترسناک ترین ارتفاعات دنیا قرار بگیرد. کافیست به عکس های آن نگاه کنید.

صخره ترول تونگا

ارتفاعات مونت بلانک (Mont Blanc)

جایی در ارتفاع ۱۲۶۰۰ متری، یک قفسه ی شیشه ای به نام «قدم در خلا» ساخته شده است که در آن بازدید کننده ها چشم انداز بسیار زیبا و ترسناکی از مونت بلانک که بلندترین قله ی کوه های آلپ و بلندترین کوه اروپاست، داشته باشند. این قفسه ی شیشه ای ترسناک، بلندترین قفسه ی شیشه ای جهان است.

مونت بلانک
اتاقک شیشه ای

کوه Half Dome در پراک ملی یوسمیت آمریکا

سنگ های گرایتی این کوه افاسنه ای تا ارتفاع ۴۷۰۰ متری در بالای دره قرار دارند، یکی از ترسناک ترین ارتفاعات دنیا را در بالا رفتن از یکی از صخره های آن تجربه کنید، جایی که در زیر پایتان دره و در جلوی چشمانتان چشم انداز عجیبی از پارک ملی قرار دارد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد