بلیط هواپیما

سفری به شهر زیبای بانکوک

شهر زیبای بانکوک

فوت پادشاه بهومیبول آدولیادج، که در سراسر سلطنت ۷۰ ساله خود، کاملا محبوب باقی مانده است، اتفاق ناگوار بسیار سخت سال گذشته بوده است. مردم تایلند، افراد انعطاف پذیری هستند، هر چند: پس از چندین کودتا در کمتر از یک قرن، به رغم تمام مشکلات، پایتخت همچنان رو به رشد بوده و در این روند، هویت آن، تغییر نیافته است. برای آشنایی بیشتر با بانکوک الی گشت را همراهی کنید.

مطالب مرتبط:
به بانکوک سفر می کنید؟ این اشتباهات را نکنید
۴ روز رویایی در بانکوک

بانکوک

برای چند دهه، اینجا، شهری بود که واردات تمام کالاها در آن، انجام میشد، که زنجیره مجتمع های تجاری بزرگ پر زرق و برق، گواه این امر بوده است. ولی در طول زمان، تایلند شروع به گسترش سرمایه گذاری خلاقانه خود کرده است. با نگاهی دقیق تر، متوجه خواهید شد که طراحان تایلندی، برندهای لوکس عمومی را در معرض فروش قرار داده اند؛ سرآشپزهای محلی، دستور العمل های خانوادگی را در مهم ترین لیست های منو در شهر، وارد کرده اند؛ و حتی موسیقی محلی شمال شرقی، در شرف احیای مجدد می باشد.

سیری در گالری هنر

جنبش هنری بانکوک، در سال های اخیر، شکوفا شده است. گالری Artha روی استعداد منطقه ای تایلند، میانمار و ویتنام، تمرکز دارد. در بالای ساتورن، مرکز فضای هنری ساتورن ۱۱، که نمایشگاه هایی در طبقه همکف و چهار کارگاه هنرمندان ساکن در منطقه را به نمایش می گذارد، و گالری H، با آثار مرزی توسط هنرمندان آسیایی در عمارتی تغییر یافته، ظهور یافتند. نزدیکتر به رودخانه، لازم است به بازدید پل و کارخانه جم بروید، که در مجتمع چند منظوره گسترده ای توسط معمار برجسته Duangrit Bunnag طراحی شده اند.

گردش در بازار

با بیش از ۸۰۰۰ غرفه فروش همه کالاها از طوطی ها تا سفال، بازار آخرهفته Chatuchak، نزدیک ایستگاه قطار هوایی مو چیت BTS، بعنوان یکی از چندین پیشرفت، باقی مانده است. زود یا دیر، زمانی درجه حرارت گرمسیری، افزایش یابد، همانطور که بازبینی ۲۷ بخش می تواند تجربه گیج کننده ای را ثابت کند. برای تماشای غروب پس از خرید در ویوا ۸، با تماشای نمایش دی جی ها، برنامه ریزی کنید. بسیاری از طراحان تایلندی سعی می کنند این طرح را برای اولین بار در این محل، اجرایی کنند، بنابراین به عناوین فصلی توجه کنید، قبل از اینکه این اتفاق بزرگ، روی دهد.

در بالای مجتمع های Talad Rod Fai (Sri Nakarin Soi 51) و Talad Rod Fa2 (مجتمع گردشگری) تمام انواع اشیاء عتیقه به فروش می رسند. در بازار Rot Boran (جاده Kaset-Nawamin)، معروف به “بازار خودرو کلاسیک”، محصولات VW و دیگر وسایل نقلیه خصوصی قدیمی، زندگی جدیدی را به عنوان فروش فرعی درباره همه کالاها به نمایش می گذارند.

بازار بانکوک

ناهارخوری Supanniga

دستور غذاهای کمیاب خن کائن و ترات از مادر بزرگ مالک رستوران، به توضیح محبوبیت این جای گرم و نرم، کمک می کند. خوراک pad thai معمولی و Khai Jiew pu (املت پر شده با گوشت خرچنگ، £ ۳) و یا ka lum tod nam pla (کلم چینی سرخ شده، ۲£) را از دست ندهید.

زغال چوب

پراکندگی هندی ها قابل توجه در بانکوک، به برخی از مصرف کنندگان برتر، نفوذ یافته است، از جمله آنهایی که هدایت کننده ادویه کاری و فلفل در مسیری زیرکانه به شبه قاره بودن، تژئینات مشبک حاصل از مساجد و علائم شکسته-انگلیسی دارای گونه های برآمده را به حمام ها وارد کرده اند. کباب بره sheikh پر ادویه و یا TIKKA پنیر خانگی (£ ۸) را سفارش دهید، که نرم تر از کیک پنیر و غنی تر از آن است. بعد از شام، در خیابان به سمت کوچه های تاریک، پیاده روی کنید که، پشت درب نزدیک باجه تلفن، رقصنده های سالسا در حال فعالیت در گروههای موسیقی در هاوانا هستند، با الهام گرفتن از کوبان.

نوجوانان تایلند

عطر خوش طعم گوشت خوک فلفلی یا چای تایلندی در همه جا حس می شود. با کمک جوانان ساکن در فروشگاهی با قدمت ۸۰ ساله، همراه با مبلمان مجلل تایلندی، این محل، محبوبیتی به دنبال واردات عرق جوی سیاه از کشورهای همسایه محله چینی ها را به دست آورده است. در تعطیلات آخر هفته،  برای یکی از ۱۶ صندلی اینجا آماده باشید که آرزوی هر کسی است.

ذخایر بودجه

لازم نیست مسافران تمام پول خود را صرف خواب راحت در این شهر کنند، چون هتل های مناسبی در منطقه در نزدیکی خانه ها وجود دارند. محیط کاری و کافی شاپ ONEDAY (قیمت اتاق از ۹ £) با دکوراسیون چوبی و بار شراب مجهز، راحت ترین انتخاب است. در آری، منطقه مسکونی پر سر و صدا با تعداد زیاد غذاخوری های خیابانی، اقامتگاه یارد (قیمت اتاق از ۱۳ £)، به سرعت به عنوان محل اجتماع همسایگان و نیز، به عنوان توقفگاه عمومی برای مسافران مسیر، معروف شده است. موارد بیشتر قابل ملاحظه شامل دوچرخه اجاره ای، ذخیره دوماهه توشه سفر، تجهیزات کباب پزی برای گروه های بداهتا – و کارکنان دوستانه را به تجربیات خود اضافه کنید. در محله چینی ها، Loftell 22 (قیمت اتاق از ۷ £) خوابگاه های راحت و اتاق های خصوصی در دو ساختمان تاریخی در Talad Noi ارائه می شوند.

کافه

مسافرخانه یک روزه

نشانه هایی مبنی بر وجود این محل کنار رودخانه به صورت کارخانه شکر نارگیل، همه جا دیده می شوند، از قوطی های ذخیره سازی اصلی در دیوارها تا چرخ های بزرگ حاوی شکر زرد که به عنوان میزهای رستوران، بکار می روند. هر یک از اتاق ها، نامگذاری شده و در زمان های مختلف روز به رنگ های مختلف، کدگذاری می شوند، شروع با ۷:۰۰ صبح با طیف رنگ روشن و با پایان دادن با رنگ تیره شفق در ۵:۰۰ عصر. اگر بودجه اجازه می دهد، یکی از سوئئیت هایی را اجاره کنید، که قابلیت نمایش دوست داشتنی وات آرون (معبد سپیده دم) در غروب آفتاب را داشته باشد.

معرفی هتل ۴ ستاره ایندرا ریجنت در بانکوک
معرفی هتل ۴ ستاره ایندرا ریجنت در بانکوک
معرفی هتل دریم بانکوک | ۵ ستاره
معرفی هتل دریم بانکوک | ۵ ستاره
برای خرید در بانکوک کجا بریم؟
برای خرید در بانکوک کجا بریم؟
چطور برای سفر ۳ روزه به پاتایا برنامه ریزی کنیم؟
چطور برای سفر ۳ روزه به پاتایا برنامه ریزی کنیم؟