بلیط هواپیما

رستورانی که هر لحظه در آن زلزله ای ۸ ریشتری می آید!

رستورانی با زلزله های مهیب

اگر در حال خوردن ناهار یا شام ناگهان زلزله ای ۸ ریشتری بیاید مطمئنا بیشتر ما غذا را فراموش می کنیم و پا به فرار می گذاریم تا جانمان را نجات دهیم. اما در شهر «لورت دی مار» اسپانیا کافه رستورانی به اسم «کافه دیزستر» هست که هر لحظه در آن زلزله می آید ولی کسی فرار نمی کند و تنها کاری که انجام می دهند این است که تعادل خود را حفظ کنند و امیدوار باشند که لیوان آب روی میز نریزد!  اگر کنجکاو شدید که بدانید در این رستوران چه خبر است در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

رستوران زلزله
مطالب مرتبط:
باورتان می شود اینجا ترسناکترین رستوران جهان است؟!
رستورانی که اشکتان را در می آورد! مراقب باشید

معمولا همه از زلزله می ترسند اما در این کافه مردم پول می دهند تا در حالی که از طعم غذای خوشمزه لذت می برند یک زلزله ی شبیه سازی شده ی ۸ ریشتری را هم تجربه کنند. این کافه آنقدر محبوب و معروف است که باید از قبل میزتان را رزرو کنید. وقتی به این رستوران می رسید از بیرون خیلی عادی به نظرمی رسد و هیچ تابلوی هشداردهنده ای درباره اتفاق هایی که در داخل آن می افتد وجود ندارد. اما همین که وارد رستوران می شوید با دیدن دکوراسیون سفینه مانند داخل آن تازه می فهمید که با رستورانی متفاوت طرف هستید.

رستورانی عجیب در اسپانیا

آخر هفته ها آدم فضایی ها در اینجا نمایش هایی اجرا می کنند که برای بچه ها خیلی هیجان انگیز و مفرح است اما رستوران برای آدم بزرگ ها سرگرمی دیگری دارد که در زیر زمین اتفاق می افتد! اگر عاشق هیجان هستید باید سوار آسانسور شوید و به اعماق زمین بروید و در رستورانی بنشینید که شبیه غار است. در آنجا اولین چیز عجیب و غریبی که توجهتان را جلب می کند این است که همه کارمندان رستوران کلاه های ساختمانی و تجهیزات ایمنی پوشیده اند.

کافه دیزستر

منتظر بمانید چون اتفاقات هیجان انگیز دیگری در انتظارتان است؛ وقتی غذا برایتان آورده شد می بینید که به دلایلی بشقاب غذا خیلی زیادی سنگین است. مطمئنا با دیدن غذاهای خوشمزه رستوران نمی توانید منتظر بمانید و به این فکر کنید که کی زلزله شروع می شود! البته ممکن است آنقدر هیجان داشته باشید که تا قبل از زلزله غذا از گلویتان پایین نرود اما بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید و از غذایتان لذت ببرید.

غذاهای خوشمزه

در این کافه باید همیشه آماده فرار باشید! چون نمی دانید این زلزله دقیقا کی اتفاق می افتد. در حال خوردن غذا هستید که ناگهان برق ها خاموش روشن می شود، همه جیغ می زنند و میز و صندلی و هر چه که در اتاق است شروع به لرزیدن می کند. در این لحظه هیچ کاری از شما بر نمی آید جز اینکه منتظر بمانید تا زلزله تمام شود! نگران نباشید چون در این کافه برعکس زلزله های واقعی هیچ آسیب جدی ای به کسی نمی رسد. البته یادتان باشد که اگر می خواهید به این رستوران بروید هیچ وقت بهترین لباستان را نپوشید چون ممکن است با شروع زلزله، غذا و نوشیدنی روی لباس هایتان بریزد.

منبع: odditycentral.com

میدان نیمه دایره ای عجیب در سویل، شاهکار گردشگری
میدان نیمه دایره ای عجیب در سویل، شاهکار گردشگری
رستوران گردی در بارسلونا
رستوران گردی در بارسلونا
والنسیا شهر سازه های عجیب در اسپانیا
والنسیا شهر سازه های عجیب در اسپانیا
معرفی هتل ۵ ستاره یورو استارز گرند مارینا در بارسلونا
معرفی هتل ۵ ستاره یورو استارز گرند مارینا در بارسلونا