کشف رد لاستیک ماشین های فرا زمینی در ترکیه!!!

رد لاستیک های باستانی مربوط به فرازمینی ها در ترکیه 

یک آکادمی تحقیقاتی روسی ادعا کرده است که تمدن های باستانی یا شاید فرا زمینی ها وسیله های نقلیه بسیار بزرگی داشته اند. آن ها بیان نموده اند که انسان هایی که در گذشته های بسیار دور و در ابتدای شکل گیری تمدن های باستانی زندگی می کرده اند، کره زمین را با وسایل نقلیه های بسیار بزرگی گشته اند و از روی زمین عبور کردند. رد لاستیک ها یا همان چرخ های باستانی را امروزه می توانید بر روی کره زمین همچنان مشاهده کنید. در چرخ های ماشین های باستانی که امروزه قابل مشاهده هستند، بیشتر کاوش می کنیم و شما را در مجله الی گشت با رد لاستیک های باستانی در ترکیه آشنا می نماییم.

مربوط به فرازمینی هارد لاستیک های باستانی در ترکیه
مطالب مرتبط:
کشف حیوانی عجیب در یک قبر باستانی دانشمندان را شوکه کرد!
در این غار، مومیایی های عجیب و باستانی ببینید!
کشف شوکه کننده یک هرم باستانی همانند اهرام مصر در چین!

باستان شناسان و محققان روسی و در راس آن ها متخصص باستان شناسی به نام دکتر الکساندر کولتیپین (Dr Alexander Koltypin) معتقدند که رد لاستیک های باستانی درترکیه رمز آلودی که در دره فریجیان (the Phrygian Valley) و در مرکز ترکیه قرار گرفته اند، مربوط به نژادی هوشمند بوده است که میلیون ها سال پیش (بین ۱۲ میلیون تا ۱۴ میلیون سال پیش) بر روی زمین و این ناحیه زندگی می کردند. آیا گفته دکتر الکساندر کولتیپین درست است؟ آیا محققان دیگر هم همین نظر را دارند؟ به راستی اگر نژاد برتری در گذشته های دور بر روی زمین زندگی می کردند، چه شکل و ظاهری داشته اند و با چه وسیله هایی بر روی زمین سفر می کردند؟ آیا وسایل نقلیه انسان های باستانی آنقدر بزرگ بوده اند که توانسته اند چنین رد لاستیک های باستانی غول پیکری را بر جای بگذارند؟

تمام این سوال هایی که در بالا مطرح کردیم، به همراه بسیاری از سوال های دیگر ذهن باستان شناسان و محققان را به خود مشغول نموده است. هم اکنون افراد و موسسات بسیاری بر روی این ناحیه باستانی در ترکیه کار تحقیقاتی انجام می دهند تا شاید بتوانند برای یکی از این سوال ها جوابی پیدا کنند. دکتر الکساندر کولتیپین، محقق روسی در این باره چنین جمله ای را بیان نموده است: ” ما می توانیم فرض کنیم که وسایل نقلیه باستانی با چرخ هایی بر روی خاک نرم یا شاید مرطوب رانده شده اند.”

رد لاستیک های باستانی برای ماشین هایی عجیب

آیا موجودات فضایی سبز کوچک از چنین سواری هایی لذت می بردند؟ مسلما برای هر سوالی، جوابی وجود دارد و این باستان شناس روسی رد لاستیک های باستانی در ترکیه را ایجاد شده توسط موجودات فضایی و غیر زمینی می داند. او در ادامه برای بیان دلیل چنین ادعایی این گونه بیان می کند که “به خاطر وزنی که این شیارهای عمیق و بزرگ را ایجاد نموده است و پس از آن این شیارها سفت و محکم و در واقع سنگی شده اند و در نتیجه تمام شواهد را بر جای گذاشته اند.”

“چنین نمونه هایی به خوبی برای باستان شناسان آشناست. به عنوان نمونه، این ها شبیه به رد پای دایناسورهایی که به طور طبیعی و با همین روش حفظ شده اند، هستند.”

دکتر کولتیپین (Koltypin)، مدیر مرکز تحقیقات علمی علوم طبیعی در دانشگاه بین المللی مستقل اکولوژی-سیاسی مسکو، تازه از یک سفر علمی که به سایتی باستانی در آناتولی با سه همکار داشت، بازگشت و چنین جمله هایی را بیان نمود. آیا شواهدی که دکتر روسی از آن ها دیدن نموده است و بر روی آن ها کار تحقیقاتی انجام داده است، مدارکی از تمدن های پیشرفته باستانی در ترکیه هستند؟ زمانی که این سوال از دکتر کولتیپین پرسیده شد، او ادعای خود را بیان نمود. او در ادامه صحبت های خود در گفتگوش با خبرنگاران عنوان کرد که تمام این ردها و شیارهای سنگی که می بینید از چندین میلیون سال پیش باقی مانده اند. ما راجع به انسان های اولیه صحبت نمی کنیم. ما با نوعی از ماشین های پیشرفته یا هر نوع وسیله نقلیه زمینی سر و کار داریم.

رد لاستیک های باستانی در ترکیه-عجیب

رد لاستیک های باستانی در ترکیه

او برای چگونگی تشکیل شدن و به جا ماندن چنین رد لاستیک های باستانی در ترکیه در ادامه حرف هایش این گونه آن ها را توصیف می نماید که علامت هایی که ما از آن ها به عنوان رد پای مسیرهای شیار مانند، بر روی سنگ های توفانی متخلخل آتشفشانی (ساخته شده از خاکستر آتشفشان) قرار گرفته است.

او گفت: “تمام این زمین های سنگی که در آن ها شیار هایی به جای مانده است، تاریخی مربوط به میلیون ها سال پیش دارند… در نتیجه ما راجع به انسان ها صحبت نمی کنیم.”

در نتیجه چنین سخنانی آیا قبل از اینکه ما انسان ها بر روی زمین پا بگذاریم و زندگی کنیم در زمین موجودات هوشمند دیگری زندگی می کردند؟ آیا همانند فیلم های علمی تخیلی باید فکر کنیم؟ ما با ورودمان به زمین موجودات هوشمندی را از روی سیاره زمین به بیرون رانده ایم؟ انسان های هوشمندی که قبل از ما وجود داشته اند، چه تکنولوژی داشته اند؟ تمام این سوال ها در ادامه کشف رد لاستیک های باستانی در ترکیه و با ادعای چنین محققی به وجود می آید!

شیارهای باستانی در ترکیه

اما بیایید کمی راجع به این محقق و دانشمند روسی بدانیم. به هر حال بسیار اهمیت دارد که در موضوعی مخصوصا موضوعات علمی سابقه و گذشته دانشمند را هم مد نظر داشته باشیم. دکتر کولتیپین که می توانید تصویر او را در عکس پایین مشاهده کنید، در دوران شوروی از دانشگاه دولتی زمین شناسی روسیه فارغ التحصیل شد و بالافاصله به عنوان دانشمندی در فعالیت های علمی شروع به کار نمود. آکادمی روسی که این دانشمند در آن مشغول به فعالیت است، بیان نموده که ” ما با نوعی از اتومبیل ها و وسایل نقلیه زمینی برخورد داشته ایم.

هر جفت از در لاستیک های باستانی در ترکیه که نشان دهنده لاستیک های یک وسیله نقلیه هستند در زمان های مختلف از روی یکدیگر عبور کرده اند و حتی گاهی همدیگر را قطع نموده اند. بعضی از رد لاستیک ها و شیارها نیز، عمیق تر از باقی شیارها هستند.”

با توجه به مشاهدات این دانشمند” نمایی که از این شیارها باقی مانده است هیچ شکی نمی گذارد که این شیارها باستانی هستند. بعضی از این شیارها در طول زمان به دلیل عوامل فرسایشی آب و هوایی آسیب دیده اند و حتی ترک هایی درون آن ها دیده می شود. او معتقد است که سن این شیارها مربوط به ۱۲ میلیون تا ۱۴ میلیون سال پیش است. به عنوان یک زمین شناس عنوان می کنم که سن گونه ها و سنگ های اتشفشانی این ناحیه به دقت مطالعه و بررسی شده است.

عجایب باستانشناسی-دکتر کولیپین

در این مورد آخری که بیان نموده ایم، طبعا مشاهدات و آزمایش های علمی صورت گرفته است و هیچ شکی نیست که این شیارهای باستانی اند و چقدر قدمت دارند. با این حال در ادامه می توان علت ایجاد آن ها را رر لاستیک های باستانی در ترکیه دانست؟

این دانشمند در ادامه صحبت هایش و در جواب چنین سوالی این گونه بیان می کند: “به عنوان یک زمین شناس، من می توانم قطعا به شما بگویم که انسان های ناشناخته ای مربوط به زمان های حتی قبل از طوفان نوح، وسیله نقلیه زمینی را در حدود بین ۱۲ میلیون تا ۱۴ میلیون سال پیش در این ناحیه از ترکیه رانده اند.

این دانشمند بیان می کند که ادعای او را دانشمندان دیگر نمی پذیرند. چرا که تمام نظریه های دیگر باستان شناسان را، رد می کند و تمام تئوری های کلاسیک قدیمی را رد می کند.

رد لاستیک های ماشین های فرازمینی

او در ادامه می گوید: که ما در حال دیدن نشانه ها و آثاری از تمدن هایی هستیم که قبل از خلقت کلاسیک این جهان وجود داشته اند!”

شاید مخلوقاتی که در قبل از خلقت انسان ها بر روی زمین زندگی می کرده اند، شبیه به انسان های مدرن امروزی نباشند.

او ادعا می کند که رد لاستیک های باستانی در ترکیه در واقع رد حرکت ماشین هایی هستند که باید به آن ها به عنوان نشانه نگاه کنیم و این موضوع یکی از نشانه هایی است که وجود تمدنی باستانی و بسیار هوشمند را برای ما ثابت می کند. هر چند که این موضوع توسط بسیاری از دانشمندان و محققان شناخته شده دیگر، نادیده گرفته می شود.

در تحقیقاتی که این دانشمند روسی بر روی این شیارها انجام داده است متوجه شده است که فاصله بین هر جفت شیار، در همه نقاط یکسان بوده و در آن زمان سیستمی مشخص برای ایجاد چنین رد لاستیک های باستانی در ترکیه وجود ندارد. او بیان می کند که فاصله ای که بین رد لاستیک ها در گذشته وجود داشته است بسیار شبیه به ماشین های مدرن است اما شیارها آنچنان عمیق هستند که ایجاد آن ها توسط ماشین های امروزی غیر ممکن است.

رد لاستیک های باستانی در ترکیه

بیشترین عمقی که در این شیارها، اندازه گیری شده است حدود یک متر است. همچنین در کناره های شیارهایی که از آن ها با عنوان رد لاستیک های باستانی در ترکیه نام می برند، ردها یا شیارهای کوچکی دیده می شود که شبیه به خراش هایی افقی هستند که تسط محورهای انتهایی این ماشین ها به جای مانده اند. او می گوید: ما رد لاستیک های باستانی در ترکیه فراوانی را با این شیارهای کوچک پیدا کردیم. این دانشمند در این زمینه و درباره رمز و رازهای باستانی کتاب های فراوانی نوشته است.

با توجه به تمام صحبت های این دانشمند، باید از خودمان و دیگر دانشمندان بپرسیم که آیا امکان وجود موجودات فرازمینی در ماقبل تاریخ وجود دارد؟ و این موجودات فرازمینی چه وسیله نقلیه ای را می رانده اند؟

منبع: undergroundscience.net

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code