خوشمزه فروشی های لندن

معرفی رستوران های لندن

یکی از جذابیت های سفر کردن امتحان رستوران ها و غذاهای شهر های مختلف است. اگر می خواهید با :تاثیرگذارترین رستوران های لندن آشنا شوید با الی گشت همراه باشید

مطالب مرتبط:
شکم گردی در لندن
رستوران های معروف وین کدام ها هستند؟ 
  • کافه CEREAL KILLER CAFÉ

آدرس:

۱۳۹ BRICK LANE, LONDON, E1 6SB

چرا این رستوران؟

از نام این رستوران و کافه وحشت نکنید. CEREAL KILLER به معنی قاتل غلات و حبوبات (سرلاک) بوده و شما در آن انواع سرلاک یا غلات صبحانه  با طعم های مختلف را می توانید امتحان کنید که از سراسر جهان جمع آوری شده‌اند. در این کافه ۳۰ مدل مختلف شیر نیز وجود دارد.

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه Shoreditch High Street است که در فاصله ۳۲۰ متری رستوران قرار داشته و با ۴ دقیقه پیاده روی می توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Piccadilly Circus  و در فاصله ۱ دقیقه پیاده روی با کافه رین فورست قرار دارد.

9-Cereal-Killer-Cafe
  • رستوران MEATLIQUOR

آدرس:

۷۴ Welbeck Street, London W1G 0BA

چرا این رستوران؟

موضوع اصلی این رستوران انواع برگرها است. در این رستوران شما انواع غذاهای آمریکایی را در فضایی شاد که در آن موسیقی با صدای بلند پخش می شود، سفارش دهید. البته این رستوران معمولا به قدری شلوغ است که در برخی موارد برای ورود به آن باید در صف منتظر بمانید. توصیه می‌شود برای صرف شام اندکی زودتر و برای صرف ناهار اندکی دیرتر به MEATLIQUOR بروید تا کمتر معطل شوید. البته به شما تضمین می‌دهیم که این معطلی ارزش صرف غذا در رستوران فوق را دارد.

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه London Marylebone است که در فاصله ۱۷۰۰ متری رستوران قرار داشته و با ۲۲ دقیقه پیاده روی یا ۹ دقیقه طی مسیر با تاکسی می توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Bond Street  است که در فاصله ۵ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

10-MEATliquor
  • رستوران بهشت BEHESHT

آدرس:

۱۰۸۲-۱۰۸۶ Harrow Road, London NW10 5NL

چرا این رستوران؟

این رستوران را می‌توان بهترین رستوران ایرانی لندن دانست که با دکوراسیون منحصر به فرد و فضایی ایده آل شامل فرش ایرانی، صنایع دستی، حوض مرکزی با ماهی های طلایی داخل آن و فواره های آب، محیطی دلپذیر را برای هر مشتری ایجاد کرده است.

هزینه: ۶ تا ۸ پوند برای هر نفر

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران، ایستگاه Kensal Green است که در فاصله کمتر از ۵۰۰ متری رستوران قرار داشته و با ۷ دقیقه پیاده روی می‌توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Kensal Green  است که در فاصله ۷ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

11.-Behesht
  • رستوران SKETCH

آدرس:

sketch, 9 conduit street, London, W1S 2XG

چرا این رستوران؟

بهترین رستوران ارائه دهنده غذاهای فرانسوی در لندن که در ان طراحی داخلی جالبی پیاده شده و موسیقی زنده منحصر به فردی نواخته می‌شود. رفتن به این رستوران برای زوج های جوان می‌تواند یک بعدازظهر دل انگیز را رقم بزند.

