بلیط هواپیما

راز دریاچه ای در ژاپن که هیپنوتیزمتان می کند + تصاویر

دریاچه مونت در ژاپن (Monet)

وقتی قصد سفر به یک کشور خارجی را می کنیم، سعی می کنیم تا از شناخته شده ترین و معروف ترین جاذبه های گردشگری آن که در تمام وبسایت ها و کتابچه های راهنما آمده است دیدن کنیم. اما اگر دوست دارید خاص تر رفتار کنید و جزییات بین تر باشید و تا حالا هم از کشورهای مشهور دنیا دیدن کرده اید، توجه شما را به این نقطه ی کوچک و حیرت آور از کره ی خاکی جلب می کنیم! جایی به نام دریاچه مونت که در کشور ژاپن قرار دارد و واقعا ارزش سفر را دارد. با الی گشت باشید و از این شگفتی طبیعت بیشتر بدانید:

دریاچه مونت در ژاپن
مطالب مرتبط:
این شهر در ژاپن با دود کار می کند!
در این روستای ژاپنی، فقط عروسک ها زنده اند!

تا آن جا که متوجه شده ایم داستان از سال ۲۰۱۵ شروع شد زمانی که تعدادی از عکس های این دریاچه ی شگفت انگیز در رسانه های اجتماعی منتشر شد و مردم خیلی زود مجذوب تصاویری شدند که از این دریاچه پخش شد و کم کم سفر به این منطقه از ژاپن بیشتر و بیشتر شد.

جایی در میان کوه های Gifu در ژاپن جاذبه ای کوچک و بی نهایت زیبا نهفته است که تجسم یک بهشت کوچک بر روی زمین  است. دریاچه و تالابی کوچک با خارق العاده ترین، رنگارنگ ترین و حیرت آورترین ماهی ها و موجودات آبزی ای که می توانید تصور کنید، تالابی که پر از نیلوفرهای آبی است. با دیدن دریاچه مونت در ژاپن فکر می کنید که دارید خواب می بینید و یا در رویا  هستید اما مطمئن باشید چیزی که در جلوی رویتان قرار می گیرد کاملا واقعی است؛ آب شفاف نیلی رنگ، نیلوفرهای آبی و ماهی های کوچک و بزرگ رنگارنگی که در آب های آن جولان می دهند. روی این دریاچه هم یک پل قوس دار چوبی وجود دارد، که اگر از هر زاویه ای از این دریاچه عکس بگیرید مثل یک شاهکار هنری و نقاشی های نقاشان بزرگ خواهد شد.

عکس های دریاچه مونت در ژاپن

اگر چه مردم محلی و گردشگران این دریاچه را به اسم دریاچه ی مونت می شناسند اما واقعیت این است که این دریاچه به اندازه ای کوچک است که هیچ اسم رسمی ای ندارد و به «دریاچه بدون اسم در گیف» هم شناخته می شود. وقتی که آب و هوای منطقه خوب باشد و آسمان آفتابی باشد، آب این دریاچه بسیار شفاف می شود و بهترین زمان برای بازدید از دریاچه مونت در ژاپن است چرا که همه ی اجزای آن از گیاهان آبزی و جلبک ها گرفته تا هر آنچه که در زیر آب زیست می کند با جزییات کامل مشخص می شود.

دریاچه مونت

آب این دریاچه به اندازه ای شفاف است که ماهی های رنگارنگی که در آن هستند انگار در هوا می چرخند و می گردند! فصل پاییز این دریاچه هم زیبایی های خود را دارد، نسیم ملایم و خوشایندی برگ های زرد و اخرایی رنگ درختان اطراف را میان هوا و زمین می چرخانند و کل منطقه را به یک تصویر روشن و واضح تبدیل می کنند. تصاویر شگفت انگیز دریاچه مونت در ژاپن را ببینید…

دریاچه مونت ژاپن
تالاب مونت
لذت و آرامش را در بهترین سواحل هند تجربه کنید
لذت و آرامش را در بهترین سواحل هند تجربه کنید
این ساحل در هاوایی پر از زباله های پلاستیکی است
این ساحل در هاوایی پر از زباله های پلاستیکی است
از این ۶ دریاچه بمبئی دیدن کنید
از این ۶ دریاچه بمبئی دیدن کنید
معرفی آبشار نوژیان در خرم آباد
معرفی آبشار نوژیان در خرم آباد

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code