alexaa

رفتار و اعمال عجیب غریب و غیر قانونی در فرودگا ه ها

اگر می خواهید بدون پرداخت پول، نمایشی کمدی ببینید، فرودگاه همان جاست.

گاهی مسافران در فرودگاه ها رفتار و حرکات خنده داری می کنند، در مواقع گوناگونی مانند: تحویل بار و صدور بلیت، بازرسی بدنی و در خود هواپیما. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر با این رفتارها آشنا شویم.

مطالب مرتبط:
از فرودگاه های عجیب در ژاپن بیشتر بدانیم
بهترین رستوران های فرودگاهی در سرتاسر جهان
رفتارهای عجیب در فرودگاه

در سال ۲۰۰۸، خانم ۷۸ ساله ای در فرودگاه «آرلاندا» دچار بدفهمی دستور العملی شد که مسئول تحویل بار به او داده بود. او به جای آنکه چمدانش را بر روی دستگاه قرار دهد، خود بر روی تسمه نقاله دراز کشید. البته قبل از اینکه اتفاق بدی بیفتد او را نجات دادند و به سلامت به مقصدش در آلمان رسید. انتخاب نادرست لباس هم گاهی می تواند در فرودگاه دردسرساز شود. سال ۲۰۰۸، شخصی به علت پوشیدن تی شِرتی که بر آن تصویر خشونت آمیز و نامناسب چاپ شده بود، اجازه گذشتن از گیت را پیدا نکرد و از او خواسته شد ابتدا تی شِرت اش را عوض کند.
در فرودگاه ها گاهی شاهد اعمال نابخردانه بعضی مسافران هستیم، مانند تلاش برای گذراندن کالاهای غیر قانونی از محل بازرسی و  بکارگیری روش هایی که کارشان را بیمارستان یا زندان می کشاند. نمونه های دیگر از اعمال عجیب غریب مسافران؛ همراه داشتن اره برقی، بردن بدن بی جان شخص متوفی با ویلچر به دلیل فرار از پرداخت هزینه حمل و نقل جنازه و  همراه داشتن مقادیر زیادی طلا و جواهر. با کمال تعجب چنین اتفاقاتی در فرودگاه ها رخ داده که همواره عواقب ناخوشایندی هم داشته است.

دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است

در سال ۲۰۰۸ گزارشگری ورزشی برای اینکه از پروازش جا نماند و پرواز را به تاخیر بیاندازد دست به کار احمقانه ای زد. او  برای اینکه بتواند به گزارش ورزشی خود از مسابقه فوتبالی که در آلمان در شُرُف برگزاری بود برسد با تلفن خبری جعلی از بمب گذاری را به مسئولان فرودگاه اطلاع داد که در پی این اتفاق دستگیر شد. در سال ۲۰۰۹  نیز خانمی مرتکب چنین خطایی شد. برای آنکه رئیسش از برنامه کاری خود عقب افتاده بود خبر ساختگی بمب گذاری را با تماسی به فرودگاه اطلاع داد که در پی آن تعقیب و دستگیر شد.

قاچاق کالا

بسیاری از خلافکاران، صدها روش برای قاچاق کالاهای ممنوعه از طریق فرودگاه ها بکار برده اند. مانند جاسازی کوکائین به روش های مختلف؛ درون دندان های مصنوعی، در ون مواد غذایی مانند شکلات، درون عروسک و اسباب بازی و در لباس زیر. نمونه های قاچاق حیوانات هم نسبتاً زیاد است. از پرنده های گوناگون گرفته مانند کبوتر و قناری تا حشرات و خزندگان و حتی بچه تمساح. در کمال ناباوری، تمام این موارد نمونه های واقعی از اعمالی است که مسافران ناآگاه در فرودگاه ها انجام داده اند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد