رمانتیک ترین مقاصد اروپایی برای ماه عسل

۵ مقصد متفاوت اروپایی برای ماه عسل

برای ماه عسلتان برنامه ریزی می کنید؟ پیشنهادات این لیست به شما کمک می کند تا مقصد مناسبتان را پیدا کنید. با انتخاب های متعددی که مجله ها، وب سایت های مختلف، دوستان و یا اعضای خانواده به شما پیشنهاد می کنند، انتخاب یک مقصد مناسب برای ماه عسل کمی چالش برانگیز و پیچیده می شود. مقاصد اروپایی برای ماه عسل می تواند انتخاب شیرینی برایتان باشد. با الی گشت همراه باشید تا با مقاصد اروپایی متفاوت و رمانتیک برای ماه عسل آشنا شوید.

اتریش

۱- بروگز (Bruges)، بلژیک

مطالب مرتبط:
ویلنیوس، مقصد ارزان اروپایی
نمونه های باورنکردنی از معماری گوتیک در اروپا

اگه از آن دسته زوج هایی هستید که عاشق ونیز و قایق های زیبای آن هستند، بروگز یک مقصد متفاوت اروپایی است که حال و هوای شهر معروف ونیز و کانال های زیبای آن را دارد. این شهر مملو از ساختمان های قرون وسطایی، کلیساهای تاریخی و پل های سنگی است. بروگن به شهر افسانه ای قرون وسطایی معروف است. کانال گرین، رمانتیک ترین کانال این شهر است که در کنار خانه های با شکوه و چشم انداز های بی نظیر این شهر قرار گرفته است.

بلژیک

۲- تورمولینوس (Torremolinos)، اسپانیا

اگر از آن دسته افرادی هستید که عاشق جزیره ی زیبای نیس و خیابان های تاریخی و دیدنی آن هستید، این مقصد اروپایی بهترین گزینه برای شما است. در این جزیره ی آفتابی، سواحل زیبا و تمیز، شب های زنده، غذاهای خوشمزه و قیمت های مناسب را می توانید پیدا کنید. در جزیره مالاگا در نزدیکی تورمولینوس، می توانید به دهکده های زیبای ماهیگیری بروید و از رستوران های کنار ساحلی آن لذت ببرید.

اسپانیا

۳- سالزبرگ (Salzburg)، اتریش

برای آن دسته از زوج هایی که عاشق تاریخ و زیبایی های مونیخ آلمان هستند، سالزبرگ، یکی از زیباترین شهر های اروپا، مقصد بسیار مناسبی است. در این شهر دیدنی می توانید مناظر کوه های آلپ، رودخانه سالزاک، کاخ های قدیمی و ساختمان های شگفت انگیز را ببینید. غذاهای اصیل و خوشمزه اتریشی مثل اشترودل سیب، داوپلینگ و سچرتورته را حتما در این شهر امتحان کنید. موسیقی در شهر سالزبرگ از اهمیت بسیار و تاریخچه ی طولانی ای برخوردار است. هرساله فستیوال ها و مراسم های موسیقیایی مختلفی نیز در آن برگزار می شود.

سالزبرگ

۴- بوداپست (Budapest)، مجارستان

عاشق زیبایی های شهر رمانتیک پاریس هستید؟ بوداپست، یکی از دیدنی ترین شهرهای اروپا، مقصد متفاوت و مناسبی برای شما است. این شهر به پاریس شرق اروپا معروف است. این شهر تاریخی با وجود آسیب هایی که در طول جنگ جهانی دوم به آن وارد شد، همچنان ساختمان های تاریخی و زیبای خودش را حفظ کرده است. در بوداپست می توانید از دیدن منظره قلعه ی شگفت انگیز بوداپست در شب و چشم انداز متفاوت رود دانوب لذت ببرید.

مجارستان

۵- بودوا (Budva)، مونته نگرو

بودوا، مقصد محبوب ساکنین شرق اروپا، برای گذراندن تعطیلات است. اگر شیفته ی میکونوس یونان و رستوران ساحلی و تفریحات شبانه ی آن هستید، بودوا مقصد بسیار مناسبی برای شما است. این شهر به سواحل دیدنی و تفریحات شبانه و پرهیاهو اش شهرت دارد. همیشه می توانید یک نقطه خلوت و رویایی را در سواحل متعدد این شهر پیدا کنید و از آرامش آن لذت ببرید. بودوا، کافه، گالری، فروشگاه ها و رستوران های دیدنی و معروفی دارد که باعث می شوند حسابی از اقامتتان در آن لذت ببرید.

بودوا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code