هزینه: ۳۰ تا ۵۰پوند برای هر نفر

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه London Charing  است که در فاصله یک و نیم کیلومتری رستوران قرار داشته و با ۱۹   دقیقه پیاده روی یا طی مسیر ۱۴ دقیقه توسط تاکسی می توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Oxford Circus است که در  فاصله ۴ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

12.-Sketch
  • رستوران THE MEDIEVAL BANQUET LONDON

آدرس:

The Medieval Banquet, Ivory House, St Katharine Docks, London, E1W 1BP

چرا این رستوران؟

با رفتن به این رستوران شما در زمان سفر کرده و به دوران قرون وسطی خواهید رفت. با تجربه و کشف تاریخ، غذاها و سرگرمی های باستانی را تجربه کرده و شگفت زده می‌شوید. توصیه ما را بپذیرید: از رفتن به این رستوران پشیمان نخواهید شد.

هزینه: ۵۰ پوند برای بزرگسالان و ۳۰ پوند برای کودکان

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه London Fenchurch Street  است که در فاصله ۸۰۰ متری رستوران قرار داشته و با ۱۰   دقیقه پیاده روی یا طی مسیر ۱۰ دقیقه ای توسط تاکسی می‌توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Tower Hill است که در فاصله ۶ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

13.-The-Medieval-Banquet-London
  • رستوران THE OLD BREWERY

آدرس:

The Old Brewery, The Pepys Building, The Old Royal Naval College, SE10 9LW

چرا این رستوران؟

بهترین مجموعه نوشیدنی و غذاهای ارائه شده در منوی این رستوران، هر مشتری را با لبخند روانه خانه خود خواهد کرد.

هزینه: ۸ تا ۲۰ پوند برای هر نفر

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه Greenwich است که در فاصله ۸۰۰ متری رستوران قرار داشته و با ۱۰  دقیقه پیاده روی یا طی مسیر ۴ دقیقه ای توسط تاکسی می توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه CuttySark است که در  فاصله ۳ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

  • کافه – رستوران SCOOTERWORKS

آدرس:

Scooterworks Café, Waterloo, 132 Lower Marsh, London, UK SE1 7

چرا این رستوران؟

این محل در گذشته یک تعمیرگاه موتورهای گازی و اسکوتر بوده که تغییر کاربری داده و به کافه تبدیل شده است. محیط داخلی آن جالب بوده و تعدادی گربه اهلی در داخل این کافه وجود دارند. این کافه محلی ایده ال برای خوردن میان وعده و استراحتی کوتاه محسوب می شود.

نحوه دسترسی:

نزدیکترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه London Waterloo  است که در فاصله ۵۰۰ متری رستوران قرار داشته و با ۶ دقیقه پیاده روی می توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Lamberth North است که در فاصله ۳ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

15.-Scooterworks
  • کافه رستوران VANILLA BLACK

آدرس:

Vanilla Black, 17- 18 Tooks Court, London, EC4A 1LB

چرا این رستوران؟

رستوران وانیلا بلک به معنی وانیل سیاه یکی از رستوران های شناخته شده لندن محسوب می شود که در آن غذاهای گیاهی سرو می شود. اگر در پی خوردن غذاهای گیاهی و بدون گوشت هستید این رستوران، گزینه ای خوب برای شما محسوب می شود.

هزینه: ۳۰ تا ۵۰ پوند برای هر نفر

نحوه دسترسی:

نزدیک ترین ایستگاه قطار به این رستوران ایستگاه Farringdon  است که در فاصله ۶۰۰ متری رستوران قرار داشته و با ۹ دقیقه پیاده روی می توان به آن رسید. نزدیک ترین ایستگاه مترو نیز ایستگاه Chancery Lane است که در فاصله ۳ دقیقه پیاده روی با این رستوران قرار دارد.

16.-Vanilla-Black
داستان جالب و شنیدنی اختراع ساندویچ!
داستان جالب و شنیدنی اختراع ساندویچ!
قدیمی ترین تفرجگاه ساحلی در انگلستان +‌ ویدیو
قدیمی ترین تفرجگاه ساحلی در انگلستان +‌ ویدیو
شهر فوتبالی منچستر را کشف کنید + ویدیو
شهر فوتبالی منچستر را کشف کنید + ویدیو
مکان های ترسناک لندن که بازدید از آنها توصیه نمی شود
مکان های ترسناک لندن که بازدید از آنها توصیه نمی شود

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code