چرا نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم؟

تور نوروزی استانبول

در ایران واقعا دیگر کسی نیست که استانبول را نشناسد و نداند که استانبول کجاست! استانبول همان شهر پر طرفدار و بسیار بسیار مشهور ترکیه ای است که شاید مقصد امسال سفر نوروزی شما باشد. دیگر پر واضح است که استانبول این روزها یکی از محبوب ترین ها بین نه تنها ایرانیان بلکه در بین بیشتر توریست ها و مسافران در سراسر جهان شده است اما برای روزهای پیش رو و از بین مقاصد مختلفی که برای شما وجود دارد، تور استانبول در  نوروز الی گشت یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر، تور نوروزی استانبول الی گشت را بهتر و بیشتر بشناسید.

استانبول

تور نوروزی استانبول آژانس الی گشت

مطالب مرتبط:
روزی روزگاری موزه ی ایاصوفیه!
۷ بنای تاریخی شگفت انگیز در استانبول
دقایقی با گربه های بامزه استانبول+ تصویر

مهم ترین رسالت و وظیفه ی ما در الی گشت این است که در هر مقصد و سفری که با شما عزیزان همراه هستیم، موجبات راحتی شما را فراهم آوریم و این امر در طی سالیان مختلف به شما ثابت شده است. یکی از تمهیداتی که ما برای شما عزیزان نه تنها در تور استانبول الی گشت در نظر گرفته بلکه در همه ی تورهایمان در اختیار شما قرار داده ایم این است که شما با توجه به خواسته هایتان، خودتان تور مورد نظر خود را مدیریت کنید و می گویید چگونه؟

به طور مثال ما در تور نوروزی استانبول آژانس الی گشت برای شما در نظر گرفته ایم که شما این امکان را داشته باشید که به طور مثال، هتل خود را انتخاب کنید و یا زمان سفرتان را بیشتر کنید. ساعت پروازتان را عوض کنید و خیلی از دیگر امور سفرتان را در دست بگیرید. البته در کنار این امکان شما هنوز هم می توانید از بهترین برنامه ی پکیج ها و تورهای پیشنهادی ما در الی گشت که به دست بهترین متخصصین این امر طراحی و برنامه ریزی شده اند را نیز داشته باشید.

الی گشت به استانبول

برای رزرو بهترین تورهای نوروزی اینجا را کلیک کنید

به عبارتی دیگر، در تور نوروزی استانبول آژانس الی گشت امکان خرید پرواز و رزرو هتل و همچنین میزان اقامتتان کاملا اتخابی برایتان وجود دارد. حتی اگرهم تمایل دارید که گشت های شهری متفاوت و متنوع تر از الی گشت داشته باشید نیز دست شما برای این کار باز است. یکی از آفرهایی که الی گشت برای مسافرین خود در نظر گرفته است که در صورت انتخاب و اقامت بیش از ۳ شب در استانبول، گشت خرید را برای شما رایگان در نظر می گیرد.

از همه ی این ها که بگذریم، کیفیت تورهای نوروزی الی گشت همچون دیگر تورهای ما در ایام مختلف سال از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و با این حال شما می توایند از بین بهترین ها باز هم بهترین انتخاب را از لحاظ خودتان داشته باشید. از مهم ترین و جذاب ترین بخش های سفر با تور نوروزی استانبول آژانس مسافرتی الی گشت این است که می توانید راهنمای فارسی زبان، بیمه ی مسافرتی، امکان گشت رایگان شهری و بازدید از شهر استانبول و همچنین ترانسفر فرودگاهی برای مسافران را در اختیار داشته باشید.

سفر به استانبول

سفر به استانبول

این امر ممکن است تا به حال برایتان پیش آمده باشد که با شرکت هواپیمایی سفر می روید اما برنامه های سفر آن چنان که به شما قولش را داده بوده اند، پیش نرفته است. به طور مثال؛ عدم توجه به وقت و زمان شما و ارائه ی ساعت پروازی نامناسب، باعث هدر رفت زمان و سرمایه ی صرف شده ی شما است. برای ما در الی گشت هم وقت برای شما و هم برای خودمان طلاست. از این روز یکی از مهم ترین دقدقه های ما این است که بهترین ساعاتت پروازی را از بهترین شرکت های هواپیمایی به مقصد تورها و یا دیگر نقاط مختلف جهان که از ایران برای آن پرواز هست را ارائه نماییم.

همینطور از آن جایی که رفاه حال شما مسافرین عزیز در پروازها برای ما یکی از مهم ترین اصول است، ما پروازهای تور استانبول آژانس هواپیمایی الی گشت را با دو شرکت بسیار خوب و درجه ی ۱ ماهان ایر و ترکیش ایرلاین برگزار می نماییم.

