سفری به یادماندنی به جنوب شرق آسیا

بهترین فعالیت های پیشنهادی در جنوب شرق آسیا

سفر به شیوه بک پکرها که با یک کوله پشتی و حداقل هزینه ممکن به مناطق مختلف جهان سفر می کنند، از مدت ها پیش در جنوب شرقی آسیا رایج بوده و از دهه ۱۹۷۰ میلادی تا امروز، بسیاری از گردشگران به این صورت از کشورهای این بخش از جهان دیدن کرده اند. بسیاری از این گروه از گردشگران، سفر خود را از سرزمین زیبای تایلند آغاز کرده و سپس به لائوس و ویتنام رفته و بنای مذهبی زیبا و با شکوه آنگوروات (Angkor Wat) را بازدید می کنند. این گردشگران سپس به تایلند بازگشته و از فضای زیبا و جزایر بی نظیر این کشور بهره برده و در نهایت به سمت مالزی و سنگاپور روانه می شوند.  در این کشورها گزینه های متعددی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد، الی گشت در این فهرست بخشی از بهترین گزینه ها را پیشنهاد می کند:

Malaysia jungle

گشت و گذار در بانکوک:

مطالب مرتبط:
سفری ارزان به جنوب شرق آسیا
دیدنی هایی در جنوب شرق آسیا

بانکوک را می توان مرکز تفریحات گردشگری در جنوب شرقی آسیا دانست. از این شهر امکان سفر به هر جایی وجود داشته و همچنین می توانید از غذاهای خوش مزه آن امتحان کرده، فروشگاه های ارزانی برای خرید کردن پیدا کنید، از زندگی شبانه این شهر لذت برده و تفریح کنید. پس از گذشت چند روز کشف خواهید کرد که بانکوک چقدر شگفت انگیز و دوست داشتنی است.

طبیعت گردی در جنگل ها:

مهم نیست در کدام بخش جنوب شرق آسیا هستید، گردش در جنگل یکی از بهترین تفریحات در این بخش از کره زمین محسوب می شود. این مناطق دارای جنگل هایی فوق العاده بوده و تنوع حیات وحش آن بی نظیر است. برخی از بهترین مناطق جنگلی در بین کشورهای فوق در مالزی، لائوس و البته تایلند قرار دارند که به راحتی قابل دسترسی هستند.

ankgor

از بنای آنکوروات بازدید کنید:

این مجموعه را می توان یکی از بزرگ ترین سازه های ساخته شده به دست بشر در طول تاریخ محسوب کرد. بازدید کامل از این مجموعه می تواند چند روز به طول انجامیده و حتی اگر شما تمایل چندانی به دیدن آثار تاریخی مانند بنای باستانی را ندارید، این منطقه به قدری شگفت انگیز است که باز هم دیدن آن و تحسین نبوغ انسانی به کار رفته در آن را به شما توصیه می کنیم.

در میهمانی های عمومی شرکت کنید:

بزرگ ترین میهمانی شبانه جهان که ۳۰ هزار نفر در آن شرکت می کنند در منطقه کو پانگان (Ko Phangan) تایلند برگزار شده و شما می توانید دوستان جدیدی در این میهمانی پیدا کرده و تجربه ای شگفت انگیز داشته باشید.

از بناها و آثار باستانی دیدن کنید:

در جنوب شرقی آسیا انواع غذاهای خوشمزه، جزایر زیبا، لباس های ارزان و … وجود دارد اما شما نمی توانید به این بخش از جهان سفر کرده و از آثار باستانی و بنای تاریخی آن بازدید نکنید. شما قادر به دیدن همه این آثار نخواهید بود اما می توانید برخی از مشهور ترین و مهم ترین آن ها را ببینید.

singapore street food

غواصی یاد بگیرید:

محوطه های مناسب غواصی در این بخش از کره زمین بسیار زیاد بوده و شما می توانید در این سفر، مهارت غواصی را بیاموزید. برخی از بهترین محل ها برای این کارف کو تائو (Ko Tao) در تایلند، سیپیدان (Sipidan) در مالزی و بخش هایی از اندونزی و فیلیپین هستند.

از غذاهای سنگاپوری بخورید:

فکر می کنید تایلند دارای غذاهای خیابانی بی نظیری است؟ کافی است تا غذاهای خیابانی سنگاپور را امتحان کنید تا نظرتان عوض شود. در سنگاپور بازدید از محله چینی ها و هندی ها را فراموش نکنید. بهترین و ارزان ترین غذاهای قاره آسیا در این محل عرضه می شوند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد