بلیط هواپیما

دانمارک و جاذبه هایی که نباید از دست داد + تصاویر

جاذبه های گردشگری دانمارک

دانمارک کشوری جذاب با دیدنی های فراوان است که جاذبه های بسیار آن برای همه مخصوصا در سال های اخیر مشخص شده است. این کشور دارای سواحل با شکوه، قلعه های زیبای افسانه ای، جنگل های سرسبز، آب و هوای معتدل، شهروندان صمیمی و زندگی سرزنده است. در کپنهاگ پایتخت این کشور، دوچرخه بر ماشین تقدم دارد و مسلما بهترین راه برای کشف این شهر جمع و جور و زیبا است. فراتر از همه اینها، غذای این منطقه افسانه ای است- ناهار خوب دانمارکی راه را برای بهترین غذاهای اسکاندیناوی هموار می کند! همراه الی گشت با ۳ مورد از جاذبه های گردشگری دانمارک که پیشنهاد می کنیم از آنها دیدن کنید، به این کشور سفر می کنیم:

جاذبه های گردشگری دانمارک

۱- باغ های تیوولی، کپنهاگ (tivoli gardens)

مطالب مرتبط:
۴ دلیل برای سفر به دانمارک
۴ جاذبه‌ ی معروف کپنهاگ

هنگام بازدید از کپنهاگ، بسیاری از بازدیدگان، راهشان را به سوی این فضای تفریحی نمادین کج می کنند. از سال ۱۸۴۳، تیوولی الهام بخش پارک های دیزنی مشهور در جهان است و در اینجا، طیف عظیمی از جاذبه ها از جمله ترن هوایی، چرخ و فلک، تئاتر عروسک خیمه شب بازی، رستوران ها، کافه ها، باغ ها، غرفه مواد غذایی و حتی سالن کنسرت سبک مور را پیدا می کنید.
تیوولی که در سراسر جهان شناخته شده است، در فیلم های متعددی ظاهر شده است و یک نماد واقعی از شهر است. در شب، نمایش آتش بازی آسمان را روشن می کند و در زمستان، باغ با چراغ هایی برای فصل کریسمس تزئین می شود، در طول تابستان هم می توانید به کنسرت های راک رایگان در شب های جمعه بروید.

باغ های تیوولی

۲- کاخ کریستینسبرگ، کپنهاگ (christiansborg palace)

در جزیره کوچک اسلات شولمن در مرکز کپنهاگ، صندلی دانمارکی دولت را پیدا می کنید. کریستینسبرگ با مباهات به تاریخ بیش از ۸۰۰ ساله اش، پایه قدرت پادشاهی دانمارک و در حال حاضر مقر مجلس شورا، دفتر نخست وزیر و دیوان عالی کشور است. چند قسمت آن هنوز توسط خانواده سلطنتی استفاده می شود و بسیاری از این مکان ها برای عموم آزاد است. اسقف آبسالون در سال ۱۱۶۷ استحکامات شهر را در این مکان ساخته بود و بازدید کنندگان هنوز هم می توانند خرابه های قلعه اسقف را که در قرن ۱۴ نابود شد و همچنین قلعه قرون وسطی را ببینند.

کاخ کریستینسبرگ

۳- نیهاون، کپنهاگ (nyhavn Copenhagen)

نیهاون (نیو هاربر)، ستاره تصاویر و کارت پستال های بی شمار شهر، یک محل عالی برای قدم زدن و یا گرفتن تکه ای از فرهنگ کافه ای کپنهاگ است. نیهاون واقع در قسمت عقبی کاخ امیلینبرگ، با خانه های چند رنگ آن، رستوران ها و کشتی های بلند (که برخی از آنها موزه هستند) در اسکله حیات جدیدی یافته است. حالا نیهاون منطقه ای جذاب و جلب کننده اصلی گردشگران و مردم محلی به طور یکسان است. اگر شما ماجراجویی را دوست دارید، می توانید از اینجا یک هیدروفویل به سوئد بگیرید و یا یک کروز بندری دلپذیر را برای دیدن مناظر انتخاب کنید.

نیهاون
موزه آنه فرانک در آمستردام، موزه ای که در گذشته مخفیگاه بود!
موزه آنه فرانک در آمستردام، موزه ای که در گذشته مخفیگاه بود!
جنگل سنگ؛ جاذبه ی عجیبی در بلغارستان
جنگل سنگ؛ جاذبه ی عجیبی در بلغارستان
سریلانکا در ۵ سلفی!
سریلانکا در ۵ سلفی!
ساحل مویزنبرگ | منطقه ای محبوب برای موج سواران
ساحل مویزنبرگ | منطقه ای محبوب برای موج سواران