جیب خالی، بهترین موقعیت برای سفر!

سفر کنید تا زندگی را به دست بیاورید

سفر رفتن با جیب خالی به رویایی دست نیافتنی می ماند. شاید بگویید وقتی وام و بدهی کمرتان را خم کرده و پول تهیه یک وعده غذای ساده را هم ندارید، سفر، رویایی غیرممکن است،اما واقعیت این است که روزهای ورشکستگی و بی پولی بهترین روزها برای سفرکردن هستند! با الی گشت همراه باشید:

مطاب مرتبط:
رایگان سفر کنید
این جاذبه ها را رایگان ببینید!
free travel

وقتی کمترین انتخاب ها را دارید، در واقع بیشترین گزینه ها در دسترس تان است! وقتی چیزی برای از دست دادن ندارید، همه چیز برای به دست آوردن دوباره پیش روی شماست، در حقیقت آزادی وقتی به دست می آید که چیزی برای از دست دادن نداشته باشید.

وقتی هیچ پولی برایتان نمانده و شغل درست و حسابی هم ندارید، وقت آن است که با همه بدبختی ها خداحافظی کنید و برای سفر آماده شوید. در سفر تجربه های زیستی و مهارت هایی را خواهید آموخت که برای بسیاری از کارفرمایان ارزشمند خواهد بود.

جهان پر است از فرصت ها و شغل های مختلف، اگر از تجربه آنها در محل زندگی خودتان خسته شده اید، چرا فرصت ها و شغل های جاهای دیگر را امتحان نکنید؟ اگر از پیله خودتان بیرون بیایید، سفر کنید و زندگی را بقاپید، می بینید که فرصت های بی شماری برای پول در آوردن وجود دارد. از فرصت ها و تجربیات جدید با آغوش باز استقبال کنید. به خودتان تکانی بدهید و به جای دیگری بروید. این همان کاری است که اجداد ما برای به دست آوردن نیازهایشان انجام می دادند.

قابل درک است که حرکت کردن و سفر رفتن در این شرایط قدری ترسناک به نظر می رسد. انسان ها اغلب در شرایطی حرکت می کنند که خیالشان راحت باشد و احساس امنیت بکنند.

اما اگر در موقعیت بدی قرار دارید، فرصتی پیدا کنید و به دنبال تجربه کردن این فرصت باشید. از نظرتان کدام یک ترسناک تر است: شکست خوردن و بازگشتن به جایی که بودید و یک شروع دوباره؟ یا ادامه دادن مسیری که شما را تا آخر عمرتان ضعیف تر می کند؟

اگر از جایگاهتان ناراضی هستید، کارتان را دوست ندارید و بدهی بالاآورده اید، بهترین وقت است که بی خیال همه چیز بشوید، کاری پیدا کرده و سفر کنید. مثلا می توانید سفیر صلح شوید، در یک مزرعه کار کنید، حیوانات خانگی را تربیت کنید و کارهایی از این دست انجام دهید.

Working in Travel

ایستادن در برابر جریان زندگی کار دشواری است. زمان مثل ماهی از دست ما سر میخورد و روزها یکی بعد از دیگری تمام می شوند. ولی باید یک جایی در برابر این جریان ایستاد و گفت: «دیگه نه! دیگه اجازه نمی دم از روزهام از دست برن!»

در اینترنت جست و جو کنید، سایت هایی مانند umroad, UpWork, or Craigslistرا ببینید و مشاغل مختلف را در دنیا دنبال کنید، به تمام دنیا روی خوش نشان بدهید و از این فرصت ها استفاده کنید.از طرفی راه هایی برای کسب در آمد بیشتر از طریق سایت های به اشتراک گذاری اقتصاد وجود دراد.

اگر به خارج از کشور سفر کنید می توانید از ویزای کارکردن در تعطیلات استفاده کنید. کارهای محلی یا دورکاری های آنلاین هم از کارهایی است که در خارج از کشور می توانید انجام بدهید. شما همچنین می توانید در کشور مقصد زبان مادری تان را تدریس کنید یا به عنوان همراهی برای تقویت زبان کسی که زبان آموز زبان مادری تان است، استخدام شوید و پول در بیاورید!

خلاصه اینکه مسیری را پیدا کنید که شما را جلو ببرد و قدم به قدم پیشرفت کنید. شاید در این راه، اشتیاق و احساسی پیدا کنید و همین باعث شود احساس کنید در خانه خودتان هستید.

در همین حین که زندگی جدیدی را تجربه می کنید، سعی کنید اگر بدهی ای دارید پرداخت کنید، ماجراجویی هایی تازه داشته باشید و تجربه های زیستی جدیدی به دست بیاورید.

اگر بخواهید می توانید تمامی جهان را در دست بگیرید. برای نتوانستن بهانه نیاورید و تمامی آنچه از دستتان بر می آید را انجام دهید. انعطاف پذیر باشید و از امکانات کوچکی که در دسترستان است استفاده کنید.

 

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد