این سالن های سینما از فیلم هایشان سرگرم کننده ترند!

متفاوت ترین سالن های سینما در دنیا

رفتن به سینما از تفریحات مورد علاقه ی خیلی از ما است. دیدن یک فیلم خوب همراه با تنقلات خوشمزه، برای خیلی از ما بهترین نوع وقت گذرانی مخصوصا در آخر هفته ها است. اما در دنیا سالن های سینمایی وجود دارند که محیطشان از فیلم هایی که در آن ها نمایش داده می شود سرگرم کننده تر است! از سینمای دریایی گرفته تا سینمای ساخته شده در یک ون کوچک، با الی گشت همراه باشید تا با عجیب ترین سینماهای دنیا آشنا شود.

سالن های سینما

سینمای شناور، تایلند

مطالب مرتبط:
این سینما در پوکت شناور است!
موزه سینما کجاست؟

این سینمای شناور در سال ۲۰۱۲ در مجمع الجزایر تایلند ساخته شد. این سینما از صفحه های چوب شناور ساخته شده است و تجربه ی خاطره انگیز تماشای فیلم در دل طبیعت را به شما هدیه می دهد. البته اگر از ترس افتادن در آب بتوانید چیزی از فیلم را متوجه بشوید! سازنده این سینما قصد داشته تا سینمایی را با الهام از طبیعت مجمع الجزایر تایلند و نوع قرار گیری جزیره های آن در کنار هم بسازد.

تایلند

سینمای کانتینری، روسیه

در سال ۲۰۱۵ در حدود ۱۰۰ سالن سینما در شهر های کوچک روسیه، با کانتینرهای حمل و نقل ساخته شدند! این سینماها برای ترویج صنعت فیلم در روسیه و حمایت از فیلمسازان روسی ساخته شدند. هدف اصلی ساخت آن ها در شهر های کوچک با جمعیت کمتر از ۱۰۰ هزار نفر، این بود که تمام افراد در این کشور به فیلم دسترسی داشته باشند. جالب است بدانید یک سوم مردم روسیه به سینما دسترسی ندارند.

روسیه

سینما رستوران ماشینی در استودیو دیزنی

این سینما با تم دهه ۵۰ میلادی، در پارک دیزنی هالیوود ساخته شده است. اگر همیشه آرزو داشید در ماشینتان فیلم ببینید، استودیو دیزنی برای شماست! این سینما در سال ۱۹۹۱ با الهام از سینماهای فضای باز دهه ۵۰ میلادی ساخته شد. در این سینما می توانید فیلم های کلاسیک دهه ۵۰ را ببینید و از غذا خوردن به سبک این دهه لذت ببرید. این سینما یک مقصد مناسب برای خانواده ها به شمار می آید.

سینما دیزنی

سینمای قایقی، فرانسه

ساخت یک سینمای رمانتیک در قایق، از آن دسته کارهایی است که فقط از فرانسوی ها انتظار می رود! سینمای رمانتیک لا پنیش (La Peniche) از سال ۲۰۰۸ در پاریس افتتاح شد و از آن زمان به نمایش فیلم های کوتاه پرداخت. علاوه بر این در زمان برگزاری اسکار، تریلیر فیلم های نامزد شده را به نمایش می گذارد و میزبان مراسم های مختلفی است. سقف این سینمای رمانتیک قابلیت باز شدن دارد. چه چیزی بهتر از تماشای فیلم در قایق و زیر آسمان پر ستاره آن هم در پاریس!

پاریس

سینمای ۸ نفره، انگلستان

این سینمای کوچک که به سول سینما (Sol Cinema) معروف است، تنها ۸ نفر ظرفیت دارد و در یک ون قدیمی متعلق به سال ۱۹۶۵ میلادی ساخته شده است. این سینما با انرژی خورشیدی کار می کند و برای نمایش فیلم در آن از پروژکتور استفاده می شود. اگر از آن دسته آدم هایی هستید که دیر به سینما می رسند یا زیاد از جایشان تکان می خورند، این سینما اصلا مناسب شما نیست، چون با هر تکانی سرتان به سقف سینما می خورد!

سینما سول
کوزه های بزرگی که برای پخت انسان به کار می رفتند!
کوزه های بزرگی که برای پخت انسان به کار می رفتند!
راهنمای سفر به دبی: آب و هوا، خرید، حمل و نقل، جاذبه ها و تفریحات
راهنمای سفر به دبی: آب و هوا، خرید، حمل و نقل، جاذبه ها و تفریحات
شمارش معکوس المپیک ریودوژانیرو و تقویت زیرساخت ها
شمارش معکوس المپیک ریودوژانیرو و تقویت زیرساخت ها
باغ گلستان، اولین پارک شهری تبریز
باغ گلستان، اولین پارک شهری تبریز

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code