مکان هایی که به دروازه ای به دنیای دیگر معروف می باشند

مکان هایی به نام دروازه ای به دنیای دیگر 

ما در جهانی پر از داستان ها و اسطوره های عجیب و پر رمز و راز زندگی می کنیم. برخی از این داستان ها چیزی بیش از اثر تخیل انسانی نیستند در حالی که برخی دیگر بر اساس تلاش های خلاقانه بشریت برای تشخیص چیزهایی است که فراتر از دانش و درک افراد در زمانی خاص می باشند. البته مواردی نیز هستند که به طور کامل حقیقت ندارند. با توجه به طبیعت کنجکاو بودن ما انسان ها و در نظر گرفتن امکاناتی که در اختیار داریم با این حال نیز برخی از این اسطوره ها و افسانه ها را کاملا باور نکردنی می دانیم زیرا در غیر این صورت غیر قابل انکار می باشد. از آنجایی که ما می توانیم در مورد هر چیزی حدس و گمان داشته باشیم، در این مطلب نیز می خواهیم حدس و گمان های باقی مانده در مورد برخی از تصورات مردمی که در جوامع علمی نیز مطرح می باشند را بررسی نماییم و تنها منتظر شواهدی تجربی هستیم تا بتوان این گمانه زنی ها را تایید نمود. این مطلب به این فرضیه اشاره می کند که دروازه ای به دنیای دیگر در سیاره ما وجود داشته که به صورت بالقوه می تواند به سایر جهان ها دسترسی داشته باشد. پس با الی گشت همراه باشید تا با یکدیگر این موضوع را بیشتر بررسی نماییم.

دروازه ای به دنیای دیگر
مطالب مرتبط:
از عجیب ترین قبیله آفریقایی یعنی قبیله سورما اتیوپی دیدن کنید!
داستان عجیب ایستگاه متروی شبح دار مادرید!
۷ مورد از عجیب ترین اسرار هندوستان که هنوز هیچ پاسخی برای آن ها وجود ندارد!

گفت و گوهای گسترده و بحث در مورد اینکه آیا چیزهایی همانند دنیاهای موازی و یا ابعاد دیگری از کره زمین و یا دروازه ای به دنیای دیگر در سراسر جهان وجود داشته باشند چیزی نیست که اخیرا در مورد آن صحبت شده باشد. ایده های جهان های موازی و انواع مختلفی از دنیاها توسط درخشان ترین ذهن های گذشتگان باستانی ما به وجود آمده و همچنین در برخی از موارد مذهبی در جهان نیز می توانید اشاراتی به آن را ببینید. اما در دوران مدرن امروزی بسیاری از انسان ها رفته اند تا بتوانند مناطقی را در کره زمین پیدا کنند که به عنوان دریچه های پنهانی و دروازه ای به دنیای دیگر باشند. شاید این گذرگاه ها اجازه دسترسی به جهان های موازی را به انسان ها می دهند.

دروازه ای به دنیای دیگر

ابو قراب | ABU GHURAB

ابوقراب در جنوب شهر قاهره در مصر و در فلات صحرای مصر، در غرب طویل ترین رودخانه جهان یا همان رود نیل قرار گرفته است. ابو قراب یا در اصطلاح لانه کلاغ یک سایت باستان شناسی است که شامل عبادتگاه هایی از زمان فرعونیان Nyuserre Ini و Userkaf می باشد. هر دو آن ها در قرن ۲۱ پیش از میلاد و در دوران پادشاهی مصر قدیم ساخته شده است. این سایت به عنوان یکی از ارزشمندترین گنجینه های باستانی مصر شناخته شده و قطعا یکی از شگفت انگیزترین مکان های باستان شناسی در کره زمین می باشد. اما بیشتر از این برچسب های شکوهمند برای این ناحیه، بعضی از این مردم نیز معتقدند که این سایت یک یکی از قدیمی ترین گذرگاه هایی است که در سراسر جهان وجود دارد. در محلی در ابوقراب یک محلی باستانی ساخته شده از سنگ مرمر ساخته شده است. سنگ های مرمر جزء سنگ های قیمتی می باشد که توسط مصری های باستانی به عنوان سنگ گرانبهای خدای خورشید مورد استفاده قرار می گرفته است و به نظر می رسد با ارتعاشات زمین هماهنگ باشد. به همین دلیل اعتقاد بر این است که سایت ابوقراب به منظور ارتقاء آگاهی معنوی مردم در آن زمان ساخته شده و موجب می شده است که آن ها بتوانند با انرژی های مقدس در جهان همانند Neters ارتباط برقرار کنند. در مورد ایده برقراری ارتباط با Neters از طریق ارتعاشات جالب است بدانید که بسیار شبیه به افسانه های شفاهی آمریکایی های بومی چروکی است که از اندیشه های بدون فرم سخن می گفته اند که می توان از طریقه امواج صوتی از زمین به ستاره Pleiades سفر کرد. به علاوه تمام این موارد تکنولوژی مورد استفاده در ساخت این سایت بسیار پیشرفته بوده و تعجب آور نیست که مصریان از آن به عنوان گإرگاهی به جهان موازی و دروازه ای به دنیای دیگر نام ببرند.

