رویدادهای برتر تابستانی دوبی؛ هنر، فرهنگ و غذا(بخش دوم)

رویدادهای-دبی

دوبی به قابلیت‌ های خود در زمینه سرگرمی و نیز برگزاری مراسم فرهنگی و هنری برجسته می ‌بالد.

برنامه این شهر شامل مجموعه جالب و همیشگی نمایشگاه‌ های هنر های محلی، نمایشگاه‌ های طراحی‌ های جالب، و جشنواره‌ های سنتی باشکوه است. اگرچه بخش زیادی از تابستان با ماه رمضان مصادف می‌ شود (در طی آن، شهر چهره خود را تغییر می ‌دهد و کمی ساکت می‌ گردد)، اما برنامه فرهنگی دوبی باز هم مملو از برنامه‌ های عالی است. ما بهترین مراسم هنری و فرهنگی تابستانی دوبی در سال ۲۰۱۴ را جمع ‌آوری کرده‌ ایم.

مطالب مزتبط:
رویدادهای برتر تابستانی دبی (بخش اول)
کارناوال شادی ها در دوبی

تئاتر | Relatively Speaking

۱۱ ال ۱۴ ژوئن

این تئاتر که نخستین بار در سال ۱۹۶۵ اجرا شد، شامل نخستین قطعه برجسته آلان آیکبورن (Alan Ayckbourn) نمایشنامه ‌نویس معروف است. آیکبورن یکی از نمایشنامه ‌نویسانی است که در طول عمر خود چندین بار مورد تقدیر قرار گرفته و کارهایش برنده جوایش متعددی شده‌ اند. پس از یک دوره طولانی، به ارزش کمدی کلاسیک Relatively Speaking، پی برده شد و دوباره در سال ۲۰۱۳ به روی پرده تئاتر ویندهام لندن رفت. این شاهکار مدرن اکنون در تئاتر استودیوی کیلاچاند در دوبی در حال اجراست و توسط شرکت تئاتر محلی دوبی با نام Dubai Drama Group برگزار شده است. این نمایش در یک آخر هفته تابستانی در لندن نیز برگزار می ‌شود. موضوع آن نیز در خصوص موضوع جذاب سوء تفاهمات و هویت اشتباهی است.

Relatively Speaking، تئاتر استودیوی کیلانچاند، DUCTAC، بازار امارات، +۹۷۱ ۴ ۳۴۱۴ ۷۷۷

فرهنگ | شب فرانسوی

۱۱ ژوئن

یک ترکیب فرهنگی جالب همراه با حال و هوای فرانسوی، در بهترین رستوران بریتانیایی دوبی با نام The Ivy. پس از موفقیت عمده مراسم «شب ایتالیایی در بهار»، اکنون «شب فرانسوی» نیز تماماً به هنر و فرهنگ آشپزی فرانسوی اختصاص دارد. اگرچه شهرت این رستوران بیشتر به‌خاطر برنامه ‌های جاز زنده آن است، اما ۱۱ ژوئن، شب طرفداران اوپرا خواهد بود و غذای سه‌گانه فرانسوی رستوران The Ivy، همراه با یک نمایش زنده از اوپرای فرانسوی با اجرای خوانندگان پروژه اوپرای امارات سرو خواهد شد. این مراسم با حضور موسیقیدان ‌های چند قومیتی برگزار خواهد شد که در امارات متحده عربی زندگی می ‌کنند و در نظر دارند هیجان خود را با دیگران تقسیم کنند. این پروژه تماماً با مبالغ اهدایی اداره می ‌شود.

شب فرانسوی، The Ivy، جاده شیخ زاید، دوبی، امارات متحده عربی، +۹۷۱ ۴ ۳۱۹ ۸۰۸۸

موسیقی | هفته موسیقی دوبی

۱۷ تا ۲۰ سپتامبر

هفته موسیقی دوبی، مراسمی عالی برای دوستداران موسیقی است. هدف شما خواه یاد گرفتن نکاتی پیرامون صنعت موسیقی باشد یا برقراری ارتباط با موسیقیدانان، یا گوش دادن به آهنگ‌های ستارگان موسیقی محلی و بین‌ المللی، بهتر است بدانید که این مراسم یک‌ هفته‌ای همه چیز را در خود دارد. علاوه بر فهرست بلند هنرمندانی که به اجرای برنامه می‌ پردازند، این مراسم میزبان کلاس ‌ها و سمینار های زیادی نیز هست که تضمین ‌کننده موفقیت مخاطبان در عرصه موسیقی هستند. این مراسم که در مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار می ‌شود، نخستین نمایشگاه صنعت موسیقی در منطقه است که به عرضه آثاری از تمام هنرمندان حرفه‌ای و نیز فراهم ‌کنندگان خدمات موسیقی می ‌پردازد.

هفته موسیقی دوبی، جاده زابل دوم (D 73 Rd)، Alsaada، دوبی امارات متحده عربی، +۹۷۱ ۴ ۳۳۲ ۱۰۰۰

معرفی هتل حیات رجنسی دبی | ۵ ستاره
معرفی ۱۰ مورد از جاذبه های گردشگری امارات
سوغات رنگارنگ شهر دبی(بخش اول)
معرفی هتل تاج دبی | ۵ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code