بلیط هواپیما

چطور با پول کم به اروپا سفر کنیم؟

سفر ارزان به اروپا

سفر به اروپا و سفر به کشورهای مختلف آن مطمئنا از علاقه های هر شخصی است اما گاهی موضوع اصلی هزینه هاست و این تنها مانعی است که باعث می شود از رویاهایتان دست بکشید. همه ی ما می دانیم که کشورهای اروپایی اگر بسیار گران نباشند، قطعا اکثر آن ها گرانتر از کشورهای آسیایی هستند اما با کمی خلاقیت و هوشمندی می توان سفر ارزان به اروپا هم داشت. چطور؟ با الی گشت همراه شوید:

هاستل هایی را پیدا کنید که صبحانه ی رایگان دارند

شاید در لحظه ی اول به نظرتان خیلی نکته ی کلیدی ای نباشد اما هاستل هایی که صبحانه ی رایگان سرو می کنند می توانند پول زیادی را برای شما ذخیره کنند. اول از همه اینکه به جای پرداخت پول برای ۳ وعده ی غذایی باید برای ۲ وعده هزینه کنید، این موضوع ر شرهای بزرگ و گران مانند پاریس بیشتر خودشان را نشان می دهند.

صبحانه رایگان | سفر ارزان به اروپا

از تورهای پیاده روی رایگان استفاده کنید

مطالب مرتبط:
با دانستن این ۱۵ نکته داناترین گردشگر جهان می شوید
لوازم مورد نیاز برای سفرهای ساحلی

در کشورهای توریستی اروپا تورهای پیاده روی رایگان در گوشه گوشه ی شهر برگزار می شود که در این تورها هم شانس این را دارید تا با اماکن تاریخی و دیدنی آشنا شوید و هم بصورت رایگان اطلاعات زیادی از تاریخچه ی آن ها به دست بیاورید و در واقع با راهنماهای تور رایگان. این راهنماها اطلاعات و دانش بالایی دارند و علاوه بر آن رایگان اند! پس از فرصت چرا استفاده نکنید.

تورهای پیاده روی رایگان

برنامه ریزی کنید و پول هایتان را جمع کنید

اگر می خواهید سفر ارزان به اروپا داشه باشید، لازم است تا برنامه ریزی کنید و برنامه ریزی کردن را بلد باشید. مثلا اگر برای رسیدن به یک مقصد باید از تاکسی استافده کید، به دنبال مسیرهای جیاگزین بگردید. حتی گاهی سفر با هواپیما به یک منطقه ارزانتر از سفر زمینی تمام می شود. تا جایی که می توانید از خرج های اضافه پرهیز کنید و به دنبال تخفیف باشید. بعضی از موزه ها در روزهای خاصی از خفته رایگان هستند، می توانید در همان روزها از آن ها دیدن کنید.

برنامه ریزی سفر

خوراکی هایتان را بردارید و به پیکنیک بروید

گاهی خوردن غذا در یک رستوران به بهای بسیار بالایی تمام می شود. سعی کنید که از مغازه های محلی هر منطقه خرید کنید و مواد ساده اما مغذی را خریداری کنید مثلا خرید نان، پنیر مقداری گرد و سبزیجات تازه در هر کشوری هم که باشید گران نخواهد بود. خوراکی های را تهیه کنید و به پیکنیک بروید.

پیکنیک
بهترین شهر اروپایی برای سفر در پاییز کجاست؟
بهترین شهر اروپایی برای سفر در پاییز کجاست؟
بیشترین عکس های دنیا از این شهرها گرفته شده!
بیشترین عکس های دنیا از این شهرها گرفته شده!
شیفته ی این مناطق رمانتیک اروپا می شوید!
شیفته ی این مناطق رمانتیک اروپا می شوید!
۱۰ کوه معروف اروپا برای آن هایی که عاشق کوهنوردی اند!
۱۰ کوه معروف اروپا برای آن هایی که عاشق کوهنوردی اند!