درباره ی تور نوروزی لی گشت نکاتن طلایی هست که باید بدانید:

  • امکان حذف یا اضافه کردن هر کدام از خدمات
  • تور استانبول با پرواز ترکیش و ماهان
  • خرید به صورت ترکیبی پرواز + هتل به همراه خدمات دلخواه
تور نوروزی استانبول

استانبول

ممکن است در سفرهای قبلی خود با تورهای دیگر آژانس های هواپیمای یاین فکر به ذکرتان خطور کرده باشد که اگر می توانستید تا برخی از امور سفر خود را مورد تغییر و بازبینی قرار دهید، خیلی برای شما خوب می شده و بیشتر به شما خوش می گذشته است! ما این امکان را در سفرهایتان با الی گشت و تورهایش فراهم آورده ایم. به طور مثال؛ تور نوروزی استانبول الی گشت در سال ۹۸، برای شما در ۲ فاز مختلف تنظیم شده است.

یا شما هر آن چه را که بخواهید اضافه و یا حذف می کنید و یا سطح و کیفیتش را عوض می کنید و یا تنها بلیط پرواز و بهترین هتل های استانبول را ابتدا انتخاب کرده و سپس از آن خرید می کنید و سپس از باقی امور سفرتان را به ما می سپارید. تنها کافی است که مدارک مورد نیاز را در اختیار الی گشت قرار دهید تا باقی امور سفر از ۰ تا ۱۰۰ را الی گشت در بهترین نوع و شکلش برای شما برنامه ریزی نماید.

بازار استانبول

اگر شما از آن دسته مسافرین عزیزی هستید که می خواهید امور سفر خود را شخصا برنامه ریزی نمایید باید توجه کنید که از آن جایی که اطلاعات مختلف درباره ی جاهای مختلف در دنیا هست اما، برخی از اوقات مردم از شدت اطلاعات مختلف دچار سر درگمی می شوند! برای همین هم آژانس هواپیمایی الی گشت برای شما عزیزان در این زمینه هم تمهیدات ویژه ای را اندیشیده است. اگر درباره ی مقصد خاصی دچار شک و تردید و یا سوالی شدید، خواستید آن را بشناسید و با جاذبه های مختلف آن همراه با اطلاعاتش آشنا شوید؛ می توانید به مجله ی گردشگری الی گشت مراجعه نمایید. در هر صورتی برای شما این امکان وجود دارد که با شماره ی ۸۵۴۰ تماس بگیرید و با کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته در طول هر ۷ روز هفته و حتی در ایام تعطیل صحبت کنید.

جاذبه های دیدنی
تور نوروزی استانبول آژانس الی گشت

بیایید تا تصور کنیم که شما به شهر استانبول رسیده اید و منتظر این هستید که با نمایندگان الی گشت دیدار کنید تا سفرتان آغاز شود. ما همراهی با شما را از ابتدای سفر آغاز می کنیم و شما باید به دنبال ترانسفرهای ما که با پرچم ایران اسکای گروپ متمایز شده اند، باشید.

همچنین به خاطر داشته باشید که پرچم ترانسفر شما به گونه ای است که واچر هتل شما در زیر آن نوشته شده است. درباره ی خدمات ترانسفر الی گشت باید این نکته را بدانید که شما در صورتی که حتی از الی گشت تور نخریده باشید و تنها پرواز و یا هتل و یا هر دوی این ها را خریده باشید این امکان برایتان وجود دارد که به صورت جداگانه و با پرداخت هزینه ای معلوم مشخص، خدمات ترانسفر فرودگاهی را خریداری نمایید و از آن از همان ابتدا و در فرودگاه استفاده نمایید.

نوروز امسال با الی گشت به استانبول سفر کنیم

برای شناخت بیشتر استانبول و جاذبه های این شهر منحصر به فرد که خدمات الی گشت برای آن در تور استانبول نوروزی الی گشت در استانبول معرفی نمودیم، به مجله ی گردشگری الی گشت مراجعه فرمایید.

لذت خرید هیجان انگیز در فروشگاه ایکیا استانبول
لذت خرید هیجان انگیز در فروشگاه ایکیا استانبول
در کدام محله استانبول اقامت کنیم؟ تکسیم، سلطان احمد یا بسفر؟
در کدام محله استانبول اقامت کنیم؟ تکسیم، سلطان احمد یا بسفر؟
معرفی هتل سورملی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل سورملی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل دورا استانبول | ۴ ستاره
معرفی هتل دورا استانبول | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code