دروازه ابوقراب

سدونا ورتکس | SEDONA VORTEXES

سدونا شهری واقع در شمال دره Verde در ایالت آریزونای آمریکا می باشد. یک نقطه ای از آن توسط قبایل بومی آمریکا به عنوان Nawanda شناخته می شود که در داستان های خود به شهری مقدس شهرت یافته است. اعتقاد مردم بومی این منطقه بر این است که سنگ های قرمز در بیابان های این شهر از نظر معنوی متجلی شده و میزان زیادی از گرداب های معنوی در این منطقه وجود دارد. به اعتقاد بومیان این گرداب های معنوی در نقطه ای با شدت متمرکز بوده و از سطح زمین به سمت بالا می رود و آن ها به عنوان گذرگاه هایی برای موجودات آسمانی و همچنین روح زمین شناخته می شود. برای کسانی که به وجود این گرداب ها اعتقاد دارند ایستادن روی این زمین ها گویی ارتعاشاتی را احساس می کنند و احساس سوزن شدن روی پوستشان را دارند به خصوص این احساس در ناحیه گردن و شانه شدیدتر می باشد. طرفداران عصر جدید بر این باور هستند که منطقه سدونا دارای نقاط قوت و گرداب های فراوانی است و همچنین کوه های آریزونا به عنوان درگاهی به دنیای دیگر شناخته می شود به همین دلیل این مکان مقصدی بسیار خوب برای کسانی هستند که به این موارد اعتقاد داشته و یا به دنبال تحقیق روی دروازه ای به دنیای دیگر می باشند.

دروازه سدونا ورتکس

دروازه بهشت

در سال ۱۹۹۶ راهنمای محلی Jose Luis Delgado Mamani به طور تصادفی یک سایت باستانی در مجاورت دریاچه تیتاکاکا و در نزدیکی منطقه پر جمعیت Hayu Brand در پرو را کشف کرد در حالی که او در آن منطقه در حال انجام کار خود ش بود. این منطقه به وسیله بومیان محلی به شهر بهشتیان معروف شده است و برای آن ها مورد احترام می باشد و محققان نیز معتقد هستند که در زیر این سطح چندین بنای تاریخی وجود خواهد داشت که می توان کشف کرد. یکی از موارد ویژه ای که Mamani در این منطقه مقدس پیدا کرد حکاکی های غول پیکری بود که همانند درب روی چهره کوه های Hayu Marca ایجاد شده و به نام Puerta de Hayu Marca شناخته می شد که در ترجمه زبان انگلیسی به نام دروازه بهشت خوانده می شود. این دروازه غول آسا ۷ متر طول و ۷ متر عرض داشته و درب کوچکی در مرکز آن قرار گرفته که تنها ۲ متر ارتفاع دارد. با توجه به افسانه های بومی آمریکای جنوبی Puerta de Hayu Marca دروازه ای به بهشت است و مرگ و میرهای قهرمانه را برای ورود به بهشت از آن درب کوچک عبور می داده اند. در نتیجه با عبور از این درب این قهرمانان جاودانگی پیدا کرده و برای همیشه در بهشت زندگی می کنند. اما دروازه بزرگتر از سوی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و محلی برای عبور مردمان از بهشت به سرزمین مادری آن ها بوده است. افسانه دیگری نیز وجود دارد که به داستان Aramu Maru مربوط شده و از زبان کشیش Seven Rays گفته می شود. همانطور که داستان پیش می رود Aramu Maru در قرن شانزدهم از عبادتگاه فرار کرده تا همراه اسپانیایی ها وارد پرو شود. او به کوه های Hayu Marca رفته تا در حین انجام مراسم مذهبی درب کوچکتر یا همان درب بهشت را باز کند. نور آبی رنگی از داخل تونل تابیده شده و Amaru Maru به داخل آن را سپس او دیگر هرگز دیده نشد و گفته می شود که او به بهشت سفر کرده است و از دروازه ای به دنیای دیگر عبور کرده است.

