alexaa

دنبال ماجراجویی هستید؟! به این سفرها بروید

با این کارها لذت سفرتان را دوچندان کنید!

مهمترین جاذبه های هر سفری، تجربه ی کارهای جدید است تا شما را به دنیای دیگری ببرد و بتوانید از لحظه لحظه ی آن لذت ببرید. این کاریست که عشق سفر ها انجام می دهند. پس شما هم به جمع این افراد بپیوندید. این ماجراجویی ها برای شما خاطراتی میسازد که تا آخر به خوشی از آنها یاد می کنید. با الی گشت همراه باشید تا تعدادی از بهترین آنها را تجربه کنید.

چیانگ آشپزی

در چیانگ مای معرکه آشپزی کنید

مطالب مرتبط:
ماجراجویی دریایی در آکواریوم باتومی
۶ ماجراجویی بزرگ برای مسافران تنها

با استفاده از بعضی از غذاهای عالی خیابانی در جهان، می توانید به خاطر آمدن به چیانگ مای و خرج کردن هزینه کل سفر خود در چیزهایی، از تندترین سوپ یام تام گرفته تا جستجو برای پد کامل تایلندی، صرف کنید. اما شانس شما این است که می خواهید یاد بگیرید که چگونه خودتان این غذاهای خوشمزه را درست کنید. خوشبختانه، چیانگ مای چندین گزینه برای آشپزهای کنجکاوی دارد که به دنبال انتخاب مهارت های جدید آشپزی در مدارس مشخص شهر هستند.

به یک گائوچو (گاوچران) در پاتاگونیای آرژانتین تبدیل شوید

کلاس های سوارکاری دوران کودکی در مزارع خواب آلود را فراموش کنید. رقص بر روی یک اسب در پارک ملی هواپی دیدنی و جذاب آرژانتین در پاتاگونیا به معنی طی کردن کوه ها و رد شدن از رودخانه ها، همه در حین یادگیری چگونگی دور کردن گله گاوها در مراتع وسیع است.

عکاسی در سفر

عکاسی خود را در سیاحت اکتشافی پیشرفت بدهید

برای بسیاری از مردم، سیاحت اکتشافی آفریقا، سفری برای یک بار در طول عمر است که در آن دوربینتان مداوما استفاده می شود. اما کسانی که می خواهند عکس های باور نکردنی از این بازی بزرگ بگیرند، نیاز به یک راهنمای متخصص و زمان کافی در یکی از غنی ترین ذخایر این قاره دارند.

در بالی با انجام یوگا  سرگرم شوید

دراز کشیدن روی تشک یوگا راهی مطمئن برای احساس سلامت و خوشی در سفرهایتان است. شهر زیبای اوبود که در اعماق قلب بالی قرار دارد، مسلما بهترین مکان روی زمین است تا حرکت ثابت و کامل خود را که تنها یک بار در ماه در سالن ورزش های محلی تمرین می کنید، انجام دهید.

در ژاپن به یک استاد کندو تبدیل شوید

در هنر رزمی ژاپنی کندو، به معنای “روش شمشیر”، شرکت کنندگان به سختی آماده می شوند و در مقابل یکدیگر از شمشیر بامبو استفاده می کنند. تکنیک های کندو شبیه به تکنیک های استفاده شده توسط جنگجویان سامورایی باستان است، و این ورزش مدرن را دروازه ای به تاریخ این کشور شگفت انگیز می سازد.

یوگا در بالی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد