رستوران های مورد علاقه من در هنگ کنگ

رستوران های هنگ کنگ

در خیابان های شلوغ هنگ کنگ همیشه می توانید فروشنده های خیابانی را پیدا کنید که نودل های خوشمزه می فروشند ، هر گوشه و کناری را که نگاه کنید نشانه ای از غذا می بینید اردک های کبابی که از پنجره رستوران ها آویزان است، مخزنی پر از ماهی های شام و غذاخوری های زیادی که در محله های قدیمی هستند، همه و همه نشانه این است که در این شهر به غذا اهمیت زیادی داده می شود، وقتی از رستورانی به رستوران دیگر می روید بوی برنج، مرغ سرخ شده و نودل درهوا پیجیده است، می خواهیم درباره تعدادی از رستوران های هنگ کنگ حرف بزنیم با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
تفریحات لوکس در سفر به هنگ کنگ
هنگ کنگ، شهر آسمان خراش ها

رستوران ماکس نودل (خیابان ولینگتون ۷۷)

رستوران ماکس به نودل های هوس انگیز خود معروف است و یکی از بهترین مغازه های نودل در شهر به حساب می آید چون سوپ گوشت آن بسیار لذیذ ، غذاهای آن سالم و قیمت آن ارزان است (کمتر از ۵ دلار). همه  غذاهای آن خانگی است و سرویس رسانی ای سریع دارد.

رستوران ماکس نودل

رستوران کونگ (خیابان ناتان)

رستوران کونگ در خیابان ناتان قرار دارد، چاهان و مرغ این رستوران باعث شده از رستوران هایی باشد که حتما باید آن را امتحان کنید، برنج های آناناسی ای این رستوران که در بشقاب هایی بزرگ سرو می شود بسیار خوشمزه است، اگر می خواهید ناهاری سبک، ارزان و سریع بخورید آمدن به این رستوران شما را راضی می کند، اما نودل های اینجا زیاد خوشمزه نیست.

رستوران Tsui Wah (خیابان ولینگتون ۱۵-۱۹)

رستوران زنجیره ای Tsui Wah ، هم غذاهای هنگ کنگی و هم غذاهای غربی دارد و به غذاهای کانتونی مثل نودل به همراه ماهی قلقلی، گوشت سینه کاری  معروف است ، این رستوران همیشه شلوغ است و این شلوغی می تواند شما را برای مدتی در آن معطل کند ، اگر در زمان ناهار یا شام به این رستوارن بروید باید زیاد منتظر بمانید.

رستوران Tsui Wah

رستوران یوکوزونا (خیابان ناتان ۴۶۶- ۴۷۲)

رستوران یوکوزونا یکی از بهترین رستوران های هنگ کنگ برای خوردن رامن، غذای ملی ژاپن است، فقط ۲۴ صندلی دارد برای همین ممکن است مجبور شوید برای خالی شدن میز منتظر بمانید، اما نودلی بسیار خوشمزه که از مواد غذایی تازه درست شده نصیب شما می شود، اگر عاشق غذای رامن باشید این رستوران برای شما بهترین انتخاب است.

رستوران بوتااو رامن (خیابان ولینکتون ۶۹)

رستوران بوتااو رامن از دیگر رستوران های مخصوص غذای رامن است، این رستوران کوچک ، به سوپ هایی که آهسته پخته می شود معروف است که این باعث خوشمزگی بسیار غذای رامن این رستوران شده است.

رستوران بوتااو رامن

رستوران سوشی موری (خیابان تانگ لونگ ۲۸)

رستوران سوشی ارزان نیست و قیمت ناهار آن ۴۵ دلار است اما غذاهای آن بسیار با کیفیت و در ظرف های بزرگ سرو  می شود و همراه غذا دسر و پیش غذا هم وجود دارد، سوشی همیشه غذای گرانی است اما اگر به خوردن آن علاقمند هستید در این رستوران می توانید یکی از خوشمزه ترین  سوشی ها را امتحان کنید.

رستوران کم لونگ گورمت

در رستوران کم لوونگ گورمت نودل های خوشمزه و گوشت های آبدار سرو می شود، قیمت غذاها در این رستوران بسیار گران است اما با وجود گرانی همیشه مشتریان خاص خود را دارد، معمولا این رستوران خیلی دیر باز می شود و طراحی آن بسیار زیباست .

منبع: nomadicmatt.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد