بلیط هواپیما

در سفر به اروپا کجا غذا بخوریم؟

بهترین رستوران های اروپا

یکی از مهمترین ارکان هر سفری تجربه رستوران ها و غذاهای کشور مقصد است. در اینجا فهرستی از بهترین رستوران های اروپا را که گردشگران این قاره پیشنهاد داده اند، معرفی می کنیم. با الی گشت همراه بشید:

مطالب مرتبط:
معرفی ۷ رستوران برتر فرودگاهی
سفر به اروپا، آن هم آسان و بی دردسر!
les Quinze

آمستردام

برگر بار(Burger Bar)، واقع در خیابان Kolksteeg پلاک ۲_ اینجا بهترین برگر فروشی در آمستردام (شاید اروپا)، با تاپینگ های مختلف، پیراشکی ها و سیب زمینی های خوشمزه است.

وب سایت:  www.burger-bar.nl

پنکیک ها!(Pancakes) واقع در خیابانBerenstraat ، پلاک ۳۸_  پنکیک های سنتی هلندی با تاپینگ های مختلف.  اینجا کوچک است و بهتر است در ساعات اصلی غذا نروید چون ممکن مدت زمان زیادی معطل شوید.

وب سایت :  www.pancakesamsterdam.com

بارسلونا

 لس کویینز نیتس ( Les Quinze Nits)، واقع در خیابان پلازا رئال پلاک ۶_ یک غذای عالی با قیمت مناسب را در پلازا رئال تجربه خواهید کرد. کمی توریستی است، اما مردم محلی هم به این رستوران می آیند. برای ناهار به آنجا بروید، چون صف شام اینجا بسیار شلوغ است.

وب سایت: www.lesquinzenits.com

لافوندا ( La Fonda)، واقع در خیابان Escudellers  پلاک ۱۰ _ غذای خوب و کافی نزدیک پلازا رئال. حجم غذاها زیاد است و دکور زیبا و نوشیدنی های بسیار خوبی دارد.

وب سایت: www.lafonda-restaurant.com

 

رستوران ( Pinotxo) ، واقع در خیابانLa Boqueria _ این غرفه کوچک که در مسیر اغذیه فروشی های بازار قرار دارد، همیشه شلوغ است و یکی از مشهورترین تاپاس های این منطقه را درست می کند. من در یک تور غذاخوری به اینجا سر زدم وغذایش خوشمزه بود. سالاد لوبیا را امتحان کنید.

وب سایت:  www.pinotxobar.com

lardoise

 بلغارستان

هپی سوشی (Happy sushi)،  یک رستوران سوشی زنجیره ای است که در سراسر بلغارستان شعبه دارد. سوشی ها بسیار با کیفیت، با حجم زیاد و قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کند.

وب سایت: www. happysushi.bg

لُس(Los)، یونان

رستوران نِست (The Nest) در روستای خورا (Chora)، بهترین غذاهای یونانی این جزیره را دارد. سوپ خوشمزه اینجا بسیار سرحال تان می کند.

Kyiv

,رستوران (Puzata Khata) واقع در خیابان Baseina  پلاک۲ _ اینجا یک غذاخوری شبیه کافه تریاست که غذاهایش ارزان و خوشمزه است و برای یک غذای خوشمزه لازم نیست پول زیادی خرج کنید. وب سایت: www.puzatahata.com.ua 

پاریس

 رستوران (L’Ardoise Gourmande) واقع در خیابان  Rue de Belzunce پلاک ۱۲_ این رستوران که در یک منطقه دور پرت قرار گرفته است و چند بلوک با Gare du Nord  فاصله دارد، غذاهای سنتی فرانسوی را همراه مقدار قابل توجهی نوشیدنی سرو می کند. منوی غذایی بسیار خوبی دارند. ماهی و همه غذاها را بسیار خوب درست می کنند.

وب سایت: www.ardoisegourmande.com

رستوران (Jeanne A) واقع در خیابان  Rue Jean-Pierre Timbaud پلاک ۴۲_این اغذیه فروشی در یک فروشگاه خواربار و نوشیدنی قرار دارد. منوی سلف سرویس آن ۳۰ یورو است که شامل پیش غذا و غذای اصلی است. گوشت بره و اردک معروف اینجا را حتماً امتحان کنید.

وب سایت :  www.jeanne-a-comestibles.com

رم

رستوران (Hamasei)، واقع درخیابان Via della Mercede، پلاک ۳۵ _  بهترین سوشی در رم  را سرو می کند.

وب سایت : www.roma-hamasei.com

رستوران توسکانو (Al Vero Girarrosto Toscano)  واقع در خیابان Via Campania  پلاک ۲۹_  در اینجا غذاهای سنتی توسکانی را سرو می کنند و آنتیپاستو (یک نوع پیش غذا) خوشمزه آنها معروف است. انواع غذاهای مختلف ، با حجم مناسب و نوشیدنی عالی. اینجا رستوران گرانی است.

معرفی انواع قطار در اروپا
معرفی انواع قطار در اروپا
باغ، آن هم از نوع اروپایی!
باغ، آن هم از نوع اروپایی!
این شهرهای اروپایی به طرز عجیبی ارزان اند!
این شهرهای اروپایی به طرز عجیبی ارزان اند!
بهترین شهرهای اروپا برای سفر در سال ۲۰۲۰
بهترین شهرهای اروپا برای سفر در سال ۲۰۲۰