بلیط هواپیما

ترسناک ترین نقاط زمین برای ماجراجویان شجاع

هدف افراد مختلف از سفر، با هم فرق دارد. بعضی ها درسفر به دنبال آرامشند و برخی دیگر زندگی می کنند تا بتوانند در سفر خطر کنند! افرادی هستند که ذاتا ماجراجو هستند و آرامش واقعی شان را در کارهای ماجراجویانه پیدا کرده اند. در پایین با ۳ مورد از ترسناکترین و وحشتناک ترین ماجراجویی های دنیا آشنا می شوید. مثل همیشه چین هم در فهرست ما وجود دارد.  با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
۸ اتفاق باورنکردنی که الان در چین در حال رخ دادن است
خطرناک ترین فرودگاه های جهان

کوه هوآ | چین

شماره یک: کوه هوآ در چین

انگار چین دوست دارد تا در همه چیز اول باشد. بازهم مانند خیلی از لیست های دیگر شماره یک لیست مکان های خطرناک ما را هم چین تشکیل می هد.
کوه های بسیار مرتفع و ترسناک هوآی چین در شمال غربی این کشور قرار گرفته اند و هر ساله ماجراجویان زیادی را از سرتاسر دنیا به طرف خود می خوانند. در ارتفاعات بالا و در قسمت بالای کوه، مکان های مذهبی ای وجود دارند که قرن هاست درآنجا جا خوش کرده اند. برای رسیدن به این مکانها اما باید از روی چوب هایی که با همین قدمت یعنی قرن ها پیش در آنجا کار گذاشته شده اند راه بروید! حتی باورش هم ترسناک است، نه؟ اما افراد زیادی هستند که حاضرند این خطر را بکنند و هیجانش را به جان بخرند. در هنگام بالا رفتن از کوه علاوه بر اینکه باید مراقب کوچکترین حرکت خود باشید، باید سعی کنید فقط به دو پایتان اتکا کنید چون این کوه اصلا جای دست ندارد. البته مدتی است که حلقه های فلزی ای به کوه زده شده است تا بتوان از آنها استفاده کرد. کوه های هوآن جایی هستند که در آنها یک اشتباه کوچک کافی است تا این هیجان تبدیل به آخرین هیجان زندگی تان شود.

آبهای گنزبا | آفریقای جنوبی

شماره دو: شهر گنزبا در آفریقای جنوبی

غواصی در قلب پناهگاه کوسه های درنده آب های آفریقای جنوبی در لیست ما جایگاه دوم را دارد. اگر فکر می کنید آنقدر شجاع هستید که غواصی کنار کوسه های قاتل را در یک قفس تجربه کنید، این هیجان چیزی است که دنبال آن بودید. آب های پر عمق شهر گنزبا آنقدر غنی از موجودات مختلف دریایی است که آن را تبدیل به یک مکان ایده آل برای کوسه ها کرده است. در این شرایط ، تنها مانع میان شما و کوسه های سفید قاتل گنزبا یک قفس آهنی است. اما اگر به هر دلیلی قفس خراب شود، قفل آن باز شود یا هر اتفاقی بیفتد که مجبور شوید با کوسه هم قفس شوید، دیگر تقصیر کسی نیست!

جاده مرگ | بولیوی

شماره سه: جاده مرگ در بولیوی

اسم این جاده آنقدر ترسناک هست که شما را از خواندن ادامه ی مطلب باز دارد چه برسد به اینکه بخواهید آن را امتحان کنید. جاده ی مرگ، جاده ای در حد فاصل دو شهر لاپاز و کوروییکو است که به دلیل مرگ هزاران نفر در آن، این لقب را گرفته است. جاده ی مرگ جاده ای فوق العاده خشن با پیچ های بسیار تند و سر بالایی های عجیب و غریب است که فقط ۳ متر پهنا دارد. گاهی در این جاده مه سرتاسر جاده رامی گیرد به طوریکه تا چند سانتیمتری هم دیده نمی شود حالا حساب کنید بخواهید در چنین جاده ای رانندگی هم کنید.

منبع: dmarge.com

کلیسای سنت ماری ویرجین اولین ساختمان دانشگاه آکسفورد
کلیسای سنت ماری ویرجین اولین ساختمان دانشگاه آکسفورد
بازگشایی پناهگاه جنگ جهانی دوم در کرواسی
بازگشایی پناهگاه جنگ جهانی دوم در کرواسی
بازدیدی از هنر چینی ها در منطقه دی باند شانگهای
بازدیدی از هنر چینی ها در منطقه دی باند شانگهای
دانستنی های کشوری سراسر شگفتی بنام ماداگاسکار
دانستنی های کشوری سراسر شگفتی بنام ماداگاسکار