بلیط هواپیما

از این جاذبه ها در تورنتو رایگان لذت ببرید!

راهنمایی یک کانادایی اصیل برای انجام بهترین کارهایی که می‌توانید در تورنتو انجام داد و درعین حال رایگان هم باشد، بدون شک به دردتان می‌خورد. از جمله این پشنهادات، بازدید از منطقه کارخانه های آبمیوه سازی و بازار سنت لورنس است. پس برای اینکه شناخت بهتر و بیشتری در این خصوص به دست آورید، با الی گشت همراه باشید.

 مطالب مرتبط:
سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن
آشنایی با جاذبه های گردشگری متنوع در کانادا

محله کارخانه های آبمیوه سازی

محلی که پیش از این بزرگ ترین کارخانه آبمیوه سازی بریتیش ایمپایر در آن قرار داشته، اکنون تبدیل به مجموعه ای شبیه باغ های کاونت با خیابان های سنگ فرش شده ویکتوریایی است که در آن ۸۰ مغازه مختلف از جمله کافه، رستوران و سینمای سول پپر قرار دارد.  در خیابان ۱۵ کیس گودز (۱۵ Case Goods Lane)  مغازه هایی را می بینید که در آن سرامیک و طلا جواهر و… می سازند.

آدرس: ۵۵ میل استریت تماس : distillerydistrict.com

torontocondos

بازار کنزینگتون 

اینجا بیشتر شبیه یک محله است تا بازار که در آن بوتیک های فروش لباس های قدیمی و دست دوم وجود دارد. علاوه بر آن گالری های هنری، فروشگاه صنایع دستی، کافه و میوه فروشی هم در آن وجود دارد. می توانید در ساناگان (شماره ۱۷۶ خیابان بالدوین) ساندویچ های بزرگ، غذای مکزیکی خوشمزه در ال تومپو(شماره ۲۷۷ خیابان آگوستا) و آبمیوه در کافه پوئتری جاز (شماره ۲۲۴ خیابان آگوستا) میل کنید.

آدرس : بازار کنزیگتون  تماس: kensington-market.ca

80-kensington-market1

بازار سنت لورنس

۱۲۰ مغازه ای که در بازار جنوب وجود دارد یک سنت ۲۰۰ ساله را ادامه می‌دهند. سری به نان ها، پنیر ها ، گوشت های ارگانیک و سبزی ها بزنید. در نانوایی کاروزل بیکری می‌توانید اسنک بخورید(۶٫۲۰ دلار کانادا/۳٫۴۰ پوند)، یا در مغازه هایی که در طبقات پایین قرار دارند غذای محلی بخورید (زیر ۱۰ دلار کانادا،۵٫۵۰ پوند). در بازسازی که پیش از این صورت گرفته است، بازار شمال به شنبه بازار و بازار عتیقه فروشی اختصاص داده شده است.

آدرس: بازار سنت لورنس تماس :(۰۰۱۴۱۶۳۹۲۷۲۱۹)، stlawrencemarket.com

Toronto_-_ON_-_St_Lawrence_Market

کویین استریت وست

این خیابان در تورنتو، شبیه خیابان کارنابی در لندن است: شلوغ پلوغ، قدیمی و پر از بوهای عجیب غریب. سوار تراموای ۵۰۱ به سمت اوسینگتون شوید و پیاده برگردید. بوتیک های طراحان محلی آن هانگ (شماره ۸۲۹،لباس های زنانه) و دختر معدنچی (شماره ۷۴۴ ،لباس زنانه و طلا جواهر). شماره ۳۷۰ هورس شوو تاورن هم با پاسیوی بیرونی جذابش از سال ۱۹۴۷ باز است.

آدرس : بین خیابان اسپادینا و اوسینگتون   تماس :  queenstwestbia.ca

Toronto-Queen-Street-West
بازدید از باغ وحش تورنتو در کانادا
بازدید از باغ وحش تورنتو در کانادا
معرفی هتل گرند تورنتو | ۴ ستاره
معرفی هتل گرند تورنتو | ۴ ستاره
معرفی برخی از بهترین هتل های تورنتو
معرفی برخی از بهترین هتل های تورنتو
حقایقی باورنکردنی از شهر تورنتوی کانادا
حقایقی باورنکردنی از شهر تورنتوی کانادا