دروازه بهشت

آرایش سنگ های باستانی | ANCIENT STONE ARRANGEMENT

در سال ۲۰۰۷ در حالی که دانشمندان به دنبال بررسی خرابی های قایق های قدیمی بودند ساختاری سنگی را همانند استون هنج در انگلستان اما در دریاچه میشیگان یافتند. این سازه های سنگی در نزدیکی شهر Transverse در ایالت میشیگان در ایالات متحده واقه شده است. این ساختارها توسط Mark Holly استاد باستان شناسی زیر آب در دانشگاه شمال غربی میشیگان کشف شد که او اعتقاد دارد این ساختار بیش از ۹ هزار سال قدمت دارد. یکی دیگر از جزییات جالبی که باستان شناسان کشف کرده اند این است که یکی از این سنگ ها دارای کنده کاری با شکل mastodon می باشد که موجودی شبیه فیل بوده و در حدود ۱۰ هزار سال پیش منقرض شده است. محل دقیق این ساختارهای سنگی که توسط محققان باستان شناسی با توجه به قبایل بومی آمریکا کشف شده اند را می خواهد به دلیل ازدیاد افرادی که از این منطقه بازدید می کنند محدود کنند. اگرچه سن دقیق و باستان شناسی این سایت هنوز نیز مورد بحث جوامع علمی قرار دارد اما برخی از مردم اعتقاد دارند که ارایش باستانی این سنگ ها می تواند به عنوان دروازه ای به دنیای موازی باشد زیرا این منطقه نیز به عنوان ناحیه ای که قایق ها و کشتی ها در آن ناپدید می شوند شناخته می شود. بعضی از قایق ها همراه خدمه آن از بین رفته اند در حالی که برخی دیگر تنها در روی آب شناور شده اند با این حال مردم روی آن بدون هیچ دلیل شناخته شده ای از بین رفته اند و شاید از طریق دروازه ای به دنیای دیگر انتقال یافته اند.

آرایش سنگ های باستانی

ممکن است ما در این مطلب تنها تعدادی از این مکان هایی که به عنوان دروازه های دنیای دیگر شهرت یافته اند را به شما معرفی کرده باشیم اما آیا واقعا حقیقت چنین است؟ آیا واقعا دروازه ای و دنیای موازی دیگری وجود دارد؟ آیا تنها همین موارد هستند یا می توانند هر جای دیگری همچون داخل خانه خود شما هم باشند؟ آیا اگر واقعا دروازه هایی برای دنیای دیگر وجود داشته باشند شما جرات آن را خواهید داشت که از آن عبور نمایید؟ (ترجمه مطلب با کمی دخل و تصرف می باشد)

در سفر به بارسلون چه نکاتی اهمیت می یابد؟
در سفر به بارسلون چه نکاتی اهمیت می یابد؟
بهشت واقعی اینجاست؛ تونل عشق اوکراین!
بهشت واقعی اینجاست؛ تونل عشق اوکراین!
قلعه روملی حصار استانبول، یادگاری از شکوه امپراتوری عثمانی
قلعه روملی حصار استانبول، یادگاری از شکوه امپراتوری عثمانی
بهترین زمان برای سفر به تایلند
بهترین زمان برای سفر به تایلند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code