در مسکو از کجا سوغاتی بخریم؟

بهترین مراکز خرید سوغاتی در مسکو

اگر برای تفریح و گردش، تور مسکو را انتخاب کرده اید و یا برای یک سفر کاری به مسکو رفته اید و وقت کمی برای خرید سوغاتی هایی برای عزیزانتان دارید، نگران نباشید. در جای جای این شهر حیرت آور، مراکزی وجود دارد که می توانید در آنها در کمترین زمان و خیلی راحت و سریع، خرید دلخواهتان را انجام دهید و هدیه ی دوست داشتنی به عنوان یادگاری از این شهر برای خانواده و آشنایانتان خریداری کنید. با الی گشت باشید تا چند جای خوب مسکو را برای خرید سوغاتی بشناسید:

خیابان آربات (Arbat Street)

آربات مشهورترین خیابان مسکو است که در بخش تاریخی مسکو قرارگرفته است و مراکز خرید این خیابان، بخش جدایی ناپذیر هویت مسکو هستند. آربات قدیمی ترین خیابان مسکو است که هنوز هم مانند گذشته، هیاهوی و سرزندگی خود را نگه داشته است و اصلی ترین دلیل آن هم وجود فروشگاه های بسیار در آن است. در آربات هر چه که فکر کنید، پیدا می کنید از سوغاتی های ارزان قیمت در کیوسک های داخل خیابان گرفته تا مغازه های شیک و لوکس. خوبی خرید در آربات این است که اگر به آن بروید، می تواندی مطئمن باشید که  حداقل یک سوغاتی به درد بخور می توانید پیدا کنید.

آدرس: Old Arbat Street, 10 min walk from the Kremlin Main Entrance

ساعت کار فروشگاه ها: همه روز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹ الی ۱۰ شب. بعضی از مغازه ها زودتر باز می شوند و دیرتر می بندند.

خیابان آربات

مغازه ی هنرهای دستی و عتیقه فروشی Izmailovo

مطالب مرتبط:
مراکز خرید مسکو | بهترین ها و معروف ترین ها
رمانتیک ترین مکان های مسکو را دیده اید؟+ تصویر

این مغازه در نزدیکی ایستگاه مترو  Partizanskaya قرار گرفته است و پیشنهاد می کنیم حتما در فهرست مراکز خریدتان در مسکو باشد، در واقع این مغازه، از بهترین مراکز خرید سوغاتی در مسکو محسوب می شود. اشیای قدیمی و عتیقه ی روسی، اشیا و کالاهای عجیب و غریب، نقاشی های بی نظیر، وسایل هنری دست ساز، کتاب، عروسک های متروشکا، سکه، لباس، کیف، مبلمان و بسیاری سایل دیگر در این مکان حیرت آور به فروش می رسد. در ضمن اگر در ساعت هایی که در فروشگاه اعلام می شود به آن مراجعه کنید، می توانید تخفیف های خیلی خوبی برای هدیه ی مورد نظرتان بگیرید.

آدرس: ۷۳, Izmailovskoye sh, Moscow. Nearest metro station: Partizanskaya (Dark Blue Line)

ساعت کار فروشگاه: این فروشگاه همه روزه باز است اما پیشنهاد می کنیم برای خرید راحت و خوب در آخر خفته ها به آن مراجعه کنید. این فروشگاه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعدازظهر باز است. یک قانون نانوشته ثابت کرده که بین ساعت ۱۰ صبح تا ۳ بعدازظهر می توانید بهترین خرید را داشته باشید.

مغازه ی هنرهای دستی و عتیقه فروشی Izmailovo

فروشگاه های هنری نزدیک خانه ی هنرمندان

۲ فروشگاه هنری در نزدیکی ایستگاه متروی Oktyabrksaya   قرار دارد که یکی در نزدیکی رودخانه ی مشهور مسکوا و دیگری در نزدیکی پارک گورکی قرار دارد که در هر دوی این فروشگاه ها می توانید کالاهای سنتی هنری روسیه  و وسایل متفاوتی از این شهر را ببینید.

آدرس: ۱۰, Krimsky Val, Moscow. Nearest metro stations: Oktyabrskaya or Park Kiltury.

ساعت کار فروشگاه ها: هر وی این مغازه ها هفت روز هفته باز هستند و از ساعت ۱۰ صبح تا ۶-۷ بعدازظهر فعالیت دارند.

بهترین مراکز خرید سوغاتی در مسکو
طولانی ترین خط راه آهن جهان کجاست؟
طولانی ترین خط راه آهن جهان کجاست؟
ناقوس تزار در مسکو، زنگی که هیچ وقت نواخته نشد!
ناقوس تزار در مسکو، زنگی که هیچ وقت نواخته نشد!
شهرهای کوچک با مناظر فوق العاده در روسیه
شهرهای کوچک با مناظر فوق العاده در روسیه
معرفی بهترین رستوران های خیابانی مسکو
معرفی بهترین رستوران های خیابانی مسکو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code