رستوران های رویایی در دبی

رستوران هایی با چشم اندازهای فوق العاده در دبی

بلندترین ساختمان جهان و بلندترین هتل دنیا در دبی قرار دارد پس جای تعجب نیست که دورنمای شهری چاشنی بهترین رستوران های این شهر بشود. این شهر پر زرق و برق، رستوران های مجلل بلندی دارد که می توانید در آنجا غذا بخورید و از چشم انداز پانارومایی هم لذت ببرید. فقط این را بگوییم که ارتفاع زیاد این رستوران ها و قیمت های فضایی آن ها ممکن است باعث سرگیجه تان شود. با الی گشت همراه باشید تا با رستوران هایی با چشم انداز زیبا در این شهر آشنا شوید.

مطالب مرتبط:
آشنایی با ۵ رستوران متفاوت دبی
رستوران های دبی

شام خوردن در آسمان

یک جرثقیل بگیرید، آن را در کنار یکی از هتل های مجلل دبی پارک کنید، به این جرثقیل اتاقکی وصل کنید بر روی آن سوار شده و بالا بروید حالا می توانید بر روی آسمان شام بخورید! این رستوران های منحصربفرد ۱۰ سال پیش در آلمان و بلژیک راه اندازی شد و قرار بوده که از ژانویه ۲۰۱۷ در دبی هم افتتاح شود. هزینه شام بر روی این جرثقیل ها ۱۹۰ دلار می شود.

شام در آسمان

رستوران ۴۰ کونگ ؛ هتل اچ دبی

در طبقه ۴۰ ام هتل اچ که در خیابان معروف شیخ زاید قرار دارد رستورانی است که در آن غذاهای بین المللی با مزه آسیایی سرو می شود و چشم انداز فوق العاده ای از داون توان دبی دارد. این رستوران تا ساعت ۳ صبح باز است و بیشتر وقت ها شلوغ است.

رستوران پرایم ۶۸ ؛ هتل جی دبلیو ماریوت مارکوئیز

این رستوران در طبقه ۶۸ ام هتل جی دبلیو قرار دارد، در این رستوران استیک های بسیار خوشمزه سرو می شود و چشم انداز زیبای شهری دبی از بالای این رستوران آن را به مکانی خاص تبدیل کرده است. برای این رستوران گوشت مخصوص بهترین نسل گاوها از مزرعه های جهان آورده می شود. غذاخوری شخصی این رستوران گنجایش ۱۲ نفر را دارد.

رستوران اتمسفر؛ برج خلیفه

چون برج خلیفه بلندترین برج جهان است پس رستورانی که در آن وجود دارد هم باید بلندترین باشد . این رستوران در طبقه ۱۲۲ این برج در ارتفاع ۴۱۱ متری از زمین است و با دکور قرمز رنگ و پنجره های بزرگ هزینه بزرگی هم دارد! برای رسیدن به این رستوران از آسانسور شیشه ای برج خلیفه بالا می روید و همزمان برخ خلیفه را هم می بینید. در این رستوران میز و صندلی ها در جلوی پنجره های شیشه ای گذاشته شده اند تا بتوانید در حین غذا خوردن همزمان این چشم انداز رویایی را هم داشته باشید، میزهایی که در کنار پنجره نیستند قیمت کمتری دارند.

رستوران اتمسفر

رستوران تومو؛ هتل رافلز

تومو رستورانی ژاپنی است که در بالای ساختمان هرمی شکل هتل رافلز قرار گرفته و چشم انداز زیبا از فستیوال سیتی و خیابان شیخ زاید دارد در این رستوران غذاها به شیوه خاص ژاپنی سرو می شود و قیمت غذاها هم مناسب می باشد. داخل این رستوران با چوب های تیره و میزو صندلی های کوچک دکوربندی شده اما برای داشتن چشم انداز باید بر روی صندلی های تراس نشست.

رستوران آلتا بادیا ؛ هتل جمیرا امارت تاور

این رستوران که در طبقه ۵۰ ام قرار دارد با رومیزی های سفید رنگ و صندلی های مشکی تضاد زیبایی را بوجود دارد و دراین رستوران غذاهای لوکس ایتالیایی سرو می شود. در روزهای خاصی از سال در منوی آن نوعی قارچ خوراکی سرو می شود که قیمت بسیار گرانی دارد، همچنین در این رستوران جگر چرب و خرچنگ دریایی هم سرو می شود و قیمت غذاهای اصلی از حدود ۲۵ دلار شروع می شود.

رستوران آلتا بادیا

منبع: edition.cnn.com

باشکوه ترین ساختمان های شهر اسپلیت در کرواسی
باشکوه ترین ساختمان های شهر اسپلیت در کرواسی
آشنایی با ۸ پل معروف و نمادین جهان
آشنایی با ۸ پل معروف و نمادین جهان
سن پترزبورگ از نمایی دیگر + ویدئو
سن پترزبورگ از نمایی دیگر + ویدئو
تعطیلاتی به یاد ماندنی در کارپاتوس یونان
تعطیلاتی به یاد ماندنی در کارپاتوس یونان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code