بلیط هواپیما

هتل آغشته به خون، ترسناک ترین هتل دنیا!

ترسناک ترین هتل دنیا

می توانید یک شب را در هتلی بگذرانید که  در آن شما را با طناب می بندند، مجبورتان می کنند وارد قفسی پر از مار بشوید و رویتان خون می ریزند؟! این سوالی است که در کمال تعجب، ۲۴ هزار نفر به آن پاسخ مثبت دادند و مشتاق یک شب ماندن در هتلی بودند که بر اساس داستان یک کتاب ترسناک ساخته شده است. مک کامی مانور (McKamey Manor)، نام این هتل است که در سان دیه گو واقع شده است. با الی گشت همراه باشید تا با ترسناک ترین هتل دنیا آشنا شوید.

راس مک کامی
مطالب مرتبط:
در این مکان ها، به دنیای فیلم های ترسناک قدم بگذارید!
مکان های ترسناک لندن که بازدید از آنها توصیه نمی شود

در بازدید از این هتل یک محیط کاملا تعاملی را تجربه می کنید که همین موضوع در ترسناک شدن آن تاثیر زیادی دارد. در این هتل باید از ۴ لوکیشن مختلف و وحشتناک بگذرید که در هرکدام از آن ها اتفاقات ترسناکی برایتان می افتد. ممکن است هر لحظه داخل یک قفس بیافتید، به صندلی بسته بشوید و به خون آغشته بشوید! در هر بار بازدید از این هتل، تنها دو نفر می توانند به آن وارد بشوند و بازدید کنندگان می توانند از طریق وب کم های کار گذاشته شده ببینند که در طول حضور آن ها در این هتل چه اتفاقاتی برایشان می افتد.

هتل ترسناک

بازدید از این هتل ۸ ساعت طول می کشد و برای بیماران قلبی اصلا توصیه نمی شوند. ۸ ساعت ماندن در این هتل یک چالش است که تا به حال هیچکس نتوانسته در آن موفق بشود. با این وجود هزاران نفر اسم خودشان را در لیست انتظار گذاشته اند تا شانس امتحان کردن و بر آمدن از پس این چالش را داشته باشند.

مارهای هتل

بنیان گذاران این هتل از جمله راس مک کامی ۵۵ ساله، با ایجاد صحنه های سینمایی و مختلف، کاری کرده اند که هیچ کدام از بازدید ها مثل هم نباشد. بنابراین اتفاقات ترسناک و لوکیشن ها، برای هیچکس تکراری و عادی نمی شود. افرادی که می خواهند در این چالش شرکت کنند حداقل باید ۲۱ سال داشته باشند و سابقه هیچگونه بیماری قلبی و یا عصبی نداشته باشند. همچنین تمام بازدید کنندگان قبل از ورود باید یک رضایتنامه را امضا کنند. راس معتقد است که کاری که آن ها می کنند کاملا منحصر به فرد است. شما می توانید در اینجا نقش اول فیلم ترسناک خودتان باشید!

قفس

تم این هتل هر سال تغییر می کند و بازدید کنندگان تحت تجربه های ترسناکی مثل قرار گرفتن در یک قفس پر از مار، خوردن تخم مرغ های فاسد شده و حتی دزدیده شدن قرار می گیرند. راس ۵۵ ساله که طرفدار پر و پا قرص فیلم های ترسناک است، می گوید که ایده ی ساختن چنین هتلی از ۱۴ سال پیش به سرش زد و قصد داشت شرایطی را ایجاد کند که حتی مردان گنده را هم به گریه بیاندازد.

هتل مک کامی مانور

ساختن ترسناک ترین هتل دنیا برای راس ۵۵ ساله، ۳۰۰ هزار یورو هزینه داشت.

ببینید زلزله با بناهای تاریخی کرمان چه کرده است!
ببینید زلزله با بناهای تاریخی کرمان چه کرده است!
هیجان اسکی روی آب + ویدئو
هیجان اسکی روی آب + ویدئو
پلی که توسط شیطان ساخته شده!
پلی که توسط شیطان ساخته شده!
حمام سلطان امیر احمد، حمامی تاریخی در کاشان
حمام سلطان امیر احمد، حمامی تاریخی در کاشان