جاذبه هایی که فقط در گوا پیدا می شوند

در سفر به گوا چه کارهای هیجان انگیزی می توانیم انجام دهیم؟

گوا به دلیل سواحل زیبا و محیط شادی که دارد شناخته شده است. همچنین فعالیت های ماجراجویانه و ورزشی زیادی را در این جزیره می توان تجربه کرد. فرقی هم ندارد که حرفه ای یا مبتدی باشید، گوا برای هر بازدید کننده ای چیزی در خود دارد. همه ی فعالیت های ماجراجویانه در گوا، شما را با دنیایی آشنا می کند که قبلا ندیده اید! با الی گشت همراه باشید و با این فعالیت ها آشنا شوید:

مطالب مرتبط:
رویایی ترین اقامتگاه ها در جزیره گوا
۷ دلیل برای سفر به گوا

آبشارهای Dudhsagar

دره شیطان

سفر به کشور هند و گوا فقط برای شاد بودن و دیدن سواحل آن یکی از بزرگترین اشتباهاتی است که نباید مرتکب شوید چون این جزیره دارای مسیرهای فوق العاده جذاب کوهپیمایی است. استحکام زمین در مسیر پیاده روی به آبشارهای Dudhsagar و قله ی Vagheriare، یکی از هیجان انگیزترین راه های هند هستند. از چندین راه مختلف می توان به آبشارهای Dudhsagar رفت.اگر چه مسیری که همه پیشنهاد می دهند از طریق دره شیطان است. این مسیر، منظره ی نفس گیری از دره دارد. بعد از مسیری که به آبشارهای Dudhsagar وجود دارد، مسیری که به قله های Vagheri می رود، یکی دیگر از خطرناک ترین و هیجان انگیزترین مسیرها در گوا است. در راه به قله آماده روبرو شدن با منظره ای باورنکردنی از جنگل های انبوه، رنج وسیعی از گل های عجیب و غریب، گونه های مختلف پروانه و حیوانات دیگر باشید. یکی از فریبنده ترین چیزهایی که در این مسیر می بینید، برکه ی گازداری است که به خاطر حباب های منحصر بفردی که بصورت ریتمیک بالا می آیند شناخته شده است و واقعا یکی از عجیب ترین پدیده های طبیعی است که هر کسی می تواند در زندگی اش ببیند. پس چرا باید گوا را فقط به خاطر سواحلش شناخت؟ فقط نکته ای که باید یادتان باشد این است که قبل از کوهپیمایی مطمئن شوید که برای آن آماده هستید، کفش های راحت بپوشید و مقدار زیادی آب و خوراکی های انرژی زا همراهتان ببرید. در ضمن یادتان باشد در فصل باران های موسمی به این منطقه نروید چون منطقه فوق العاده لیز می شود.

بالن سواری

در اینکه سواحل گوا زیبا هستند و ورزش های آبی آن هیجان انگیز و حتما باید در برنامه سفرتان باشد، شکی نیست. اما اگر دلیل دومتان برای سفر به گوا، فقط انجام ورزش های آبی است، وقت آن رسیده که این اشتباه را دیگر تکرار نکنید! اگر کارتان با ساحل و ساحل گردی گوای زیبا تمام شده است، حالاوقت سوار شدن بر بالن های داغ جنوب گواست. بالن سواری در این ناحیه معمولا از ساعت ۶:۳۰ صبح شروع می شود و وقتی سوار بر بالن می شوید، سفر هیجان انگیزتان شروع می شود. بالن ها تا ارتفاع ۹۰۰ فوتی بالا می روند و منظره ی حیرت انگیزی از گوا را به نمایش می گذارند.

جالب است بدانید: – در زمین بالن می توانید سوغاتی های خوب زیادی خریداری کنید. – بالن سواری در صورتی اجرا می شود که شرایط آب و هوایی کاملا مساعد باشد. در شرایط بد یا نامساعد آب و هوایی، باد زیاد، باران و برف، این فعالیت به روز دیگری موکول می شود. – یادتان باشد حتما کفش های راحت بپوشید چون مممکن است فرود بالن در منطقه ای گلی باشد. – قبل از اینکه بروید، مطممئن شوید کرم ضد آفتاب، عینک آفتابی، لباس گرم برای صبح های یخی گوا، و دوربین تان را همراه خود برده اید. اگر دوربین عکاسی تان را همراهتان ببرید، عکس های به یاد ماندنی زیادی می توانید بگیرید و خاطره ی بالن سواری تان در گوا را برای همیشه ماندگار کنید.

منبع: thrillophilia.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code