alexaa

سفرهایی رویایی در فوریه

بهترین مقاصد گردشگری در ماه فوریه

اگر در بهترین زمان در بهترین مکان قرار بگیرید فوریه را تبدیل به ماهی شگفت آور و افسانه ای خواهید کرد. در این ماه می توانید در ژاپن میعادگاهی با مجسمه های برفی داشته باشید یا در بیابان جیسلمیر هند ازدورنمای زیبای این بیابان به شگفتی درآیید و یا می توانید در کاروال های برزیل و ایتالیا اوقات مسرت بخشی را بگذرانید . اگر می خواهید در این فوریه تجربه ی بینظیر داشته باشید با الی گشت همراه باشید تا با بهترین مقاصد گردشگری در این ماه آشنا شوید.

مطالب مرتبط:
۱۰ شهر اروپایی که می توانید در زمستان از آن ها بازدید کنید
ژاپن دیدنی است آن هم در زمستان

برزیل

اگر می خواهید شاهد بزرگترین نمایش خیابانی در زمین باشید در هفته اول فوریه در کارناوال ریو شرکت کنید. تاکنون چنین نمایش مسرت بخشی از لباس های رنگارنگ و رژه باشکوه را در هیچ خیابانی ندیده اید. از ۵ تا ۱۰ فوریه میلیون ها نفر به خیابان های ریو دو ژانیرو برزیل می آیند. اگر خلاقیت و نواوری های این کارناوال شما را تحت تاثیر قرار داد حتما زمانی را در نظر بگیرید تا از ساحل کاپاکابانا و تندیس مسیح هم دیدن کنید.

برزیل

ژاپن

اگر کریسمس برفی را از دست داده اید ناراحت نباشید به جای آن به ژاپن بیایید، هیچ مراسمی برای برف بازی بهتر از فستیوال برفی ساپورو نیست. این فستیوال از ۵ تا ۱۱ فوریه برگزار می شود و راهی ژاپنی برای تجربه زمستان است. این فستیول هیجان انگیز در پارک اودوری آغاز می شود و در آن مجسمه های برفی از جاذبه های تاریخی جهان و شخصیت های کارتونی و نمادهای مذهبی ساخته شده است، اگر به این فستیوال بیایید آنقدر سرگرم می شوید که دیگر فرصتی برای گشتن در بازارهای صنایع دستی و چشیدن طعم خوشایند غذاهای ژاپن نخواهید داشت.

ژاپن

ایتالیا

اگر فرصتی برای شرکت در فستیوال های کریسمس نداشتید به ایتالیا بیایید تا کارناوال ویارجیو را تجربه کنید. این کارناوال در سه یکشنبه اول فوریه تشکیل می شود. میلیون ها نفر در شهر توسکانی در ساحل دریای تیرنی جمع می شوند تا کسانی را ببینند که با لباس های رنگارنگ و زیبا و ماسک ها در حال خودنمایی و رژه هستند. چیزی که بازدیدکنندگان را به معروف ترین کارناوال های اروپا می کشاند انرژی و کاریکاتورهای سرگرم کننده شخصیت های معروف است. اگر کارناوال به اندازه کافی شما را سرگرم نکرد فرصتی پیدا کنید و به گشت و گذار در تفریحگاه ها و ساحل های شنی مشغول شوید، استراحتگاه سه کیلومتری در طول ساحل این شهر مکانی آرام برای کشف گالری ها و رستوران ها است.

ایتالیا

هند

فیستیوال سه روزه بیابانی که از ۲۰ تا ۲۲ فوریه برگزار می شود چیزی فراتر از تحسین زیبایی های بیابان تار است. علی رغم دیگر فستیوال های بیابانی، فستیوالی که در جسلمیر هند برگزار می شود با نشان دادن میراث راجستانو و فرهنگ مردم آنجا گردشگران را جذب این فستیوال می کند. حتی اگر در مسابقه عمامه پیچی و یا مسابقه سیبیل این فستیوال شرکت نکنید و فقط تماشاچی باشید باز هم سرگرمی جالبی خواهد بود. بعد از غروب خورشید برای تجربه فوق العاده ای دیگر آماده شوید: سافاری شبانه در بیابان، و در این هنگام قلعه طلایی جسلمیر شاهد محو شدن شما در افق قرمز این بیابان خواهد بود.

هند

منبع: mapsofworld.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد