تصاویر خیره کننده جزایر آندامان، بهشتی در هند

خط ساحلی منحصر بی همتا، ورودی های جنگلی انبوه، امکانات غواصی فوق العاده، آسمان آبی، سواحل طلایی و طبیعت بکر و دست نخورده، از جزایر آندامان یک منطقه ی بسیار زیبا و دیدنی ساخته است. اگر در ذهنتان تجسمی از یک دریای بیکران در کنار سواحل تمیز و بی انتها را دارید، انتخاب دیگری به جز جزایر اندامان برایتان نمی ماند! دورترین ایالت هند، جزایر آندامان هستند که که به طول هزار کیلومتر در ساحل شرقی در وسط خلیج بنگال گسترده شده اند. در این مطلب تصمیم گرفته ایم این جزایر فوق العاده دیدنی را با تصاویر به شما معرفی کنید. در ادامه الی گشت را همراهی کنید:

جزیره هاولوک (Havelock Island)، زیباترین راز هند

مطالب مرتبط:
چطور از سوار شدن در قطارهای هند جان سالم به در ببریم؟
واراناسی، رودخانه ی مقدس هند و ساکنانش

بهشت، از شهرهای شلوغ و پر جمعیت هند خیلی دور نیست. جزایر آندامان در خلیج بنگال قرار گرفته اند و جزیی از این کشور به حساب می آیند. شاید دسترسی به این جزایر خیلی آسان نباشد اما آنچه در آخر به آن می رسید، خیلی بیشتر از آن ارزشش را دارد، جایی بی همتا و بکر که ازدسترس توریست ها در امان مانده است. در آندامان، جزیره ای به نام هاولوک وجود دارد که به خاطر فیل هایی که در آب راه می روند و صخره های مرجانی اش شناخته شده است و بدون شک یکی از بهترین سواحل آسیا را دارد. اگر دنبال جایی برای آرامش، دوری از گوشی های موبایل و اینترنت، تبلیغات تجاری و همه ی شلوغی ها می گردید، لطفا در فهرست تان، ساحل هاولوک را تیک بزنید.

جزیره هاولوک | جزایر آندامان

ساحل RamNagar

یکی از سواحل جزایر آندامان، Ram Nagar است که برای افرادی که عاشق دیدن لاک پشت های کوچک هستند، عالی است. به خاطر صخره های مرجانی تیزی که دارد، شنا در بعضی از نقاط آن غیر ممکن می شود اما به قدری زیبا هست که خاطره ی خوش سفر به آن تا همیشه در خاطرتان بماند.

RamNagar | جزایر آندامان

جزیره Neil

نیل یک جزیره ی کوچک اما زیباست که در جنوب جزایر آندامان قرار گرفته است. صخره های مرجانی، تنوع بی حد و اندازه ی زیستی، سواحل شنی سفید رنک و جنگل های استوایی آن را به یکی از داغ ترین نقاط توریستی در آندامان تبدیل کرده است. این جزیره با سواحل طولانی خلوتش یک جای عالی برای فرار از شلوغی های شهر است. با ۲ ساعت پیاده روی می توانید تمام جزیره را خوب بگردید.

جزیره Neil | جزایر آندامانجزیره Neil | جزایر آندامان
Chirdia Tapu

Chirdia Tapu به عنوان «منطقه غروب آفتاب» و «جزیره پرنده» هم شناخته می شود و یکی از بهترین نقاط دیدن غروب آفتاب در سرتاسر جزایر آندامان است. این ساحل در جنوبی ترین نقطه ی جزایر آندامان قرار گرفته است و طبیعت منحصر بفرد آن، طولانی بودن راه را برای افراد خوش ذوق و ماجراجو کمرنگ می کند.

Chirdia Tapu | جزایر آندامان

بندر Blair

بندر Blair مرکز اتحادیه قلمرو آندامان و جزایر نیکوبار است. این بندر در شرق ساحل جنوبی آندامان قرار گرفته است و دروازه ای رو به سواحل دیدنی منطقه است. ابن بندر به خاطر آبهای تمیز و شفافی که دارد، برای غواصی و اسنورکلینگ و سفرهای چند ساعته با کشتی کروز بسیار مناسب است. بازار Aberdeen، مرکز شهر را تشکیل داده است و بیشتر رستوران ها و هتل ها در آن منطقه قرار دارند.

بندر Blair | جزایر آندامان

اکنون زمان سفر به آفریقاست
اکنون زمان سفر به آفریقاست
مجله معتبر نشنال جئوگرافیک ۴ شهر برتر جزیره ای را معرفی کرد
مجله معتبر نشنال جئوگرافیک ۴ شهر برتر جزیره ای را معرفی کرد
معرفی نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷
معرفی نمایشگاه های استانبول در ماه ژانویه ۲۰۱۹ | دی و بهمن ۹۷
با دیدن این جاذبه ها دیگر دلتان نمی خواهد به خانه برگردید
با دیدن این جاذبه ها دیگر دلتان نمی خواهد به خانه برگردید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code