افرادی که آگاهانه در تور شکنجه ثبت نام می کنند! + تصاویر واقعی

وحشتناک ترین تور در خانه وحشت مک کانی!

خانه بزرگ مک کامی (McKamey Manor) به عنوان یک خانه دردناک و البته ترسناک شناخته می شود. برخی نام “خانه وحشت” را بر روی آن گذاشته اند. این ملک توسط یک فرد ارتشی که در نیروی دریایی آمریکا فعالیت می کرد، ساخته شد. طبق گفته های افرادی که از این خانه دیدن کرده اند، این ملک بیشتر شبیه به یک تالار شکنجه است. با الی گشت همراه باشید تا سری به این خانه وحشت در آمریکا بزنیم و با حواشی و کارهای وحشتناکی که در آن انجام می شود، آشنا شویم.

خانه وحشت مک کانی
مطالب مرتبط:
ماجرای وحشتناک آدم خواری به منظور درمان بیماری در اروپا!
وحشتناک ترین جرم دنیا در این مکان رخ داده است!
تصاویر وحشتناک جمجمه هایی که سوراخ شدند!

مک کامی در سال ۲۰۱۷ از خانه خود در سن دیگو کالیفرنیا، به آلاباما در تنسی نقل مکان کرد و در واقع خانه وحشت خود را با خود به این شهر آورد! او دلیل این نقل مکان را از دست دادن کارش در کالیفرنیا و هزینه های بالای زندگی در آن عنوان کرد. او ابتدا تصمیم گرفت تا پاتوق برگزاری تورهای وحشتناک خود را به شهر کوچکی در ایلینویس منتقل کند اما پس از مخالفت هایی که از سوی اهالی با او شد، تصمیم گرفت در این کار تجدید نظر کند. او هر کجا که می رفت با انتقادات زیادی رو به رو می شد و برخی برای او کیفرخواست صادر می کردند. با این حال، به نظر می رسد که بازدیدکنندگان هنوز هم نمی ترسیدند، چرا که هنوز هم هزاران نفر از مردم تلاش می کردند تا جواز حضور در این خانه را دریافت کنند.

خانه وحشت

شاید تا الان متوجه نشده اید که درباره چه چیزی صحبت می کنیم! اینگونه بگویم که مک کانی در خانه اش تور برگزار می کند! این تور وحشتناک فقط یکبار در هفته انجام می شود و فقط دو نفر می توانند همزمان در آن شرکت کنند. برای ورود به خانه مقررات بسیاری وجود دارند و باید تست هایی را بگذرانید. پیشینه و سلامت همه متقاضیان چک می شود و فقط بزرگسالان می توانند وارد این خانه وحشت شوند. یک لیست بلند بالای ۲۰ صفحه ای هم باید توسط داوطلب امضا شود. در این فرم آمده است که شاید در این خانه شکنجه شوید یا مورد ضرب و شتم قرار بگیرید! بعضی از موارد موجود در این لیست، باعث پشیمان شدن و فرار داوطلب ها می شود!

به عنوان مثال، یکی از وضعیت هایی که شاید پیش بیاید سفری به یک سلمانی است. با امضا کردن این بخش در واقع اجازه داده اید که موهای سر و حتی ابروهایتان تراشیده شوند! یا مثلا ممکن است از تله موش علیه شما استفاده شود که شاید موجب خورد شدن یا شکستن انگشتانتان شود. قرارگیری در دماهای شدید، بسته شدن با طناب و دهان بند، کشیدن دندان و مجروح شدن با سوزن از دیگر مواردیست که شاید برای بازدیدکنندگان پیش بیایند!

وحشت در خانه وحشت مک کانی

با این حال، مالک هنوز محدودیت های خاص خودش را دارد. مک کانی از شنیدن حرف های بد بدش می آید، بنابراین فحش دادن را در طول این نمایش نخواهید دید. او همچنین به هیچ وجه اجازه وقوع مسائل جنسی را در خانه اش نمی دهد. مک کانی یا از روی صداقت و یا به عنوان بخشی از برنامه های بازاریابی خود، به مردم می گوید که برای صرفا تجربه کردن وارد خانه اش نشوند! او می گوید:

مطمئن باشید که دوست ندارید اینجا باشید! این کار را نکنید، چرا که اصلا بامزه نیست، در اینجا آسیب خواهید دید.

شکنجه بازدیدکنندگان

نمایش چگونه آغاز می شود؟

مک کانی در ابتدا به مطالعه داوطلب های نمایش می پردازد تا مشخص کند آن ها در طول زندگی بیشتر از چه چیزی می ترسند تا از آن ها در مقابلشان استفاده کند. روز فرد داوطلب اینگونه آغاز می شود: به فرد داوطلب می گویند که در یک مکان منتظر خودرویی بماند. سپس تیم مک کانی فرد مورد نظر را می دزدند! بسیاری از اوقات، مردم خیابان گزارش این دزدی را به پلیس می دهند و مک کانی مجبور می شود تا در اداره پلیس برنامه خانه اش را توصیف کند. تا به حال هزاران نفر این نمایش را توصیف کرده اند. آن ها می گویند که آینه ها و دود زیادی درون این خانه است و مک کانی از تکنیک های روان شناسی برای سر درگم کردن افراد استفاده می کند.

اوج وحشت در خانه وحشت

ویدیوهایی که از این تور منتشر شده، مخاطبان را تحت فشار بسیار و در حالی که با خاک و نفت و … پوشیده شده اند نشان می دهند. حشرات و مارهای سمی در اطراف این افراد در خانه وحشت در حرکت اند! بسیاری از داوطلبان فریاد می زنند و گریه می کنند. ولی دیگر پشیمانی دیر است. اینجا فقط مک کانی است که تصمیم به پایان تور می گیرد و شما قبلا این موضوع را امضا کرده اید. بیشتر داوطلبان در حال استفراغ کردن و التماس دیده شده اند. البته اخیرا مک کانی یک کلمه رمز را به بازدیدکنندگان می گوید تا هر وقت آن را گفتند نمایش به پایان برسد.

ترس و وحشت در خانه وحشت

گویا برخی از مردم هم از مک کانی شکایت کرده اند! زنی به نام امی ویلیگان گفته است که بعد از این ماجرا دچار بیماری روان پریشی شده و تحت درمان است. مک کانی در پاسخ به دادگاه فرم های پر کرده شده توسط این زن را نشان داد و گفت که او از همه چیز آگاه بود. به نظر می رسد که مک کانی نسل جدیدی از سرگرمی های وحشتناک و دردناک را در خانه وحشت خود اجرا می کند!

منبع: thevintagenews.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد