جاذبه هایی که باید در اولین سفرتان به کپنهاگ ببینید

پیشنهاداتی برای سفر به کپنهاگ

کپنهاگ شهر غافلگیر کننده ای است. البته از جنبه ی مثبت اش! کپنهاگ یکی از آن شهر هایی است که حس و حال یک دهکده را دارد و در عین حال با همهمه و جنب و جوش شهرهای بزرگ اروپا، شما را غافل گیر می کند. کپنهاگ، شهری است که در آن می توانید به دیدن یکی از قدیمی ترین لونا پارک های دنیا بروید، در کانال های آبی آن سوار قایق بشوید و خوشمزه ترین غذاها را امتحان کنید. برنامه ریزی برای اولین سفرتان به این شهر فوق العاده، ممکن است کمی دلهره آور به نظر برسد. خصوصا اگر قصد دارید با گروهی از دوستان و یا افرادی که برایتان مهم هستند به آن سفر کنید. در صورتی که شما مسئول برنامه ریزی برای سفر و پیدا کردن مسیر ها و جاذبه ها باشید، این سختی بیشتر است. اگر اولین بار است که به این شهر سفر می کنید، با الی گشت همراه باشید تا با بهترین پیشنهاد های دیدنی کپنهاگ آشنا شوید.

کپنهاگ دانمارک

۱- به بهترین بازارهای غذای خیابانی بروید

مطالب مرتبط
دانمارک و جاذبه هایی که نباید از دست داد + تصاویر
۴ دلیل برای سفر به دانمارک

تعداد کمی بازار غذاهای خیابانی در کپنهاگ هست که با رفتن به آن ها می توانید مطمئن باشید که خوشمزه ترین های این شهر را امتحان کرده اید. به بازار Papirøen بروید؛ جایی که بیشتر افراد محلی برای گذراندن عصر و خوردن یک وعده غذای خوشمزه به آنجا می آیند. در اینجا می توانید انواع غذاهای محلی و بین المللی را پیدا کنید که با بهترین کیفیت تهیه شده اند.

بازار کپنهاگ

۲- سری به باغ های تیولی بزنید

هیچ سفری به کپنهاگ، بدون دیدن یکی از زیباترین و جالب ترین تم پارک های اروپا کامل نخواهد بود. تیولی یکی از الهام بخش ترین پارک های داخل شهر است که در آن می توانید ماکت های ظریف و هنرمندانه ای از معروف ترین ساختمان ها و جاذبه های دنیا را بببینید. می توانید در این پارک سوار ترن هوایی چوبی ۱۰۰ ساله بشوید و از یک گردش هیجان انگیز درست در وسط کپنهاگ لذت ببرید.

باغ کوپنهاگ

۳- در مسیر مارپیچی برج Rundetårn پیاده روی کنید

با هزینه ی خیلی کمی می توانید خودتان را به دیدن یکی از بهترین مناظر شهر کپنهاگ مهمان کنید. در مسیر مارپیچی، گیج کننده و پر هرج و مرج این برج راه بروید و پس از طی کردن یک مسیر بلند و شیب دار به بالکن آن با نمایی فوق العاده از شهر برسید.

برج کپنهاگ

۴- یک روز سلطنتی را در قلعه Rosenborg تجربه کنید

قلعه های زیادی در دانمارک وجود دارد که یکی از زیباترین آنها قلعه روزنبرگ در کپنهاگ است. به این قلعه بروید تا بخش حیرت انگیزی از تاریخ دانمارک را کشف کنید. مجسمه ها و تزیینات هنری آن را ببینید که به بهترین شکل، هنر معماری دانمارک را به نمایش گذاشته اند.

قلعه کوپنهاگ

۵- خودتان را به یک تور آبی آرامش بخش مهمان کنید

راه های زیادی برای دیدن شهر و لذت بردن از مناظر آن هست، اما دیدن کپنهاگ از منظره ی کانال های آبی آن، یکی از بهترین راه ها است. می توانید در نزدیکی اسکله ی Nyhavn یک قایق اجاره کنید و از دیدن زاویه ی جدیدی از شهر لذت ببرید.

تور آبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code