خرید و شام در سنگاپور

دیدنی های سنگاپور

اگر به سنگاپور سفر کردید، زمان را مدیریت کنید تا هیچ یک از دیدنی های جذاب این کشور زیبا را از دست ندهید. سنگاپور کشوری است که میتوانید خانوادگی به آن سفر کنید و همه اعضای خانواده از سفرشان لذت ببرند. الی گشت در اینجا دو جایی را که در سفر به سنگاپور می توانید ببینید به شما معرفی می کند:

مطالب مرتبط:
دیدار از باغ وحش سنگاپور
گشت و گذار در سنگاپور
marina bay sands

خلیج مارینا (Marina Bay)

گشت و گذار در منطقه خلیج ساحلی مارینا

برای شام آماده اید؟ در منطقه خلیج مارینا و مجتمع تجاری (Marina Bay Sands)، حجم زیادی از رستوران های مختلف و با کیفیت قرار دارد که با دارا بودن محیطی خانوادگی، غذاهایی بسیار عالی سرو می کنند. در صورت تمایل هم گزینه دیگر، رفتن به رستوران (RISE) است که یک رستوران بوفه آزاد بوده و انواع غذاهای محلی و بین المللی را ارائه می دهد. در ساعات پایانی روز و نمایش های ویژه رقص نور و آب در آب نماهای این منطقه اجرا می شود که هر برنامه به مدت ۱۳ دقیقه ادامه دارد. زمان آغاز این برنامه ها در ساعت ۸ تا ۹ و ۳۰ دقیقه شب در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه بوده و در روزهای جمعه و شنبه نیز این نمایش برای سه مرتبه در ساعات ۸ ، ۹ و نیم و ۱۱ اجرا می شود. برای دیدن این نمایش جالب نیازی به خرید بلیط نبوده و می توانید به صورت رایگان از آن لذت ببرید.

orchard road

خیابان اورچارد (Orchard Road)

خرید و بازارگردی

پیشنهاد می کنیم به خیابان مشهور اورچارد رفته و از پاساژها و مراکز خرید متعدد آن دیدن کنید. در مراکز خرید مشهور این خیابان مانند (Paragon) و (Forum) شما می توانید نمایندگی برندهای مشهور مانند (like Banana Republic) و (Calvin Klein) را پیدا کرده و پوشاک مورد علاقه خود را تهیه کنید و کودکان را نیز در مرکز بازی این منطقه گذاشته و با خیال راحت به کار خود برسید. در مراکز خرید این خیابان بدون اغراق گزینه های متعدد و فراوانی برای صرف شام وجود داشته و در این میان برخی رستوران ها مانند (Swensen’s) در مرکز خرید  (ION Orchard) ، (OverEasy) در مرکز خرید (Liat Towers) ، (Tony Roma’s) در مرکز خرید (Orchard Central) و رستوران چینی (Din Tai Fung) در مرکز خرید (Paragon) دارای محیطی خانوادگی بوده و تنوع غذائی مناسبی دارند. انواع مرغ سرخ شده، کباب دنده و غذاهای سنتی چینی مانند دامپلینگ در این رستوران ها عرضه می شوند. پیشنهاد می کنیم پس از صرف شام در خیابان اورچارد کمی قدم زده و از بستنی های مشهور این خیابان به عنوان دسر امتحان کنید، بستنی های ساندویچی ارائه شده در این خیابان، بی نظیر هستند.

با ۲۰ میوه خارق ‌العاده تایلندی آشنا شوید (بخش دوم)
با ۲۰ میوه خارق ‌العاده تایلندی آشنا شوید (بخش دوم)
درویش های چرخان را کجای استانبول ببینیم؟
درویش های چرخان را کجای استانبول ببینیم؟
جاذبه های گردشگری اسپانیا
جاذبه های گردشگری اسپانیا
راهنمای سفر به تایلند
راهنمای سفر به تایلند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code