تحقیق روی جزیره ای که توسط یک قاتل تسخیر شده است!

جزیره ترسناک

تصور کنید که در یک جزیره در وسط ناکجا آباد گیر افتاده اید و حالا تصور کنید که این جزیره توسط ارواح و یک قاتل ترسناک تسخیر شده است. تصور ترسناکی است، نه؟ خب پس باید به شما بگوییم که این جزیره وجود دارد و موقعیت آن در اقیانوس اطلس می باشد که به آن خلیج مین (Gulf of Maine) می گویند. به جزیره سگین (Seguin Island) خوش آمدید؛ تسخیر شده ترین جزیره در نیوانگلند! اگر شما به اندازه کافی شجاع هستید می توانید به این جزیره ترسناک بروید و فعالیت های فرا واقعی و ماوراء الطبیعه آن را مشاهده کنید. با الی گشت همراه باشید تا در مورد این جزیره ترسناک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

فانوس دریایی جزیره سگین
مطالب مرتبط:
موجود مرموز خانه پلاک ۵۰!
در این دریاچه‌ اسکلت انسان روییده است!

جزیره سگین با ۶۴ هکتار وسعت دومین فانوس دریایی قدیمی در خلیج مین را در خود جای داده است، بنایی که قدیمی ترین لنز فرنل در آنجا وجود دارد. این فانوس دریایی در سال ۱۸۵۷ ساخته شده و در اواسط دهه ۸۰ شروع به کار کرد. کارکنان این فانوس دریایی در آن موقع شروع کردند به گشت و گذار در منطقه زیرا هم آن ها و هم خانواده هایشان خیلی در این جزیره ترسناک تنها بودند و این تنهایی بسیار زیاد آن ها را اذیت می کرد.

در اواسط قرن ۱۸۰۰، همسر فردی که در آن موقع مسئولیت این فانوس دریایی را بر عهده داشت دچار افسردگی بسیار شدیدی شد. مسئول فانوس دریایی این جزیره ترسناک برای اینکه همسرش را از از افسردگی نجات دهد، ترتیبی داد که یک پیانو را به این جزیره بیاورند. او فکر می کرد که این تنهایی شانس خوبی است که در زمان بیکاری شان بتوانند کمی موسیقی یاد بگیرند و توسط آن تفریح کنند و شادی را به خود بازگردانند. با اینکه او بسیار امیدوار بود اما متاسفانه کارها آن طور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت.

افراد ساکن در جزیره ترسناک سگین

همسر او یک قطعه موسیقی را از کتاب راهنما انتخاب کرد و برای ماه ها به تمرین آن پرداخت، تا جاییکه به طور کامل روی آن تسلط پیدا کرد و توانست خیلی راحت آن را بنوازد. اما زمانی که شوهرش از او پرسید که اگر دوست دارد بگوید کتابی دیگر را با کشتی برایش بفرستند تا بتواند آهنگ های بیشتری بنوازد، او قبول نکرد. در عوض برای روزهای متوالی، در همه ساعت هایی که پشت پیانو می نشست همان یک قطعه را می نواخت و از زدن آن دست نمی کشید. به هر حال بعد از چندین ماه که این آهنگ در همه ی ساعات نواخته می شد و صدای آن دیگر عصبی کننده شده بود، شوهر زن از کوره در رفت، یک تبر برداشت و با آن پیانو را نابود کرد. سپس، بعد از آن که فهمید چه کرده است و چطور این عصبانیتش را خالی کرده است از دست خودش عصبانی شد و خودکشی کرد.

امروزه افراد و گردشگرانی که به این جزیره ترسناک قدم می گذارند، گفته اند که صدای پیانویی را همواره از این فانوس دریایی شنیده اند؛ در حالیکه گفته شده است که این فانوس دریایی دیگر ساکنی ندارد. برخی اعتقاد دارند که روح آن زن همچنان در آنجا وجود دارد و از این که جزیره را ترک کند، امتناع می کند و این روح اوست که همچنان پیانو می نوازد. برخی نیز گفته اند که روحی را مشاهده کرده اند که یک تبر  دارد و در اطراف جزیره پرسه می زده است.

جزیره سگین

با اینکه این زن شاید معروف ترین روح در این جزیره باشد، اما باید بگوییم که او تنها روح آن نیست. روح یک دختر جوان که زمانی در این فانوس دریایی زندگی می کرده است نیز گفته می شود که در اینجا وجود دارند. مردم اعتقاد دارند که جسد این دختر در نزدیکی همین محل دفن شده است و می گویند که روح او در اطراف این جزیره بازی می کند، می خندد، لبخند می زند و از آنجایی که او مریض بود، گاهی اوقات سرفه می کند. این روح تنها توسط بازدید کنندگان این جزیره ترسناک دیده نشده، بلکه افراد دیگری که در این فانوس دریایی کار می کرده اند، گفته اند که روح او را در این اطراف دیده اند.

یکی از مشهورترین نمونه های فعالیت فراواقعی در جزیره سگین زمانی رخ داد که فانوس دریایی در سال ۱۹۸۵ در حال از کار افتادن بود. یک افسر ارشد که به منظور جمع کردن مبلمان و اثاثیه باقی مانده در فانوس دریایی به این جزیره سفر کرده بود، تصمیم گرفت شب را در آن جا سپری کند و صبح به خانه برگردد. در طول شب، او توسط مردی که یک لباس برزنتی پوشیده بود و سرش را به شدت تکان می داد، از خواب بیدار شد. او گفت که قبل از آنکه روح ناپدید شود شروع به صحبت کرد.

روح گفته بود: «لوازم خانه را نبر و خانه من را ترک کن».

فانوس دریایی

افسر روز بعد این جریان را یک خواب تلقی کرد و پیش خودش گفت که نباید به یک رویا توجه کرد. او شروع به جمع کردن باقی اسباب و لوازم خانه کرد و آن را در قایق بارگیری کرد تا به سرزمین خودش برگردد. اما در زمان بارگیری وسایل، قایق به طرز عجیبی شروع به غرق شدن کرد و در آب ناپدید شد. گویا وقتی روحی به شما چیزی می گوید، حتما باید به آن گوش دهید! به هر حال او بعدها که کسی برای نجاتش به اینجا آمد هنوز شوکه بود.

بعد از این اتفاقات یک تیم تحقیقاتی در زمینه احضار ارواح به این جزیره آمدند و به گفته خودشان با ارواح زیادی در اینجا ارتباط برقرار کردند. در طول این تحقیق، آن ها هم صداهای عجیب را در این جزیره ترسناک تجربه کردند و هم صدای پیانویی که از فانوس دریایی می آمد را شنیدند. همچنین یکی از افراد گفته پشت ژاکت‌اش توسط دست هایی که دیده نمی شد، لمس شده است.

جزیره سگین یک جزیره زیبای حفظ شده از تاریخ نیو انگلند می باشد، که طبق گفته ها ارواح زیادی در آن جا زندگی می کنند. اگر شما جرأت کافی دارید و از این فعالیت ها ترسی ندارید و یا اصلا به آن ها معتقد نیستید می توانید از این جزیره ترسناک بازدید کنید. فقط باید بدانید که ارواح این جزیره اصلا خجالتی نیستند!

منبع: weekinweird.com

هوانگ لونگ چین، طبیعتی مشابه باداب سورت ایران!
هوانگ لونگ چین، طبیعتی مشابه باداب سورت ایران!
پدیده ی شفق قطبی چیست؟
پدیده ی شفق قطبی چیست؟
دانستنی های شهری با کلکسیونی از بهترین ها به نام ابوظبی
دانستنی های شهری با کلکسیونی از بهترین ها به نام ابوظبی
زیباترین مجسمه ‌ها در اوزاکا، ژاپن
زیباترین مجسمه ‌ها در اوزاکا، ژاپن

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code