بلیط هواپیما

در ونکوور و توکیو ارزان و لوکس اقامت کنید

اقامت در هتل های لوکسی با هزینه های باورنکردنی

معرفی۲ هتل فوق العاده که می توان با کمتر از ۱۰۰ دلار در آن ها اقامت کرد. با کمی جست وجو شما می توانید این دسته از هتل های ارزان قیمت را با شرایط اقامتی عالی، امکانات مناسب و موقعیت دسترسی ایده آل پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که شما نباید به دلیل محدودیت بودجه خود در سفرهای تعطیلات، سفرهای کاری یا سفرهای خانوادگی در اتاق هایی فاقد شرایط مناسب و پائین تر از استانداردهای رایج، اقامت کنید.  در این جا، پیشنهادهای مناسبی برای اقامت در دو هتل در ونکور و توکیو با قیمت زیر ۱۰۰ دلار ارائه می شوند. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
اقامتی ارزان و لوکس در اروپا
با خاص‌ترین هتل‌های دنیا آشنا شوید
Century Plaza Hotel and Spa Vancouver

سنچری پلازا هتل ، ونکوور، کانادا (Century Plaza Hotel and Spa -Vancouver, B.C)

این هتل که مدیریت آن به صورت خانوادگی انجام می شود در مرکز شهر ونکوور قرار دارد. این هتل به دلیل ارائه خدمات عالی به مسافران خود دارای شهرت بوده و با دارا بودن یک مرکز تجاری – اداری، سالن کنفرانس و استخر سرپوشیده، محلی ایده آل برای خانواده ها و افرادی است که به منظور سفر تجاری به ونکوور سفر کرده اند. مرکز درمانی پوست هتل سنچری پلازا از زمان افتتاح این هتل در ۱۲ سال پیش تا امروز توانسته است بیش از ۵۰ جایزه مختلف را کسب کرده و به دلیل خدمات عالی ارائه شده در این محل، افراد سرشناسی مانند (Zac Effron)، (Elle McPherson) و (Gwyneth Paltrow) از مشتریان این مرکز محسوب می شوند. استخر شنای این هتل مجهز به سیستم ترکیب ازن با آب بوده و اتاق بخار ترکیبی با اوکالیپتوس محلی ایده آل برای استراحت و از بین بردن خستگی در آن ایجاد کرده است. این هتل همچنین دارای یک رستوران بسیار عالی است که به دلیل ارائه استیک های ایتالیائی بسیار خوشمزه، شهرت دارد. در این رستوران از گوشت محلی، سبزیجات و محصولات دریایی تازه استفاده شده و سرآشپز مشهور آن یعنی (Bruce Woods) این رستوران را به یکی از پرطرفدارترین رستوران های شهر تبدیل کرده است. کافی شاپ و کلوپ کمدی موسوم به (iconic comedy club) نیز امکانات این هتل را تکمیل می کنند.

Grand Nikko Tokyo Daiba

هتل گراند نیکو توکیو دایبا، توکیو، ژاپن (Grand Nikko Tokyo Daiba -Tokyo, Japan)

توکیو شهر گران و عجیبی است و در ان انواع اقامت گاه های ارزان قیمت حتی به شکل لوله های تو خالی یا خوابگاه های تنگ و تاریک زیردریایی های نظامی وجود دارد. اما در این شهر گزینه های دیگری نیز وجود داشته و یکی از بهترین این گزینه ها، هتل گرند نیکو است. این هتل را می توان اقامت گاهی ۵ ستاره محسوب کرد که در فاصله ۲۰ دقیق از فرودگاه بین المللی (Haneda) قرار داشته و تنها ۱۵ دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد. یک اتاق دو تخته عالی در این هتل کمتر از ۱۰۰ دلار قیمت داشته و این هتل دارای اتاق های مجهز به بالکن، نمایی زیبا به شهر توکیو، استخر، سالن بدنسازی، مرکز طب سوزنی ویک کلینیک اختصاصی است. مرکز بدنسازی هتل دارای تجهیزاتی بسیار عالی است و مربیان حرفه در ان استخدام هستند. در محوطه هتل تعداد زیادی فروشگاه وجود داشته و هشت رستوران در این هتل در حال فعالیت هستند که برخی از آن ها عبارتند از: رستوران سوشی، رستوران چینی، رستوران هندی.

سفری فراموش نشدنی به سرزمین ماجراجویی، بلغارستان
سفری فراموش نشدنی به سرزمین ماجراجویی، بلغارستان
این کشورها به خوش رفتاری معروفند
این کشورها به خوش رفتاری معروفند
سفر به اروپا، آن هم آسان و بی دردسر!
سفر به اروپا، آن هم آسان و بی دردسر!
راهنمای سفر به پلودیو
راهنمای سفر به پلودیو