دستاوردهای کاربردی تکنولوژی در سفر

تکنولوژی در سفر

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، عجیب و دور از دسترس نیست که قبل از این که کوله بار سفرمان را برای رفتن به هر جایی ببندیم، به این فکر بیفتیم که کدام یک از دستاوردهای تکنولوژی، به درد وضعیت فعلی ما می خورد. خوشبختانه راه های دسترسی به یک لیست مشخص و معین برای برطرف سازی این نیازها، برای ما مشخص و آسان است و سرعت بیشتری به روند انجام کارهای ما می دهد. با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم لیستی از این وسایل که هدایای تکنولوژی در سفر برای ما هستند را، مرور کنیم.

پاکت ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی جیبی

مطالب مرتبط:
مهمترین تاثیرات تکنولوژی در سفرهای هوایی
تکنولوژی در سفر همراه با گجت های مسافرتی

مهم نیست شما در کجای جهان هستید، آفریقا یا جنوب آسیا، با داشتن یکی از این پاکت های ماشین لباسشویی، هزینه های خود در سفر را مدیریت کنید. این پاکت ها که تکنولوژی در سفر هستند، به ماشین لباسشویی جیبی مشهور هستند، بسیار انعطاف پذیر و سبک وزن هستند و نه تنها برای کوله پشتی شما وزنی ندارند، بلکه به شما می کنند تا هر کجا که احساس کردی که به یک شستشو و پاکیزگی نیاز دارید، برای شما قابل  استفاده هستند. علاوه بر این که این کیسه ها وزنی ندارند، در هزینه ها و زمان شما نیز، صرفه جویی می شود. فقط با ۲ یا ۴ لیتر آب و پودر شستشو، درکمتر از ۱ دقیقه لباس هایتان را بشویید و پاکیزه تحویل بگیرید.

زیرانداز ساحلی

زیرانداز ساحلی

یکی از وسایلی که به گفته ی دوستداران گردش های ساحلی، انقلابی عظیم در وسایل مورد نیاز برای ساحل رفتن به راه انداخت. حتما تا به حا لدقت کرده اید که هر وقت از زیرانداز در سفرهای ساحلی خود و بر روی ساحل استفاده می کنید، روی آن پر از شن و ماسه می شود. این زیرانداز که بافت آن از نانو است، شن وماسه ای بر روی خودش جذب نمی کند و شما به راحتی می توانید بدون حضور ماسهه ا در حریم خصوصی خود از این زیر انازها استفاده کنید. امیدواریم که با استفاده ازاین زیر انداز سفر های ساحلی خوب ودلنشینی را تجربه کنید.

کیف هایی از جنس نانو مناسب سفر

کیف های ساحلی

کیف های ساحلی که بافت آن ها از نانو است، این امکان را به شما می دهد تا وسایل همراهتان از چسبیدن شن و ماسه و یا خیس شدن احتمالی و هرگونه کثیفی احتمالی دیگری در امان بمانند. در این کیف قسمت های مختلفی برای نگه داری وسایل مختلفی چون کیف پول، ظرف غذا، تلفن همراه، کتاب ،تبلت و وسایل همراه احتمالی دیگر، تعبیه شده است.

اتوی سفری

اتوی مسافرتی

این اتوی بسیار کوچک و سبک، یک موتور ۴۲۰ واتی و ۳ درجه ی مجزا برای تنظیم درجه ی حرارت دارد. این اتو در نوع خود کوچکترین نوع اتوهای مسافرتی دنیاست و اگر بخواهیم اندازه ی آن را به وسیله ای خارجی تشبیه کنیم، باید از موس کامپیوتر نام ببریم. این وسیله برای مسافران بسیار کاربردی است و در هر مکانی با هر نوع مسافرتی مطمئنا برای همه استفاده خواهد داشت و کمک بزرگی به حذف کردن چین و چروک های لباس شما در زمانی که کسی انتظارش را ندارد، می کند.

فلاسک و چراغ قوه

فلاسک های چراغ قوه دار

برای همه ی کسانی که سفر می کنند، مخصوصا کسانی که سفرهایی از جنس کوله گردی و ماجراجویی انجام می دهند، هم فلاسک آب داغ و هم چراغ قوه، وسایلی بسیار ضروری ویا حتی حیاتی محسوب ی شود. این وسیله، هر دوی این وسایل را در قالب یک وسیله در خود دارد. این فلاسک ها می توانند ۲ الی ۳ لیتر آب را در خود نگه دارند و علاوه بر دارا بودن یک چراغ قوه با لامپ های LED، یک قطب نما و یک درب بازکن هم، با خود همراه دارند. این وسیله به نظر یکی از وسایل ضروری و کم جا گیر  در وسایل مسافرت است و همراه داشتن آن به شما، توصیه می شود.

عینک دوربین دار

عینک های دوربین دار

شرکت اسنپ چت، اقدام به عرضه ی عینک هایی به بازار کرده است که در خلال سفر، این امکان را به شما می دهد که علاوه بر این که اشعه های آفتاب را برای شما دفع کند، از اوقات سفر شما، از قسمت هایی ککه می خواهید بدو این که به خودتان زحمت دوربین دست گرفتن را بگیرید، از همه جا فیلم برداری کند. تمام فیلم های ضبط شده ی شما به حافظه ی اسنپ چت شما که در آن حساب کاربری دارید، ذخیره می گردد. شما می توانید از فیلتره ای اسنپ چت نیز در تصویر برداری هایتان استفاده کنید. این عینک ها، همه ی برنامه های سیستم عامل موبایل مثل iPhone ویا Android را پشتیبانی می کند. همچنین قابلیت اتصال به کابل USB را نیز، دارد.  این دوربین ها در حال حاضر تا۱۰ ثانیه فیلمبرداری می کنند.

گرمکن کف پا

گرمکن های کف پا

برای سفرهای زمستانی شما، بهترین پیشنهاد استفاده از کفی هایی است که با طراحی سه بعدی، کاملا غالب و سایز کف پای شما طراحی شده اند و آنها را پوشش می دهند. این کفی ها مجهز به سیستم پیشرفته ی حرارتیو فشار هستند و با استفاده از کنترل از راه دور پاهای شما را گرم و خشک نگه می دارند. در این کفیها یک سیستم ترموستات و یک پوشش پارچه ای نانو مقاوم، پاهای شما در سفر در برابر سرما و آب و رطویت، محافظت می کند.

اینترنت همراه

اینترنت جیبی همراه

با استفاده از این وسیله کم حجم و کوچک، همه جا در سفرهای خود اینترنت داشته باشید و با دنیادر ارتباط باشید. این دستگاه با الهام گیری از مشکلاتی که در هنگام بروز طوفان های شنی اتفاق می افتد طراحی شده است و  در تنظیمات آن به این صورت برنامه نویسی شده است که در هر نقطه ای از کره ی زمین که امواج رادیویی و اینترنتی وجود دارد، این دستگاه کار کند. شما می توانید به کاربران دیگری که در اطراف شما هستند نیز، اجازه ی وصل شده به اینترنت همراهتان را بدهید.

جاکارتی

جا کارتی

این جا کارتی ،یک جاکارتی ساده نیست! این وسیله هم از کارت های اعتباری و شناسایی شما در برابر آسیب های احتمالی مراقبت می کند و هم می توان از آن به عنوان چاقو استفاده کرد! این کارت از جنس پلی پروپیلن است و برای کارهای پخت و پز در سفرهایی مثل سفر جاده ای و یا جنگلی شما بسیار کاررد دارد.

منبع:travelaway.me

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد