تجربه ای بی نظیر در سفرهای آسیایی کروز

برخی از سفرهای آسیایی کروز

شما اگر توریستی هستید که دوست دارد مکان هایی با چشم انداز های برجسته و شهرهای چند فرهنگی را ببینید، پس سفرهای آسیایی کروز می تواند یکی از انتخاب های مناسب برای شما باشد. این قاره دارای یک تاریخ غنی است و این جایی است که یک گردشگر که مکانهای زیبا را دوست دارد می رود. خیلی ساده است، برای انجام این امر می توانید امروز با کروز به آسیا بروید و قطعا پشیمان نخواهید شد. قطعا این سفر به  شهرهای آسیایی مانند هنگ کنگ و سنگاپور جذاب خواهد بود. معبدها در ژاپن و کامبوج باید برای هر کسی که از آن بازدید می کند جذاب باشد. علاوه بر این، اگر شما از آدم های ماجراجو هستید، تورهای جنگل های بارانی در آسیا بیشتر از آنچیزیست که به دنبال آن هستید. همچنین  دیوار بزرگ چین و خلیج Phang Nga Bay در تایلند را فراموش نکنید. برای آشنایی بیشتر با این نوع سفر در ادامه با الی گشت همراه باشید.

سفر کروز آسیایی

بهترین سفرهای آسیایی کروز

مطالب مرتبط :
نکات کاربردی سفر با کشتی کروز
اولین کشتی اقیانوس پیمای کروز در قشم پهلو گرفت

گردشگرانی که مایل به بازدید از چندین کشور آسیایی هستند، می دانند که کروز بهترین گزینه است. شما می توانید یک کروز ۲ هفته ای را انتخاب کنید، از سریلانکا تا تایلند. همچنین یک کروز سه هفته ای که از چین شروع و به ژاپن ختم می شود. تجربه یک بار با کروز باعث می شود که شما چندین بار آن را تجربه کنید. همچنین یک سفر محبوب نیز می تواند از هنگ کنگ تا سنگاپور باشد.

سفر کروز در آسیا

بهترین زمان سفر

هنگام سفر به آسیا بهتر است بدانید که خطوط مختلف کروز دارای جدول زمانی مختلف است. اطلاعات قابل توجهی که مهم است بدانید، این است که فصل بارانی در برخی از کشورهای آسیایی با جدول زمانی کروز همزمان است. از این رو، شما می توانید در طول تور خود (در مهر تا آذر در مالزی و آذر تا بهمن اندونزی) انتظار باران داشته باشید. بیشتر کروز ها از آذر تا پایان ماه فروردین برگزار می شود.

سفرهای آسیایی کروز

رزرو تورهای کشتی کروز

با توجه به این که احتمالا پروازهای طولانی را برای رسیدن به جنوب آسیا و خاور دور انجام خواهید داد، هزینه آن می تواند گاهی زیاد باشد، به خصوص اگر به همراه خانواده بازدید می کنید. ممکن پول زیادی جهت تهیه بلیط هواپیما صرف شود. علاوه بر این، بسیاری از مردم در این منطقه به این مقصد سفر می کنند، بنابراین بهتر است در اوایل رزرو، زمانی که قیمت ها جذاب تر باشد، اقدام کنید. اگر شما یک برنامه سفرنامه انعطاف پذیر داشته باشید، می توانید همیشه از پیشنهادات لحظه آخری استفاده کنید.

برخی از بهترین خطوط کروز که در این منطقه  فعالیت دارند عبارتند از:

شاهزاده کروز

کروز بین المللی کاراییب سلطنتی

خط هلند امریکا

کروز Costa

کروز ستاره

کروز کونارد

Activities

کروز کاراییب

کروز خاورمیانه

بنادر بسیاری در آسیا وجود دارد و اگر شما می خواهید یک مقصد خاص را انتخاب کنید ، ممکن است چالش بزرگی داشته باشد. اطمینان حاصل کنید که سفرهای روزانه خود را از قبل برنامه ریزی کنید و از خطوط کروز پیروی کنید تا موقعیت ها را از دست ندهید. به غیر از بازدید از شهرها، شما همچنین می توانید به بورنئو در اندونزی برای دیدن اوراگوتانها  بروید، همچنین از جزایر اندامان و کامودو. شما همچنین می توانید در چندین جزیره از بالی، آپارتمان های رنگارنگ و شکوفه های گیلاس در ژاپن را نظاره  کنید و از مزارع ماهی شناور در ویتنام بازدید کنید. در آسیا به اندازه کافی برنامه تفریحی وجود دارد، احتمالا به اندازه کافی زمان لازم برای انجام کارهای دیگر ندارید. گردشگران هنوز هم خاورمیانه را به عنوان یک مقصد کروز در نظر دارند. با این حال، کسانی که فرصتی برای بازدید ازاین منطقه دارند به شما خواهند گفت چگونه محو زیبایی های خاور میانه شده اند. منطقه دارای برخی از بنادرو شهرستانهای جذاب در جهان است. تاریخ و طیف گسترده ای از میراث وجود دارد. همچنین زیبایی قابل توجهی از ویژگی های طبیعی که شما به آنها بر می خورید، فراموش نکنید. سواحل نفیس، معماری قابل توجه و همچنین مراکز خرید شگفت انگیزی که وجود دارد. از شهر مشهور دبی تا سرزمینهای اشغالی فلسطین، شما شگفت زده خواهید شد، زیرا شما می توانید فضایی پنهانی که این منطقه ارائه می دهد را کشف کنید.

کروز خاورمیانه

امروزه خاورمیانه از هر زمان دیگری قابل دسترسی است. در حال حاضر شما می توانید خود را در یک کروز پرماجرا بدون هیچ نگرانی و یا تردید، غافلگیر کنید.

منبع: cruises-shop.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code