تصاویر دیده نشده از داخل اهرام مصر!

تصاویر واقعی از داخل اهرام مصر

اهرام مصر یکی از عجایب هفتگانه ی جهان هستند که معماری و نوع ساخت هوشمندانه آن ها همیشه برای بشر جای سوال بوده است. این اهرام در دورانی که مصر در اوج قدرتش بود و یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین تمدن های جهان بود، ساخته شده اند. اهرامی که در مصر وجود دارند به خصوص اهرام جیزا، یکی از خارق العاده ترین سازه های دست بشر در تاریخ تا به امروز هستند. چیزی که در مورد این اهرام رازآلود بسیار حیرت آور و سوال برانگیز است، اندازه غول آسای آن ها و نحوه ی ساخته شدن آن ها در آن دوران است. هنوز هم با گذشت بیش از هزاران سال از ساخته شدن این اهرام، آن ها سمبل قدرت و شکوهی است که تمدن مصر در گذشته داشته است. در ادامه با الی گشت همراه شوید تا اطلاعات بیشتری از اهرام مصر و حتی داخل اهرام مصر به دست بیاورید.

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید

از داخل اهرام مصر
مطالب مرتبط:
در عید با این قطارهای عجیب و غریب سفر کنید!
با نوشتن این اعداد وارد اسرارآمیزترین نقاط زمین شوید!

برای داشتن درک کوچکی از عجایب اهرام مصر حتما نیاز نیست که به دیدن آنها رفته باشید، حتی اگر عکس های آنها را هم ببینید، کافیست تا این گونه سوال ها به ذهنتان خطور کند. به نظر شما ساخت چنین سازه هایی در آن دوران چطور ممکن بوده است؟ این موضوع کمی دور از ذهن نیست؟ آن ها چطور موفق شده اند چنین سازه هایی به این شکوه و عظمت بسازند؟ هر کدام از این هرم ها از میلیون ها سنگ ساخته شده اند که گاهی وزن بعضی از آن ها به حدود یک تن هم می رسد. پس آن ها چطور در آن دوران بدون داشتن وسایل حمل و نقل توانسته اند این سنگ ها را جابه جا کنند و این چنین دقیق بر روی هم قرار بدهند؟ از دیگر عجایبی که در مورد اهرام مصر وجود دارد شکل دقیق آن هاست که با بیشترین جزییات ممکن تراش خورده است. شاید انسان هایی هوشمند در آن دوران وجود داشته اند که توانسته اند چنین حیرتی به وجود بیاورند، شاید هم آن ها فناوری های پیشرفته ای داشته اند که ما هنوز از وجود آن ها بی خبریم؟

رزرو آنلاین تور
تصاویر داخل اهرام مصر

یک تیم از دانشمندان مدتی قبل خبر از کشف یک حفره ی بزرگ در داخل اهرام مصر در هرم عظیم جیزا دادند که ذهن آن ها را حسابی به خود مشغول کرده است. گفته می شود که هرم خئوپس بین ۲۴۰۰ تا ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح ساخته شده است و ۱۴۰ متر ارتفاع دارد. در داخل این هرم چندین گذرگاه وجود دارد که بزرگ ترین آن ۸ متر ارتفاع دارد و حفره دقیقا روی آن قرار دارد. طبق شواهد ساخت این هرم ۲۰ سال طول کشیده است و مانند این حفره در هیچ کدام از اهرام دیده نشده است.

داخل اهرام مصر
خرید بلیط هواپیما لحظه آخری

باید بدانید که در بین اهرامی که در مصر قرار دارند، اهرام جیزا در نزدیکی قاهره جز هرم های ۳ گانه و از بزرگ ترین سازه های بشر هستند. پدیده ی دخالت موجودات فرازمینی از آن دست پدیده هایی است که همیشه در مورد ساخت اهرام مصر به آن ها نسبت داده شده است چرا که ساخت چنین سازه هایی در آن زمان باید با ابزار بسیار قوی و مدرنی انجام می شده است که با توجه به ابزار محدود آن دوران اصلا این دو با هم جور در نمی آیند.

عکس داخل اهرام مصر
عکس های داخل اهرام مصر
تصویر قدیمی از داخل اهرام مصر
داخل اهرام مصر | اهرام مصر
سنگی در داخل اهرام مصر
اکتشاف اهرام مصر
هرم های مصر
اهرام در مصر
داخل اهرام در مصر
زیگورات چغازنبیل سندی بر دانش پیشرفته ایلامی هاست
حقایقی جذاب از تاریخ ژاپن که قبل از سفر، باید بدانید!
سفر به قبرس و پرسه زنی در تاریخ
۷ کشف جدید از مصر باستان که دنیا را تکان داد+ تصویر
 1. Avatar
  فرج اله کریم زاده

  سلام علیکم اگربه داستان پادشاهی حضرت سلیمان که درقران کریم بیان شده نظرکنیدعجایب ساخت اهرام برای شماقابل باورخواهدبود به گفته قران حضرت سلیمان بادراختیارداشتان اجنه بناهای بزرگی می ساخت دیگ های عظیمی برای اشپزی غواصی وبنایی وسان دیدن ازارتش مجهز وداشتن قدرت بادکه دریک روزبه اندازه یکماه طی طریق میکردمن فکرمیکنم بنای اهرمبزرگ مصرکارجناب سلیمان است نه فراعنه منبع داستان مختصرا درقران بیان شده است

 2. Avatar
  مرتضی کورسانی

  واقعا متحیر کنندس امیدوارم ایرانی های بیشتری بتونن از این اماکن دیدن کنن وامکاناتشون جوری باشه راحتر بتونن سفر گنن

 3. Avatar
  رضا کیانی

  واقعا این اهرام خارق الاده ترین آثار باستانی هستند به نظر من حضور موجودات فرازمینی در آن دوران را نباید دور از ذهن دانست.

 4. Avatar
  قاسم

  درود ، واقعاً شگفت انگیزه اما اگر میشد ایرانیها از اونجا بازید کنن به اطلاعات بیشتری از ساخت اون بناها پی میبردند

 5. Avatar
  وحدتی

  سلام
  ما خودمون داخل ایران هم چیزاهای عجیب داریم ولی درست بهش پرداخته نمیشه شوش دانیال چقازنبیل هم جای عجیبی هست که هنوز نتونستن راهروها رو تا انتها ادامه بدن راهای زیادی وجود داره که گم میشن درون این ارامگاه واین ارامگاها که به عجایب دنیا معروف هستن حتما اشتراکاتی هم دارن

 6. Avatar
  عزت الله سروری

  به نظر من قسم که از آیات قرآن‌کریم ثابت است جناب حضرت سلیمان نبی صد ها سال قبل از اهرام مصر زندگی می کردند ولی این اهرام توسط گروهی عظیم از مردم به دستور فراعنه مصر به ظلم ساخته شده است

 7. Avatar
  ارشد

  قوم عاد و ثمود قوی هیکل و بزرگ بودنده اند طوری که یه درخت بزرگ رو راحت از جاش می‌توانسته اند از جا درارند مثل کندن پیاز برای ما.شاید از اونها کمک گرفتند.

 8. Avatar
  مینا

  سلام ببخشید من متوجه نمیشم این که میگید این اهرام کارهای خارق العاده ایه ک ادم عادی نمیتونه انجام بده یعنی چی دقیقا چ چیزهایی خارق العادس مگه چی داره؟

 9. Avatar
  Benyamin

  چیزایی هست که اگه راجع بشون بدونی مغزت سوت میکشه!یه تیم ۲۷ نفره از دانشمندا تونستن به یکی از مقبره های فرعونا دسترسی پیدا کنن که بالاسرش یه تابلو بوده که روش نوشته شده بوده هر کس مزاحم خواب فرعون شود مرگ اورا فرا خواهد گرفت! جالب اینجاست ۲۷ نفرشون به طرز عجیبی با نیش حشرات میمیرن!!!!حتی یکیشون میتونه فرار کنه برگرده انگلیس ولی اونم بعد دو هفته میمیره!!!!!راجع به این قضیع فیلمم ساختن تو اینترنت جستجو کن…

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code