۴ ترفند مخفی و کاربردی گوگل مپ در سفر

ترفندهای مخفی اپلیکیشن گوگل مپ

اپلیکیشن گوگل مپ می تواند خیلی بیشتر از نشان دادن مسیر به شما کمک کند. اگر یاد بگیرید که با ترفند های مخفی آن کار کنید، دیگر زندگی تان مثل قبل نخواهد بود! این اپلیکیشن در سفر کمک زیادی به شما می کند، در این مورد واقعا می شود گفت تکنولوژی کار ما آدم ها را خیلی راحت تر کرده است. فرقی نمی کند به کجا سفر می کنید، استفاده درست از تکنولوژی می تواند سفرتان را راحت تر و لذت بخش تر بکند. فقط کافی است با ترفند های آن آشنا باشید. در این مطلب با ترفند های مخفی اپلیکیشن گوگل مپ آشنا می شوید که می تواند در سفرتان کمک زیادی به شما بکند. با الی گشت همراه باشید.

اپلیکیشن گوگلش

تهیه لیست

مطالب مرتبط:
چطور فن آوری موبایل دنیای سفر را تغییر می دهد؟
۳ اپلیکیشن رایگانی که در سفرتان نیاز دارید

این ویژگی به شما کمک می کند تا مقاصد قبلی که روی نقشه مشخص کردید را ذخیره کنید و برای دفعات بعد، تنها با کلیک روی آن ها به صورت آفلاین از نقشه هایی که قبلا ثبت کردید، استفاده کنید. قبل از سفر به مقصد مورد نظرتان می توانید لیست دیدنی های آن را جستجو کنید و مکان آن ها را روی نقشه مشخص کنید. با وارد کردن این مکان در لیستتان، می توانید به صورت آفلاین در مقصد به آن ها دسترسی داشته باشید. علاوه بر آن می توانید قبل از سفرتان با دانلود کامل نقشه منطقه ای که به آن سفر می کنید، به راحتی و بدون نیاز به اینترنت به نقشه دسترسی داشته باشید.

ویژگی لیست

اشتراک گذاری لوکیشن

تا حالا برایتان پیش آمده که در یک محیط نا آشنا و شلوغ دنبال دوستتان بگردید؟ احتمالا تماس گرفتن های زیاد و بی نتیجه با دیالوگ تکراری «کجایی» هم راهی را از پیش نمی برد. از طریق گوگل مپ می توانید مختصات دقیق لوکیشن خودتان را با افرادی که در نظر دارید به اشتراک بگذارید. حتی می توانید مشخص کنید که این اطلاعات تا چه مدتی نمایش داده بشود که از نظر امنیتی، ویژگی بسیار خوبی است. علاوه بر این، می توانید ساعت حضورتان در لوکیشن مبدا را هم مشخص کنید تا دوستانتان بدانند دقیقا چه زمانی به شما می رسند.

لوکیشن

پیدا کردن سرویس بهداشتی

اگر قصد سفر به هند را دارید این ویژگی گوگل مپ حسابی به کمکتان می آید. این ویژگی در حال حاضر فقط در کشور هند فعال است. می توانید در سفر به دهلی، قاضی آباد، فریدآباد، بهوپال یا ایندور، از طریق اپلیکیشن گوگل مپ نزدیک ترین سرویس بهداشتی را در هر مکانی که هستید، از مراکز خرید و پمپ بنزین گرفته تا بیمارستان ها و هر مکان دیگری پیدا کنید. امیدواریم این ویژگی ضروری و به درد بخور، در کشورهای دیگر هم به زودی فعال بشود!

سرویس بهداشتی

پیدا کردن پارکینگ

این ویژگی در حال حاضر فقط در نسخه بتای گوگل مپ، مخصوص گوشی های اندرویدی وجود دارد. این ویژگی به شما کمک می کند تا از ظرفیت پارکینگ های مختلف در مراکز خرید، فرودگاه، بیمارستان ها، فروشگاه ها و غیره باخبر بشوید. این ویژگی کمک می کند تا قبل از رفتن به هر محیط شلوغی از محل دقیق پارکینگ و ظرفیت آن اطلاع پیدا کنید و وقتتان را برای پیدا کردن پارکینگ تلف نکنید.

پارکینگ
خطر باتری های لیتیومی در هواپیما چیست؟
خطر باتری های لیتیومی در هواپیما چیست؟
سفری به دور دنیا از پشت میز کارتان
سفری به دور دنیا از پشت میز کارتان
برای حفاظت از خود در اینترنت به این کارها عادت کنید!
برای حفاظت از خود در اینترنت به این کارها عادت کنید!
با این وسایل دیگر حوصله تان در سفر سر نمی رود
با این وسایل دیگر حوصله تان در سفر سر نمی رود

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code