بلیط هواپیما

سفری گذرا به تورنتو برای شناخت هرچه بهتر آن

پرواز تورنتو

با الی گشت به تورنتو، مرکز ایالت اونتاریو پرواز کنید و با رزرو هتل های لوکس تورنتو از یکی از تاثیرگذارترین شهرهای کانادا لذت ببرید.

تورنتو در کنار دریاچه بزرگ اونتاریو قرار گرفته است ولی زندگی در کنار اب مقداری با شهرهای ساحلی تفاوت دارد . پرواز های تورنتو می تواند شما را به فرودگاه های مختلفی ببرد ولی فرودگاه Billy Bishop تورنتو مرکزی ترین آنهاست ، اگرچه که در جزیره تورنتو قرار گرفته و نه در قسمت خشکی .

زندگی شبانه ی تورنتو

به محض اینکه وارد تورنتو می شوید سریعاً متوجه جنب و جوش شهر و تفریحات مختلف آن می شوید . بعد از ظهرهای تورنتو از رستوران های عالی گرفتن تا کافه های دنج و جذاب ، همه را به شما پیشنهاد می کند .

هنگام شروع شب برای خودتان از Chantecler غذا بگیرید ، یک اغذیه فروشی در شهر که ۳ منوی مختلف برای انتخاب دارد . این رستوران کوچک تنها ۲۶ صندلی دارد اما اندازه باعث کاهش محبوبیت نمی شود . غذاها شامل بشقاب هایی با تزئینات زیبا و ترکیب مجراجویانه ای از طعم های مختلف است . اگر شما اینجا را برای غذا خوردن انتخاب کنید هرگز پشیمان نمی شوید .

در حالی که در مرکز شهر هستید سری به The Horseshoe Tavern بزنید و از سرگرمی های مختلف آن لذت ببرید .

تفریحات روزانه تورنتو

تورنتو در روز پیشنهاد های بیشتری از شب برای شما دارد. سوار قایق شوید و به تور اسکله بروید یا کمی آن طرفتر بروید و از دیدن خط افق به بهترین شکلش لذت ببرید . همچنین تورهای برای بازدید از جزایر وجود دارد و اگر می خواهید از شهر فرار کنید بهترین گزینه برای شما محسوب می شود .البته برای کسانی که واقعا می خواهند جاذبه های تورنتو را پیدا کنند تورهای مختلفی برای گشت و گذار در شهر وجود دارد . اتوبوس های دو طبقه ای منتظر شما هستند تا بهترین نقاط شهر را نشانتان دهند . به بالای برج CN بروید ، از تالار مشاهیر هاکی دیدن کنید و یا به روی یکی از صندلی های سالن Royal Alexander Theatre  بپرید و از تماشای یک نمایش لذت ببرید .

البته بعد از انجام تمام این کارها مطمئنا گرسنه شده اید پس چرا توقفی در یکی از ساندویچ فروشی های شمال آمریکا مثل ۴۱۶ Snackbar نداشته باشید؟ این اغذیه فروشی محبوب انتخاب های زیادی دارد ، از جمله یک Smorgasbord (نوعی ساندویچ با گوشت سرد و سالاد) بزرگ و خوشمزه با قیمتی مناسب .

حقایقی باورنکردنی از شهر تورنتوی کانادا
حقایقی باورنکردنی از شهر تورنتوی کانادا
معرفی هتل حیات رجنسی تورنتو | ۴ ستاره
معرفی هتل حیات رجنسی تورنتو | ۴ ستاره
معرفی هتل نووتل تورنتو | ۳ ستاره
معرفی هتل نووتل تورنتو | ۳ ستاره
بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل
بهترین شهرهای کانادا برای تحصیل