alexaa

در این رستوران های ژاپن ، وارد دنیایی دیگر شوید!

فهرست رستوران های شهر توکیو، پایان ناپذیر است، در این شهر در ژاپن رستوران های مختلفی از رستوران های سطح بالا و دارای ستاره میشلین (Michelin) تا رستوران های کوچک و البته با کیفیت وجود دارد. قدرت انتخاب در بین رستوران های این شهر گیج کننده و بسیار زیاد است و از این نظر می توان توکیو را بهشت عاشقان غذا دانست. مهم نیست شما گرسنه بوده یا در جستجوی یک غذای عادی یا فوق العاده سطح بالا باشید، توکیو می تواند هر سلیقه ای را راضی نگه دارد. اگر در جست وجوی بهترین سوشی ها هستید، اگر می خواهید با کیفیت ترین همبرگرهای ممکن را نوش جان کنید؛ همه در توکیو امکان پذیر است و تنها باید کمی صبور بوده و خوب جست وجو کنید. در توکیو شما می توانید کنجکاوی خود را از نظر وجود رستوران های عجیب اقناع کرده و از انواع رستوران های انحصاری یا رستوران هایی با موضوعات با مزه و عجیب دیدن کنید. در شهر توکیو برخی از جالب ترین رستوران های جهان قرار دارد که در این فهرست به آن ها اشاره می کنیم ، پس در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
رستوران های رویایی در دبی
مهمترین نکات رستوران گردی در کره جنوبی
رستوران نینجاها

۱- رستوران نینجاها- Ninja Akasaka, Chiyoda

در این رستوران عجیب شما می توانید آدم های عجیب و البته مشهور را مشاهده کنید. دو نفر از سرشناس ترین مشتریان این رستوران لیدی گاکا و استفن اسپیلبرگ هستند. تنها تصور کنید این افراد در رستورانی با موضوع نینجاها حاضر شده اند! نمای بیرونی این رستوران شبیه به یک مرکز مخفی بوده و دارای درهای سیاهی است که هیچ چیزی از داخل را به شما نشان نمی دهد. پس از این در ورودی شما وارد راهرویی پوشیده از پنل های سیاه شده و از چند پله عبور خواهید کرد، سپس یک نفر با لباس سیاه ویژه نینجاهای ژاپنی در برابر شما ظاهر شده و از طریق یک در مخفی وارد مسیری می شوید که شبیه بازی های هزار تو یا لابیرنت است که در نهایت به دهکده نینجاها (Ninja Village) منتهی می شود. فضای این رستوران شبیه یک قلعه مخفی نظامی بوده و یک آبشار در داخل آن تعبیه شده و اتاق های نیمه خصوصی به سبک ژاپنی برای پذیرایی از مشتریان در آن وجود دارد. در این رستوران شما می توانید انواع غذاهای ژاپنی، چینی یا فرانسوی را سفارش داده و اطمینان داشته باشید سرآشپزهایی با تجربه بین المللی و بسیار سطح بالا؛ غذاهای شما را آماده خواهند کرد. سبک پذیرایی نیز به سبک نینجاها بوده و شما با وسایل آنتیک و عجیب آن ها سرگرم خواهید شد.

رستوران توکیو

۲- Aronia de Takazawa, Minato

رستوران Aronia de Takazawa, Minato را می توان محلی برای شکموها دانست که همواره در آن حضور داشته و معمولا برای صرف غذا نمی نشینند. سرآشپز این رستوران Takazawa نام داشته و قوانین سفت و سختی برای آن وضع کرده است که از آن جمله می توان به وجود تنها دو میز و آشپزخانه ای که تماما از جنس استیل ساخته شده، اشاره کرد. در حقیقت میزان سخت گیری در این رستوران بسیار زیاد بوده و می تواند شما را شیفته خود کند و شاید عجیب باشد که برای رزرو جا در این رستوران باید از ۶ ماه قبل اقدام کنید، همه موارد فوق به کنار، وقتی شما بشقاب غذایتان را دریافت می کنید، طعمی واقعا دوست داشتنی و فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد. این رستوران فاقد تابلو معرفی بوده و تنها نام Aronia de Takazawa روی دستگیره های آن حک شده است. سر آشپز یوشیاکی تاکازاوا (Yoshiaki Takazawa)یک آشپز فوق حرفه ای بوده و به همین دلیل باید از مدت ها قبل نسبت به رزرو جا در این محل اقدام کرد.  غذاهای تهیه شده در این رستوران بسیار حساس، دارای نما و ظاهری کاملا روشن و با طعمی عالی بوده و چای سنتی ژاپنی نیز سرو می شود. آکیکو؛ همسر سرآشپز یوشیاکی تاکازاوا نقش دستیار وی را بر عهده داشته و شما از طعم مطبوع غذاهای تهیه شده توسط این دو فرد حرفه ای گیج خواهید شد. غذای ارائه شده شامل ده غذای مختلف است که به نوبت به شما ارائه شده و شما قطعا طعم ها و مزه های متفاوت و کاملا جدیدی را تجربه خواهید کرد.

رستوران آبی لوکسیس

۳- رستوران آبی لوکسیس ؛ Shibuya (LUXIS Aqua Restaurant)

یک آکواریوم بزرگ و لوسترهای مجلل و عظیم را می توان اصلی ترین ویژگی های رستوران لوکسیس در منطقه شیبویا شهر توکیو دانست. این رستوران به دلیل مجلل و لوکس بودن دارای شهرت زیادی است و در آن محوطه هایی به شکل ابیسو (Ebisu) یکی از شخصیت های اسطوره ای و افسانه ای ژاپن و همچنین یکی از شخصیت های داستان کمیک مشهور ناروتو طراحی شده و بیشتر افراد ثروتمند و خاصی به عنوان مشتری به این رستوران مراجعه می کنند. صندلی های تعبیه شده برای این رستوران بسیار راحت و بزرگ بوده و شیک و بر اساس مد روز هستند اما همچنان اصلی ترین جاذبه رستوران لوکسیس، آکواریوم بزرگ آن است که در آن گونه های مختلفی از آبزیان از جمله ماهی های استوایی و انواع لاکپشت زندگی می کنند. سالن اصلی این رستوران دارای یک طاق هلالی زیبا است و بسیاری از مشتری های این رستوران برای گپ زدن و گذراندن ساعاتی به ویژه در زمان پس از غروب آفتاب و شب به این محل مراجعه می کنند. به طور کلی لوکسیس علاوه بر منوی گسترده و متنوع خود، فضای ایده آلی برای استراحت، تفریح و تمدد اعصاب محسوب می شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد